צמצום תגובות

yetush

New member
היא שנתיים בפורום..

גם אני מזועזע מדבריה בעקרון אבל כולם בשרשורפלצת הזה בחרו רק להתנגח בה ולא על עצם "האפליה מתקנת" שמדינתנו האהובה עושה וחבל... פוספס רעיון אמיתי בשרשור הנ"ל... טוב נו, לפחות יש לנו שרשור די ארוך(444 תגובות), גם משהו, לא?

הילי M 16

New member
אתה מזועזע

כי אתה עוד אחד מיפי הנפש החסודים של הערבים המשוקצים האלו.. לא נורא.. יבוא יום ותלמדו.. אני מאוד מקווה שלא על בשרכם.. מה שחשוב זה שאני אוהבת כלללל יהודי/ה :) לילה טוב =)

yetush

New member
ומאיפה החלטת את זה??

הילי לא אוהב את התוויות האלו שבחרת להדביק לי בזמן האחרון. אני לא חושב שאני חסיד גדול של הערבים וממש לא מסמפט אותם מה שכן אני יודע שצריך לדעת איך להעביר דעות, והדרך שהעברת שם דעות גבח בחילול ה'... חוץ מזה שלדעתי דרך הגזענות והשנאה מתאימה לאנשים חשוכים בהסטוריה חשוכה ולא לנו העם הנבחר... לא משנה מה, אנחנו בתור אנשים דתיים צריכים/אמורים להעביר דעותינו בדרך ארץ, רק ככה אולי קצת אנשים יבינו

הילי M 16

New member
חילול ה'??

במה?? בזה שאני הולכת לפי תורתו של הקב"ה?? תעשה לי טובה!! ואני לא היחידה שמתעבת פה ערבים וגיזענית אליהם אז.. ששששש... וגם ם הייתי היחדיה אני גאה בזה!!! ואל תקח באופן אישי אתה יודע שאני אוהבת אותך =)

yetush

New member
את יודעת..

את התורה מפרשים מלא זרמים בהמון דרכים שונות , זה לא חד משמעי לענין זה...(ענין שנאת גזע) ואל תקשרי את זה לענין שעשיו תמיד בעקביו של יעקב וכדו'...

הילי M 16

New member
אני לא מתייחסת

לפירוש לפי זרמים אלא לפי התורה ורש"י מה שכולם מקבלים את זה..

yetush

New member
נכון..

ורש"י נמצא פה היום בפורום דתיים.. (אולי קיציק?)

הילי M 16

New member
לא

אבל מחר אתה תקבל את רש"י בתופים ובמחולות חחח אני אתן לך הוכחה מהתורה עצמה ואז נראה מה תאמרו :)

FuryUri

New member
הסברתי כבר...

בס"ד. התורה אומרת לנו חד וחלק להרוג את הערבים(אלו שלא מוכנים לקיים את שבע מצוות בני נח ולא עונים לקריאת השלום שלנו...). ועכשיו אני אפילו אתאמץ ואמצא את המקור... דברים כ'. הסתכל מפסוק י' עד פסוק יח'... כתוב במפורש! הערים אשר יושבות בארצנו הקדושה, יש להרוג כל אדם! לא להחיות שום נפש!!! המחלוקת בין המפרשים האם כן יש לשאול אותם לשלום או לא (לפי ההתחלה בפסוק י'. האם היא מדברת על כל הקטע, או רק על הערים הרחוקות...) וישר להרוג אותם. מה שברור לכל דעה, זה שמי שלא מסכים לשלום, יש להרוג כל אדם! גם אישה וילדים!!! ילדים עוד אפשר להגיד שלא צריך להרוג, כי הם ילדים ויכול להיות שהם כן רוצים שלום ופשוט קולם של ההורים מדבר (ותנקות כמובן לא להרוג...) אבל מבוגרים? בטח ובטח שלהרוג! או שיסכימו לשלום(ולא שלום שאני נותן להם שטחים בעדו. שלום חד צדדי... אני לא נותן להם כלום חוץ מהבטחה שאני לא אפגע בהם) או שישאו בתוצאות... להגיד משהו אחר מזה, זה עיוות התורה...

הילי M 16

New member
הם פשוט "תומכים"

במה ששאול המלך עשה.. לא הרג את כל מי שהקב"ה אמר לו.. והנה התוצאה.. חח איזו השוואה :) אבל זה על אותו עיקרון..

הילי תהיי חזקה

הי אנשים מזמן לא הייתי פה (מבחנים וכו') אבל יצא לי לקרוא את השרשור שלמטה ועצבן אותי לראות את כל העליהום שעשו על הילי אולי היא היתה צריכה לעשות שירות לאומי אבל זה לא מצדיק את כל הרוע שניתך עליה מצד אנשים בורים ויפי נפש אני חייב לציין שאומנם שירתתי 3 שנים אבל אם הייתי צריך לשרת עכשיו אחרי ההתנתקות לא בטוח שהייתי עושה את זה המדינה שברה לנו את חלום השותפות עם הציונות החילונית ולכן בזמן הקרוב התחמקות משירות צבאי אינה דבר רע המדינה צריכה לקבל עונש על הרס גוש קטיף וזה כצעד ראשון לפני שינוי פני המדינה מה לעשות יש להרוס פה לפני שיהיה ניתן לתקן את הנזק שנגרם

אדם71

New member
לגבי אותם ההתנגחיות ,אני לא מתפלא

האמת הייתי מתפלא יותר(ולטובה) אם לא היו את אותם התנגחויות. ואני לא אתפלא אם הם התגובות גם לא הגיעו דרך מכתבי שרשרת של אותם אירגונים "טובי לב"... עברתי על הודעותיה ובחנתי שוב, עדיין אני מריח משהו פישי... ועוד ניק עם M16 חחחח.

למעלה