ל-N.S מחסלים כאן כל מאמר שאני מביא,לכן נאלץ לפתוח שרשור חדש

מתלמד8

New member
מצטער ידידי-הלכה מוזרה,מפלה, עטופה באמונות טפלות,כמו הרבה-

הלכות שאבד עליהן הכלח,(כמו בצלים ושומים קלופים,כמו שדים בבתים שמשתחררים דרך חור בקוטר 1 ס"מ )אישה שמתו 2 בעלים בחייה נהפכת להיות רדופת מלאך המוות,אסור לה להתחתן ,כי איזה רב בתקופת התלמוד האמין באמונות טפלות ומוזרות.
זה שהפוסקים מפעילים את כל האנרגיה השכלית שלהם לתקן את השטות שרבנים קבעו בעבר,זה יכול להיות לזכותם,אבל זה לא מצדיק את ההלכה הפרימטיבית .
דרך אגב-למה אין איש קטלן.????
לצערי-גם אם כמה פוסקים אוזרים אומץ ואומרים "בעדינות" לא להתייס להלכה בעבר,כמו נושא הביצים,שומים והבצלים הקלופים,באים רבנים ומחדשים אותה
צריך פשוט לבטל את ההלכה המוזרה והלא מציאותית בנושא אשה קטלנית.
מצטער-אתה יכול להביא 100 הסברים,אבל זו הלכה מטומטמת.
אתם שבויים בקביעה ההזויה שהכל נמסר למשה בהר סיני.
מישהו זרק אבן לתוך בור עמוק והפוסקים שלך מקבלים ממך צל"ש על כך שהצליחו להוציא את האבן מהבור.
במקרה הספציפי של הטוענת הרבנית,צריך "למרוט שערות",הטוענת הייתה בשיחה עם הכתב לעינייני משפטים בערוץ-10,איש דתי וסיפרה שבמקרה שהיא הביאה אחד הבעלים נפטר בגיל,,,90 !!! ולא אישרו לה להתחתן בפעם שלישית,
כי הם אטומים והיא אשה קטלנית.

מתלמד8

New member
חוזר שנית-הפוסקים,כבודם במקומם,הבעיה היא ההלכה,מדובר בהלכה-

הזויה שנקבעה ע"י חכמים המאמינים באמונות טפלות,את ההלכה צריך לבטל.
כמו שחז"ל האמינו פעם בכל מיני סיבות מוזרות לליקוי חמה,כך האמינו שאישה הורגת בעליה בכוחות מיסטיים.
אם לחז"ל היה את האומץ במקום אחר להגיד על מצווה מהתורה "בן סורר ומורה", "לא היה ולא נברא ולא עתיד להיות" ,
בטח בהלכה שנקבעה ע"י חז"ל ,צריך לבטל אותה, בטח היום -זו הלכה מגוכחת,
כמו שאמרו פוסקים במאה ה-10על הלכות שום ובצל מקולפים.
כמו שהיום לא נגזר על אשה לא נשואה לחיות חיי עוני,האישה היום לא חשודה במעשה כישוף ההורגים את בעליה,
אני לא צריך לקרוא את דברי הרא"ש-כי תמיד ביהדות האשה נחותה והגבר הוא "נזר הבריאה" והפוסקים(אבירי ההלכה) תפקידם להגן על האשה המסכנה .
חוץ מזה אני כידוע לא איש דתי שמחזיק סיפרי ש"ס ופוסקים.
כתבתי ברור-הטוענת הרבנית אמרה בראיון בערוץ 10 שהבעל,,,הבעל השני של "האשה הקטלנית" נפטר בגיל-90,,,ובכל זאת פסקו הרבנים שהיא קטלנית ,
כשמישהו הוא בעל שני הוא צריך למות בן-200 כדי שאישתו לא תקבל "סטטוס" של קטלנית???.
אף אחד לא מספר לי סיפורים,ציטטתי מפי הטוענת הרבנית.

the ror

New member
זה אשר אמרתי שאין קשר בין דבריו לדבריה...

אני הספקתי לקרוא את הקישור שהוא הביא עם דבריה. ולמיטב זכרוני, אותה טוענת רבנית לא אמרה את השטויות/טעויות שהוא אומר...
כך שאפילו שמועה אין פה אלא רק סילוף דברים ולכן רק בגלל זה(אם לא בגלל סיבות נוספות) היה הגיוני שדבריו המקוריים נמחקו...
ומתלמד, אשמח באמת שתמשיך להתעלם ממני ותגיב לדבריו העינייניים של N.S. אם אתה יכול...

מתלמד8

New member
אם חשבתי עד כה שהלכה זו הזויה,אחרי קריאת 2 המאמרים-

הרצ"ב אני משוכנע יותר ויותר-למחוק את ההלכה הזו,הדברים פשוט בושה ליהדות במאה ה-21 .
חוץ מזה אל תשים דברים בפי,אף אחד לא אמר שמישהו אמר,כתבתי במפורש הטוענת הרבנית
אמרה דברים מתוך המקרים שטיפלה בהם-אתה יכול לקרוא את הספר שלה.

