עלויות בניית שלד לבית במפלס אחד

עלויות בניית שלד לבית במפלס אחד

אני חושב על בניית בית במפלס אחד בשטח בנוי של כ - 200 מ"ר. המדובר במגרש שטוח שיהיה צורך בהגבהתו במילוי של כ - 60 ס"מ ממפלס הכביש וכן בגדר בטון הקפית למגרש של כחצי דונם. כמה צריך לעלות שלד ופיתוח של המגרש המצוי באזור הצפון?? (בהתחשב בירידת מחירי הברזל ואולי גם ירידת מחיר העבודות הצפוייה בחודשים הקרובים)

ronencohen34

New member
תשובה

אולי אם תחכה עוד קצת ישלמו לך לביצוע העבודה בהתחשבת שמצב המשק !!!!!!

התייחסות לתשובה

בלי קשר למצב המשק - עם תשובות ויחס כמו שלך - נראה לי שהרבה זמן יש ויהיה לך לטוקבקים. לגבי עבודה - אני לא בטוח

binbal3011

New member
הערכה

תלוי אם אתה לוקח קבלן שלד בנפרד וקונה חומרים לבד או מפתח. מה אתה מתכנן? להערכי עלויות: קבלן שלד - כ 150K ברזל- 100K בטון - 70K בלוקים - 20K משאבה - 10K קידוחים - 15K שונות - 20K סה"כ סביב 400K פלוס מינוס בצפון אמור להיות זול יותר, אני מניח שתקבל הצעות אז תדע בדיוק

התייחסות להערכה

תודה רבה על ההערכה . אם אני לוקח קבלן שלד שמביא גם החומרים - זה גם ישתנה?? האם לדעתך ניתן יהיה לעמוד ב - 350 אלף??

binbal3011

New member
תשובה

עד שלא תקבל הצעה לא תדע אני לא קבלן ולכן לא יודע כמה תקבל. המחירים משתנים ממקום למקום ונתתי לך הערכה כללית על פי מה שאני שילמתי לפני מספר חודשים. לדוגמא על ברזל יכולתי לחסוך כ 20K אם הייתי מתחיל היום. יש לך כרגע הערכה כללית לייחוס בלבד, קבל מספר הצעות ותשווה. בהצלחה.

calila

New member
מהסתכלות במגוון הצעות מחיר שאני קיבלתי בצפון

יש לקחת בחשבון את מספר הקלונסאות שתצטרך לביסוס הבית, העובי והעומק שלהם, תלוי גם במבנה של הבית (אם יש בו זוויות מיוחדות או חללים גדולים ללא תמיכה) ובסוג הקרקע של המגרש, אבל אם נניח שמדובר במגרש סלעי, שהביסוס יחסית קל, העלות שקיבלתי היא סביב 350K-400K (הורדתי את עלות הפתוח הקירות שלי - קירות תומכים של 8 מטר גובה), הבית שלי גם מעט יותר גדול משלך, ואני בונה עם קבלן מפתח כך שהמחיר מעט מוזל, הערכתי היא שבצפון למגרש שטוח ללא בעיות ביסוס מיוחדות אפשר למצוא סביב 300K בצפון,

למעלה