עזרה בקניית סוכה

רינת4

New member
עזרה בקניית סוכה

שלום לכם.
רוצים לקנות מתנה להורים סוכה.
לא מבינים בזה בכלל.
גרים בפתח תקווה...
אשמח להכוונה למקום שמומלץ לקנות ממנו סוכה.
שתהיה איכותית (לא נהרסת אחרי הרכבה ופירוק של פעם אחת) ועדיף גם לא מסובכת להרכבה.
מצרפת לפה תמונה מאתר שראיתי מהאתר הזה:

http://s-keysar.co.il/suka.html

ואשמח לדעת:
האם המחיר טוב?
האם מישהו קנה משם?
והאם אתם ממליצים.

או ממקום אחר.

יש כל כך הרבה מקומות והלכתי לאיבוד..

המון תודה!

מתלמד8

New member
בדוק בסוכות נחלים בכל בו לגן במושב נחלים,ליד פ"ת-

בכל בו יש מגוון סוכות בגדלים שונים ובמחירים סבירים,שירות אדיב ומקצועי,
מכיר את המקום מקניית מוצרים לגינה בכל בו במשך זמן רב.
כל הפרטים באתר של הכלבו,או בטלפון-1800-65-1010.

the ror

New member
שלום...

עבדתי פעם בסוכות נחלים אבל אני לא באמת יודע על טיב הסוכות והמבחר שלהם ביחס למקומות אחרים.
&nbsp
כמו שכבר גילית יש המון מקומות לקנות בהם...
כדי כן לנסות לעזור לך אציע לך מספר נקודות שכדאי שתחליט עליהם לפני שאתה מתחיל לברר על סוכה כדי לא לטבוע באפשרויות...
1. גודל הסוכה. זה הנתון שהכי יקל עליך להתמקד ולהשוות מחירים. תחשבי על צרכי ההורים שלך ומה הגודל שיתאים להם. שימוש רק להם או גם עם מקום לאירוח?
2. הבד. עם חלונות כמה ואיפה ממוקמים. בגדול הבחירה בין בד אחד ארוך שאולי יותר יפה אך עם פחות גמישות מבחינת התאמת הגודל בעתיד ויותר קשה לניקוי ואיחסון שישמרו עליו לעתיד. ובין חלקי בד לכל צלע בנפרד.
כמו כן, אופן החיבור לברזלים: כמו שרוול שמכניסים אליו את הברזלים (מסורבל יותר בהרכבת הסוכה), חוטי קשירה לברזל בשולי הבד (לרוב משאיר רווחים בין הבד לברזל), או סגירות סקוטצ' (שלדעתי הכי נוחות אבל נראה לי שמאוד קשה למצוא ויתכן שיקרות הרבה יותר).
3. במבוקים/קרשים לחציצה בין הברזלים לסכך. בחלק מפירסומי המחירים הם לא כלולים ואז סיפור למצוא אותם בנפרד.
4. סוג הסכך. מחצלת או במבוקים ואיזה סוג/צפיפות שלהם...בגדול עיקר הסוכה הוא הסכך ולרוב הסכך הוא החלק שהכי ישנה לעניין ההרגשה בסוכה (כמות הצל, כמות אגירת ליכלוך ואבק עליו לאורך החג, נוחות הפריסה והקיבוע שלו לסוכה שלא יעוף/יזוז).
5. שטיקים מסביב כמו ברזלי אמצע הגובה לחיזוק הסוכה (בלעדיהם רוב הסוכות יתנדנדו ויתעקמו די מהר) או ברזלי אמצע לחיזוק סוכות גדולות. לבוד (שבגדול 3 חבלים טובים באורך מתאים יכולים להספיק).
&nbsp
כמובן שיש עוד נתונים כמו אופן חיבור הברזלים. עובי הברזלים. איכות וסוג הבד עצמו. אבל נראה לי שאילו דקויות שכדאי להכנס אליהם רק אחרי שמגיעים להתלבטויות האחרונות.
אחרי שיש בראש את הנתונים שרוצים הרבה יותר קל לעשות השוואת מחירים...
בהצלחה וחג שמח.

למעלה