הודעות של אנשים ריקים ופוחזים

the ror

New member
לא יודע לגבי פחד... אבל אכן יש מקום ודרך לכל דבר...

לא סתם זה פורום דתיים ולא פורום דת.
למשל כשאנשים נכנסים לשאול שאלה דתיים ומישהו שאינו דתי נדחף ועונה להם מנקודת מבט לא דתית זה לא המקום לויכוחים כאלה.
ואגב, אתה לא יכול להכריח אחרים להתווכח איתך. לדחוף את דעתך בכוח איפה שברור שאינה רצויה זו הצפה של הפורום. זה לא מפחד, זה מציפייה לדרך ארץ בסיסית כלפי המקום שבו אתה כותב.
לצערי, יש כאלה שלא חשוב להם דרך ארץ שכזו. מה איתך?

מתלמד8

New member
לא צריך חיזוקים על פתגמים בעברית,כל נושא השדים והקמעות-

הרוחת והשדים הכל הבל הבלים,זה כמו מעשי המכשפים באפריקה וביערות הגשם בברזיל .
צריך,או לא צריך חורים לשדים הדמיונים שבראשים של אלה שמתעסקים איתם,לא יודע.
אתה מוזמן להקליד בגוגל הרב יוסף שני יוטיוב ולשמוע סרטי הזויים הנחשבים כדברי אלוהים של תלמידיו.
לא לוקח דוגמא ממנו ומאף אחד העוסק במאגיה-יש עוד מאות(או אלפי ) סהרוריים
כמוהו-הם מייצגים את היהדות ההזויה והמכוערת.

מתלמד8

New member
כל מי שלא משרת בצבא ובמקום זה מתנדנד על סטנד בישיבה=פרזיט !

לא אמרתי שהם שונאי ישראל, זו המצאה שלך.
לא מעניין אותי כמה מקבלים הפרזיטים,כל אגורה שהולכת לתלמיד ישיבה שלא הולך לצבא היא בזבוז.
שיקחו דוגמא מישיבות הסדר,אומנם עושים שנה וחצי וזה בתשלומים,אבל מוסיפים לביטחון ישראל במהלך השרות הסדיר ובמערך המילואים,אתה צריך לראות את תלמידי ישיבות ההסדר-דוגמא קלאסית של מוטיבציה,דבקות במשימות ומסירות נפש,
איזה הפצת תורה בעולם ואיזה סיפורים?מה הבלוף הזה? איזה הפרזיטים הולכם להפיץ תורה
כל הסיפור שלימוד התורה מגן על עם ישראל הוא בלוף מארץ הבלופים שהמציאו החרדים.
ראינו את אין הלימוד הגן על נערי ישיבת "מרכז הרב" כשהמחבל הנבל נכנס לישיבה ורצח בהם,
דווקא קצין שלמד בישיבה וכן התגייס לצבא-הוא הגיע לשם(היה בחופשה) חיסל את המחבל והציל אותם מטבח נוראי,אז איפה אלוהים ואיפה לימוד התורה??.
מספיק עם הבלופים שמלעיטים אותכם !
את האמת המרה והכואבת רואים כשהולכים לבתי הקברות הצבאיים של הקיבוץ קבוצת יבנה(ישיבת כרם דיבנה-ישיבת הסדר) ולבית הקברות של הפרזיטים בבני ברק,ואתה עוד מנסה להגן על הכלומניקים?.
עלאק "מתים באוהלה של תורה" במקום ללמוד בפוניבז',לא לומדים ולא מתים-אלא הולכים מכות כמו חבורות שודדים.
מה זה הבלוף החדש-להפיץ תורה בעולם,איפה בוגרי הישיבות הולכים ללמד גויים בעולם?מי מספר לך את הסיפורים?
מי אלה העובדי כוכבים ומזלות?מי היום בעולם הם עכו"ם?, די תתקדמו אל תשארו תקועים עם מינוחים של לפני 3000 שנה.
עובדי אלילם יש במרכז אפריקה ובמרכז ברזיל,יש יהודים דתיים בישראל שמתנהגים בדיוק כמו המכשפים שלהם ואתה מספר לי על אור לגויים(הפצת תורה).
מה הבלוף הזה שבשנים האחרונות יש אסונות טבע לגויים?,אתה עדיין מאמין
לבלוף שאת מעשה הטבע מפעיל אלוהים נגד הגויים?,זה כמו שהגמרא אומרת שליקוי חמה(תופעת טבע) הוא תוצאה של מעשים שעושים אנשים כמו משכבי זכר,אונס נערה מאורסה ואף אחד לא מושיע,או אי הספדה של אב בית דין כהלכה,
בטח בגלל חטאים אחרים יש אסונות גדולים יותר בעולם.
די מספיק עם הדיעות המוזורת.

