איך שוטפים גרניט פורצלן ?

משה פרל

New member
../images/Emo45.gif

זה ממש לא קוריוז ! אלו שחייבים להציף את הבית (היה לי שכן איש קבע שהתרגל מהצבא שככה שוטפים) בפירוש גורמים נזק.

bar 23

New member
לא יודעת...

אמא שלי מאוד אוהבת לשטוף ככה. הם גרים בדירה הזו קרוב ל-25 שנה. לא נראה לעין נזק כל שהוא. אולי זה קשור לזה שמדובר בדירת קרקע? או אולי בסטנדרטים של פעם? באמת לא יודעת....

miss1s

New member
אני שוטפת עם הרבה מים

ואין שום נזק, ובקשר לגרניט אפשר לשטוף עם חומר אבל בלי ווקס, ושאת מנגבת אחרי השטיפה עדיף עם מים נקיים כי החומר משאיר קצת סימני ניגוב. אבל אין מניעה לשים חומרי ניקוי (אפילו אקונומיקה). אני אישית לא התלהבתי מהגרניט הזה ובבית שאני אבנה (מתישהו בעתיד הורוד) ממש לא נראה לי שאני ארצף בגרניט כי זה ריצוף בעייתי מצד אחד הוא יפה אבל כל שערה או אפילו טיפת מים רואים, אז כל הזמן צריך לשטוף (במיוחד חולי ניקיון כמוני שבלגן לא מפריע אבל כתם ברצפה יכול לשגע אותי)

bar 23

New member
התכוונתי כאלטרנטיבה למרצפות, לא לווקס...../images/Emo13.gif

על איזה ריצוף היא היתה הולכת שהוא לא גרניט פורצלן ושלא רואים עליו כל ליכלוך קטן...

miss1s

New member
../images/Emo22.gif שאלה שאילתית...

אני מנקה בתים אז אני יודעת מה לא, מה כן זה משתנה, היה לי פעם בית שמרוצף בקרמיקה חצי מבריק חצי מט, בינתיים מכל הבתים זה הריצוף שהכי אהבתי מבחינת ניקיון ומראה. אצלי בבית כרגע יש מרצפות (אני חושבת שכך קוראים לזה) זה ריצוף טוב אבל חייבים לעשות לו פוליש ווקס אחת לכמה זמן וזה=כסף... אם את בכ"ז רוצה גרניט אז תקחי סגנון שהוא לא בהיר מידי ועם דוגמא כלשהי שמטשטשת כל כתם/שערה.

למעלה