איך עובד קלפי טארוט ?

קליט

New member
עובדה שזה עובד

ומגלה מה שעובר עליך. כמובן שחייבים להשתמש בשכל. איך זה עובד ? אולי יש איזה חוק טבע שאנחנו לא מכירים ?... בעיני ראיתי מישהי נורמלית שבודקת בקפה, היא גם הסתכלה בשקיעה, וגילתה לי שמחר יהיה פיגוע, ולמחרת היה פיגוע . זה עדיין לא מעיד כמובן

the ror

New member
זו לא עובדה... מילא אם היתה אומרת שעה ומקום...

ואיך זה עובד? על ידי אמירות כלליות כמו בדוגמא שהבאת ועל ידי הערכות וניחושים.
אני אכן מאמין בלהסתמך על תחושות ואמונה כשאין פרטים ברורים לשקול אבל מפה עד להתייחס אל תחושות כאלה כאמת מוכחת(עובדה) הדרך עוד ארוכה מאוד.

קליט

New member
איך עובד קלפי טארוט ?

יש לי נסיון בשליפת קלף יחיד דרך האינטרנט, הקלף קולע למטרה בכך שהוא אומר לי מה מתחולל איתי עכשיו, ולפעמים יש לו מסר להגיד לי. זה עובד ב 99% . לפעמים הוא קולע יותר ולפעמים פחות, לרוב, הוא קולע היטב וזה עובדה. אני נוטה לומר שאנחנו מושכים את הקלף הנכון, ואפילו אם הקלף לא מולינו אלא הוא במחשב. תנסו את זה באתר "קלף יחיד". הקלף יגיד לך איך אתה מרגיש ויעזור לך בהחלטות קשות. הקלף לעולם לא יוכל להגיד לך עתידות, הקלף לא יוכל לענות לך על שאלות, הקלף רק יגיד לך מה אתה מרגיש עכשיו. יש לי נסיון רק בקלף אחד, לא למדתי את כל התאוריה שלהם. יש אומרים שהדבר אסור על פי התורה, זה תלוי בשאלה איך הדבר הזה עובד ?.... וזה עובד, בדקתי את זה לאורך כמה שנים. תודה רבה

מתלמד8

New member
למה לך טארוט-למד אסטרולוגיה,יש לך גיבוי מאבן עזרא-

הוא עסק בזה וגם פירש פירושים לפי האסטרולוגיה,אסטרולוגים דתיים יגידו "השמים מספרים כבוד אל-ומעשה ידיו מגיד הרקיע"-זו האסטרולוגיה.
מתנגדים אומרים עכו"ם-עבודת כוכבים ומזלות.
היה אסטרולוג דתי מאוד בירושלים בשם אילן פקר שהיה לו משרד עורכי דין גדול ומצליח,האיש נכנס לאסטרולוגיה ,בשלב מסויים עזב את המשרד והתרכז חזק באסטרולוגיה ונחשב אסטרולוג מכובד,
יש 2 אסטרולוגית דתיות,אחת מרים בינימיני(מקבוצת יבנה) ושניה בשם טובה ספרא,אישתו של הסופר אילן ספרא,טובה ספרא משלבת פסוקים מהתנ"ך וספרות
חז"ל בכל הדורות בכתבות ובניתוחים שלה.
על קלפי טארוט-יש אומרים שזה דומה ל"מפריחי יונים" ו"משחקים בקוביה".

קליט

New member
בדקתי גם אסטרולוגיה

יש אסטרולוגים שיודעים מה הם מדברים, בזמנו אילן פקר ניבא את נצחונו של נתניהו מול פרס, כשהיה די ברור שפרס מנצח. לבדוק עתידות באסטרולוגיה זו טפשות, למרות שזה די מדויק, הייתי בודק לפי האתר של חדשות מעריב. הם ידעו לקלוע מצוין את האופי של האדם, ואפילו אם רק בדקתי לפי המזל של החודש, לפי היהדות חשוב מאוד שהאדם ידע את תכונותיו ואפשר לבדוק אותם גם לפי המזלות, כי לפי המזל יודעים את נפש האדם

קליט

New member
ראיתי

הרב לא מדבר על קלפי טארוט. הרב מוצפי אוסר מטוטלת ולכאורה הרב טועה, מטוטלת זה כלי איבחון מקובל ונפוץ של מטפלים ברפואה משלימה.

shomer1087

New member
ראשית

ראשית הרב לא טועה.

שנית ראה פה בשו"ת ששאלו את הרב מוצפי על טארוט מה שהוא ענה להם

http://www.doresh-tzion.co.il/QAShowAnswer.aspx?qaid=63038

http://www.doresh-tzion.co.il/QAShowAnswer.aspx?qaid=104893

ואל תתקרב לכל השטויות האלו. אדם שעוסק בגועל נפש הזה הוא מטמא את הנשמה שלו. לא חבל?
לעומת זאת אדם שעוסק בתורה בקדושה וטהרה - הוא מקדש את הנשמה שלו. ואז נפתחים לו מעיינות החכמה והשפע הרוחני והגשמי. אנא ידידי, אל תתעסק בכל האיסורים הנ"ל. תפתח שיעורי תורה. יש פה ערוץ חדש של שיעורי תורה למתקדמים במגוון נושאים ומגוון רבנים ובע"ה לאט לאט מועלים עוד ועוד סרטונים

https://www.youtube.com/channel/UCFdHPXYb-HWDP2wOtrJ8Vfg/videos

דרך אגב כתוב בתורה דברים יח'
(יג) תמים תהיה עם ה' אלהיך:
וברש"י : התהלך עמו בתמימות ותצפה לו ולא תחקור אחר העתידות אלא כל מה שיבא עליך קבל בתמימות ואז תהיה עמו ולחלקו:

קליט

New member
זה לא עתידות ולא שטויות

זו טכניקה מופלאה לדעת מה אני מרגיש. השאלה שלי היתה : איך זה עובד ? תודה

למעלה