חינוך..

בסג

New member
../images/Emo140.gifנוגע../images/Emo70.gif

ויהי רצון, שבישועתך ובשמחתך נשמח גם אנו.
~ מצא אשה - מצא טוב, ויפק רצון מה' ~ (ואגב בירור, נתקלתי בזה http://www.safa-ivrit.org/spelling/kiton.php )

דוד רץ

New member
תודה על האיחולים וגם על התיקון

מעולם לא נתת את דעתי על כך שהאיות של הקיתון שבמשנה סוכה שונה מהאיות של עגנון (בהתייחסות לחדר).

חייבת להוסיף

שזה מגיע ועוד איך, דוד. עם כל ההלמות- לב והפרפרים בבטן, והגעגועים והתשוקה. וזה נפלא. אין ייאוש בעולם כלל.

דוד רץ

New member
תסלחי לי על האנגלית- אבל זה מתבקש

את מכירה את הביטויים: when pigs fly and hell freezes ?

במקום לענות על הסקר

אני מציעה סקר חדש: האם למדת במסגרת נפרדת או מעורבת? ואם נפרדת- מאיזה גיל? האם היית בחוגים/ תנועת נוער מעורבים? ועכשיו- מה לדעתך צריך- נפרד או מעורב? *************************************************************************************** לפי תוצאות הסקר של יתוש עד כה- זה נראה כי רוב אלו שלמדו במסגרות נפרדות (ולרוב מדובר באלו שהם רווקים עדיין)-> בעד חינוך מעורב. בוגרי החינוך המעורב-> בעד חינוך נפרד.....
אז כבוגרת שתי המסגרות (יסודי מעורב, חטיבה ותיכון במסגרות אולפניות לבנות בלבד) אני כמובן מצדדת בחינוך נפרד. לא מגיל 3- אבל גם לא הרבה אחרי זה.... בעז"ה מכתה א'. אישי שלמד במסגרת מעורבת עד סוף י"ב - מבחינתו חינוך נפרד מגיל 3... (למתעניינים, היפיוף בגן מעורב, על אף שעבר את גיל 3 לפני מס' חודשים....
)

טוקלה

New member
דרך הסקר שלך

אשיב דעתי. אני למדתי מכיתה א ועד יב' בשכבה שכללה גם בנים, כלומר עד כיתה ח למדנו בכיתה מעורבת וחאר כך רק מקצועות מסוימים כמו מתמטיקה ואנגלית. הסיבה היחידה שגרמה לי להנות מאותם שיעורים נפרדים, היא בגלל שמרבית הגברים לא ממש לומדים במילים עדינות בתיכון ויותר קל ללמוד רק בנות. אבל מפה ועד עניינים אחרים הדרך ארוכה. כן מודה, היה כיף ללמוד בשכבה עם בנים למרות ואלי בגלל שמדובר בתיכון דתי, לא יצאתי עם אמות מידה אחרות מבנות שלמדו בבתי ספר אחרים, ולא היה לי מוזר יותר אחר כך בצבא או במכללה כשהייתי במסגרת עם בנים...

למעלה