מתלמד8

New member
ראשית מבקש-שאף אחד לא יתפלל עלי,הכל סיפורים ואין ערך לאף-

תפילה,ההיפך,
מבקש מכל יהודי,בכל מקום,בכל בית כנסת,או על כל קבר של כל קדוש שיקלל אותי כמה שיותר,שיוציאו נגדי קמיעות נוראיות ,פולסא דנורא וכל מרעין בישין ושאר מזיקין מהיום עד אחרי ההקפות השניות של שמחה תורה,,,לא מתרגש כי הכל הבל.
לגבי הקצין-עוד בלוף שרבניך מספרים לך,הרי הוא היה צריך לשמור על התלמידים ע"י לימוד תורה,במקום ללמוד תורה עסק בביטול תורה יותר מ-3 שנים בצבא,
פתאום הקצין-נעשה שליח ה'? סיפורים,
אם ה' שלח אותו-מדוע ה' לא הזדרז ב 5-6 דקות ? למה נערים צעירים היו צריכים
למות כשעסקו בלימוד תורה?הלימוד היה אמור לשמור גם עליהם -לא ?.
אם ה' מתגלה רק נגד גוג באותות ומופתים,השואה לא היתה בגודל של גוג או פרעה?,
להזכירך,בשואה נהרגו -6 מליון מתוכם 1.5 מליון ילדים מעם הבחירה שלו
ועוד כ-34 מליון בני אדם שהם ברואיו,או שזה לא חשוב-אלה סתם גויים?.
כמה אפשר לספר לנו סיפורים על המצאה ששמה אלוהים?.
מה הקשקוש הזה אם לא ילמדו בארץ יהיה אסון? כשהפרזיטים לומדים בישיבות,אין אסונות?-צאו מהסיפורים שאתם מספרים לעצמכם.
לעשות מבלויים,סגידה לכסף ודי-ג'יי עבודה זרה,אלה סיפורים חדשים של הרבנים להרחיק את עדר הכבשים שלהם מסכנת התפקרות.
אז יש אנשים שעובדים את העצים,מתי פעם האחרונה תלמידי הישיבות(או הרבנים) יצאו ללמד אותם דברים אחרים?.
אתה מספר לי את אותם סיפורים שהרבנים שלי סיפרו לי בישיבה,אני הפסקתי להאמין להם מהר מאוד,הכל דברי הבל .
צריך לסגור את הישיבות והכוללים הפרזיטים ולשלוח את כולם לצבא ולעבודה-כל אחד לפי התאמתו.
,,,,ואל תשכח-מהיום עד אחרי שמחה תורה לדאוג ,אתה וכל מי שאתה מכיר,לקלל אותי,לכתוב קמיעות ופולסא דנורא (ואם המציאו פטנט חדש-להשתמש גם בו ) .

מתלמד8

New member
תגיד איפה לומדים את כמיות המלל הנבוב הזה?

הרבי מלובביץ היה מנהיג של קהילה ועשו ממנו משיח-לא משיח ולא נעלים,ואן חיה כזו ששמה משיח,
רבי עקיבא-שהיה לפי הסיפורים הדמיוניים בדרגה הכי גבוהה בתקופתו(עבר את "מבצע פרד"ס" הדמיוני ונשאר שפוי לפי האגדות) עשה מבר כוזיבא משיח "ובזכותו" חטפנו -1800 שנות גלות ואלפי הרוגים,אבל בט' באב מספרים לנו "בגלל חטאנו גלינו"-כמה אתם יכולי לרמות את עצמכם???.
הברסלבים-סתם סהרוריים ,
חלק גדול מהנוסעים לאומן הולכים לחפש מין זמין (במרוקאית-אל חווה ושווה ומעשים טובים) לפי הכלל -"ילבש שחורים ישים עליו שק וילך לעיר אחרת"
אפשר לראות בימים אלה את תנועת הזונות של אוקראינה לעבר אומן "לעשות קופה" ולספק את צרכי הנוער הסהרורי,
גוג ומגוג= חרטה ברטא.

מתלמד8

New member
לא תחשיבי שמים ולא סיפורים-הכל בדותות, המצאתם את אלוהים -

והלבשתם אותו על כל תנועה ,אפילו תנועה של זבוב.
מה עשו המסכנים הצעירים שאתה מזכה אותם בקידוש השם? הכל בבל"ת.
את הסיפור המצחיק שהבורא קוטף את השושנים שלו מהגינה בספרים בכל ניחום אבלים,כבר הייתי בבית של נפטר רשע שעסק בסחר בנשים,זנות ועבריינות,גם שם
סיפרו להורים שהבן הוא אחד מהשושנים המובחרים-אין סוף לקישקושים.
גוג ומגוג-סיפור דמיוני מתמשך,אמרו על מלחמת העולם הראשונה גוג ומגוג,זה עבר,אמרו
אותו דבר על מלחה"ע השניה-גם זה עבר (דרך אגב-בלי שום הסבר לאן האלוהים שהמצאת ברח בזמן המלחמה? ) עכשיו מנסים לפתח בלוף חדש.
די-זה כבר מצחיק.