פרט לרמב"ם המצוטט כאחד שאומר לתלמידי חכמים "את האמת בפנים" (מתעסקים בכישוף ,ניחוש ודמיונות)
שאר הפוסקים כותבים דברים דמיוניים כולל הרא"ש על מחלה של האישה,"נשחת מקורה ומעיינה וממית כל המשמש עמה ",,ושאר המצאות באיצטלה של גניקולוגים.
מאמר הרב אביהוד שוורץ- http://etzion.org.il/he/יבמות-דף-סד-אישה-קטלנית
בדין אשה קטלנית-הלכ"ה מאת הרב יהודה ליב אברמסוןhttp://halacha.co/3730-2/

מתלמד8

New member
המשך -אשה קטלנית,הפרשן לענייני משפטים בערוץ 10 ברוך קרא -

ישב כמראיין בתוכנית(במקום ירון לונדון),ראית משפטן דתי שלמד כמה הלכות בחייו
זע באי נוחות ככל שהטוענת חשפה פרטים על אחד המקרים,השיא היה כשסיפרה שאחד מהבעלים נפטר בגיל-90 ועדיין ביה"ד הרבני קבע שהאישה -קטלנית.
רוב הציבור החילוני (פרט לכמה "מסורתיים")נקעה נפשו מבתי הדין הרבנים וההלכות העתיקות, רבנים רבים מהציבור הדתי חושבים כך, אבל ממלאים פיהם מים,אז אני לא מבין דבר בהלכה,גם הרבנים לא ???,
אם בעלה של הטוענת הרבנית(רב המושב ניר עציון) לא היה מסכים איתה,היה נותן לה להוציא ספר ולהראיין בתקשורת??
ואחרי כל זה אתה מספר לי על מסקנות מוזרות שלי ?,,,

מתלמד8

New member
ל-N.S מחסלים כאן כל מאמר שאני מביא,לכן נאלץ לפתוח שרשור חדש

לשאלתך בנושא סיפרה של הטוענת הרבנית רבקה לוביץ אשת הרב של ניר עציון על התנהגותו המשפילה והמדכאה של בית הדין הרבני,
שאלת מה זה משנה אם אני או הטוענת הרבנית כותבים את הדברים?
אתה לא קורא מה שהולך פה?
בכל טענה,או ביקורת על הלכות יהודיות מוזרות בכלל ומפלות נשים בפרט,מספרים לי שטענתי נובעת מכל מיני שטויות כמו שינאה לדת ולדתיים+סופרלטיבים שלא מכבדים את הפורום,אבל כשבן/בת הציונות הדתית,החרדים כותבים את הדברים,אין תגובה,או שיש
מגומגם לתרץ את הדברים.
מה שחשוב-יש מישהו שדואג למחוק את המאמר,אולי בתקווה להסתיר את המציאות הקשה???.

the ror

New member
כמו שכבר הגבתי. אין קשר בין דבריך לדברים שהיא אמרה כך שטוב

ששקרים והמצאות בשם אחרים נמחקו מהפורום.

והדבר הנוסף שהגבתי, שאני מסכים עם טענותיה לגבי הבעיות הטכניות והפוליטיות (ולא בעיות הלכתיות) שהיא הציגה גם אם אני לא מסכים עם דרכי הפתרון שהיא הציעה.

במקומך, הייתי שמח שמישהו מסתיר את המציאות הקשה שמראה שחסרות לך יכולות בסיסיות בניהול דיון רציני ומכובד.
כל טוב.

מתלמד8

New member
לא אענה לך אם תגיב 100 פעם,כי אתה מוכיח כמה הבנת הנקרא חסר

חסר לך ,אשה קטלנית זו בעיה טכנית או פוליטית ולא אנושית ,אין גבר קטלני כי לפי ההלכה רק נשים,קלות דעת, חולות מכשפות ואף יצאניות ,,,הכל לפי הכתוב בספרים.
בקיצור-קביעה עתיקה שפג תוקפה,אבל בשבילך טכנית פוליטית.
הגברים= פאר היצירה .
עשה טובה-אל תגיב לדבריי אתה יוצא א,,,

the ror

New member
אתה סותר את עצמך... (שוב) אז לא מתרגש מהמסקנות שלך.

משעשע לראות מישהו מגיב למישהו שהוא לא יגיב לו...
כהרגלי, סיימתי להציג טעויות שלך ולציין ניתוק בין דבריך למציאות(מציאות שאתה הצגת בפורום בקישור שהבאת... (שוב))
והבעתי את דעתי האישית בעניין שהצגת (העניין שנידון בקישור שהבאת, לא ההמצאות שלך).
לא חייב לך שום טובה כך ש...
כל טוב...

מתלמד8

New member
פעם אחרונה-שוב יצאת סופר מגוחך,לא גופו של עניין,לא התייחסות

לנושא ההלכה הנוראית ששמה "אשה קטלנית",לא להתנהלות בתי הדין הרבניים ההזויים(את זה אומרות כמעט כל הטוענות הרבניות ועורכי דין דתיים -לא רק החילוניים)רק "עינייני מנהלה",אתה ככה וככה וכו',,,.
ממש לא להשתמע.

the ror

New member
הפעם באמת סיימת או ששוב תגיב לי שלא תגיב?

למעלה