SupermanZW

Well-known member
הבאת טיעונים מבולבלים שאינם מוכיחים דבר

מכיוון שאבדו אילנות היוחסין בין ימי דוד לבין ימינו לא ניתן לדעת מי משושלת דוד ומי לא, לכן כל אחד יכול לטעון על כל אחד שהוא משיח בין דוד ואי אפשר להוכיח שאף אחד צודק או טועה.

ודאי שאפשר ללמוד מחב"ד וברסלב גם יחד, זה לא אומר שהתורות שלהם מאותו מקור מהעובדה הפשוטה שהן לא, הרבי מלובביץ' והרב נחמן מברסלב לא היו אותו אדם והשקפותיהם היו שונות.
חב"ד היא חסידות ששמה את הדגש על השכל, ההבנה והקליטה הפנימית.
ברסלב שמה את הדגש על אמונה פשוטה ולבבית.
בברסלב מדגישים את קטנות האדם, את העובדה שהאהבה לקב"ה נוצרת דוקא על ידי שאנחנו ''ילדים קטנים'' לעומתו
בחב"ד מדגישים שהקב"ה לא רוצה שנישאר כמו ''ילדים קטנים'', אלא הוא רוצה שנפתח את כוחותינו וכשרונותינו בצורה מושלמת.

אלמוגים הם צומח ולא "בין דומם לצומח"
צמחים טורפים הם עדיין צומח ולא "בין צומח לחי"
שימפנזה הוא חי ולא "בין חי למדבר"
מעלת האדם גבוהה ממעלת המלאך כי לאדם ניתנה זכות הבחירה ולמלאך לא.

תפילה בקברי צדיקים היא עבודה זרה מסוג "דורש אל המתים"
הרב נחמן מברסלב היה בישראל וחזר לאומן, משמע הוא לא סבר שאסו לצטת מא"י אלא לצרכים שסבר הרמב"ם, משמע הוא חלק על דעתך. מי שחסיד ברסלב אמיתי ולא מטעמי נוחות טס לקבר רבי נחמן כל שנה לראש השנה ומעביר את ראש השנה באומן ומתפלל בקברו. זו מסורת שחסידי ברסלב האמיתיים לא מתפשרים עליה.

ישראל תהיה מוקד מלחמת גוג ומגוג כי כל האומות יעלו לירושלים להילחם בה, (לפי האגדה) ולכן היא תהיה המקום המסוכן ביותר בעולם ולא הבטוח ביותר בעולם.

ניבירו זו עבודה זרה, אתה בטוח שאתה יהודי?

מתלמד8

New member
והייתי מוסיף-עבודת אלילים?החגיגה באומן לא עבודת אלילים?-

אמונת חסידי חב"ד שהרבי הבר מינן שלהם הוא המשיח,לא עבודת אלילים?(הרב במקום שאני גר אומר שחסידי חב"ד עובדי אלילים)
כל סעודות "הטיש" בחסידויות בהם אוכלים את השיירים מצלחתו של האדמו"ר,לא עבודת אלילים?
כל החגיגות על קברי צדיקים,מה הם אם לא עבודת אלילים ?,
רק צפייה בתוכניות טלביזיה רדודות,הערצת זמרים ודי-ג'יי,הם עבודת אלילים?.
כמה סיפורים של הרבנים שלכם אתם בולעים ?

מתלמד8

New member
תתפלא-יש משפחות פרץ מיוצאי מרוקו
הטוענים שיש להם-

אילנות יוחסין עד לפרץ בנו של יהודה ותמר ממנו אמור לבוא המשיח(לפי האגדות),
כמו שכתוב בשירת לכה דודי ,,,,"על יד-איש בן פרצי".
כמובן שגם בזה יש מחלוקת,יוצאי אירן טוענים אל תקרא "איש בן פרצי"-אלא "איש בן פרסי",,,,
מי יודע? אולי הנשיא לשעבר,משה קצב היה מועמד לתפקיד?,אחרי נשיא,מה נשאר?
יאללה משיח.

shomer1087

New member
הודעות של אנשים ריקים ופוחזים

כפי שנאמר כבר.
אין להגיב ע"פ ההלכה לכל אותם משועממים שונאי התורה שמנסים לקנטר ולהרגיז בשאלות הטפשיות שלהם.

הם לא באים ללמוד ולהבין אלא לקנטר ולהכעיס.

לאנשים כאלו ע"פ ההלכה לא עונים ולא מגיבים. ומי שעונה פשוט עובר על ההלכה - שידע זאת.

ומי שחושב שהוא יגיב להם כדי שלאחרים יהיה מה לקרוא כתשובה לקושיות האוויליות שלהם, אז שיידע שהסברה שלו עקומה וההגיון שלו בעייתי, והגיע הזמן שיתחיל ללמוד תורה לפחות שעתיים כל יום אצל גדולי ישראל האמיתיים.

הרי כפי שניתן לראות זה רק מגדיל את כמות התגובות של אותם הקנטרנים שמבזבזים את חייהם האומללים על קינטור. ובמקום לנצל כל רגע מחייהם האומללים (שבין כה וכה לא יזכו להיות בעולם הבא. ועוד כמה שנים או ימים הם בקבר לנצח) אז הם מתעסקים בקינטורים חסרי שכל פה. וכל זה בזכות אותם "מתנדבים" שעונים להם וכך מוציאים לפועל את רצונותם של שונאי התורה הללו שכל מגמתם לשנוא את התורה ולהשפיל אותה. ושוב: הכל אודות לאותם שעונים להם שהם אחראים לכך.

וראו גם שכמה שעניתם להם לא עזר כלום ולא שינו מחשבתם הרעה אלא אף הוסיפו קינטור על קינטורים.

יש אנשים שבאמת באים לשאול שאלות בפורום הזה בענייני דת והלכה. וכל הקשקשת המיותרת והטפשית הזאת מפריעה לכך.

ברגע שיפסיקו לענות להם, אז כמו כל ג'וק מצוי, הם יחזרו לחורים שלהם.
וגם ההתחזויות שלהם לשאלות תמימות שהם שואלים כאן באמצעות משתמשים אנונימיים - ייפסקו.

E טי

New member
אשמח אם תוכל להפנות לסעיף הרלוונטי בשולחן ערוך

shomer1087

New member
תגובה

נו, ואם אפנה אותך להלכה, האם אתה מתחייב להפסיק? ובתור מנהל אתה מתחייב להוריד את כל ההודעות הללו ולהיות עקבי ולא לאפשר לאף טיפש לכתוב בפורום 'דתיים' רעיונות כפרניים וקינטורים נגד התורה?

זה לא קשה. ככה עושים בפורום 'שאל את הרב'

אתה מוכן להתחייב?

E טי

New member
כמו כל הלכה בתורתנו

אני מתחייב להשתדל לקיים כל הלכה.

shomer1087

New member
שאלתי

שאלתי שאלה ברורה.
1. האם אתה מתחייב להפסיק לספר עמהם כפי שההלכה מחייבת?
2. האם אתה מתחייב למחוק הודעות שלהם כפי שההלכה מורה?

תאמר לי כן וכן ותקבל את ההלכה

E טי

New member
מה זה אולטימטום?

אתה מעלה טיעון חסר בסיס בהודעותיך.
אם אתה מעוניין לבסס את הטיעון שלך - נשמח לשמוע.
אם לא - בעיה שלך.
&nbsp
אגב,
הרמיזות שלך על חוסר מחויבות הלכתית שלי ושל יתר חברי הפורום היא עבירה חמורה מדאורייתא - הוצאת שם רע.
קשוט עצמך ואחר כך קשוט אחרים.

SupermanZW

Well-known member
כדאי שתדע, מנהל פורום "שאל את הרב" אינו רב

ודווקא בגלל שמונעים מבעלי דעות שונות להגיב שם הפורום ההוא כמעט מת.

the ror

New member
סתם קראתי את תגובותיך פה. חשבתי אולי יש מקור או בסיס אמיתי..

בנתיים נראה שלא...
בנתיים נראה שהודעותיך לא פחות ריקות ופוחזות.
יש הרבה אנשים שמתיימרים לדבר בשם ההלכה בפורום הזה... הרבה מדברים באויר בלי סימוכים אבל אפשרי גם למצוא את אותם אלה שדבריהם רציניים ואמיתיים ולכן יכולים בקלות להציג את הבסיס שעליו הם מסתמכים. מעניין מי מהם אתה...
ולגבי שאלותיך לאיטי. אותי ההלכה או בעל סמכא רציני בתחום מחייבים אותי. אין לי סיבה לחשוב שאתה אחד מהם כך שלא, דבריך לא מחייבים אותי.
כל טוב.
אגב, יש צד טוב מהודעותיהם. לפחות הפסקת לאחרונה להציף את הפורום עם הפרסומות שלך...

למעלה