לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1270612,706 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום ייעוץ קריירה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלי הפורום - נא לקרא את הנהלים לפני ההשתתפות בפורום ולקיים אותם.
אני מזמין אתכם לקיים דיונים פתוחים, מאפשרים והוגנים!
 על מנת שנוכל לנהל ביחד שיחה מועילה ותרבותית, אני מבקש לקבוע מספר כללי התנהלות אלמנטריים, שיהוו בסיס להתנהלות של כולנו בפורום:

1. כל הנכתב בפורום על ידי מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר מהווה ייעוץ בלבד. אין בדברים הנכתבים משום הוראה מחייבת, המלצה מחייבת או אמירה לבצע משהו. הדברים נכתבים על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום, כייעוץ בלבד וכל מי שבוחר להשתמש בעצה כזאת, או אחרת, עושה זאת על אחריותו המלאה בלבד
2. הכותבים מוזמנים לשאול שאלות בכל תחומי התעסוקה, הכוונה ללימודים, התייעצות בנוגע להמשך עבודה במקום עבודה מסוים, או עזיבתו ועוד. על ההודעות להיכתב בשפה נקייה, ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים, פגיעה על רקע מגדרי, גזעני, פוליטי, דתי וכדומה. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת ואם תחזור על עצמה תגרום לחסימת המשתמש. 
3. אין להזכיר שמות של אנשים, חברות או עסקים, באופן שעשוי לפגוע בפרט או בארגון. אין להשתמש בפורום לצרכי פרסומת מכל סוג שהיא. הודעות כאלו ימחקו מהפורום באופן מיידי.
4. מפעם לפעם יועלו לאתר לינקים למאמרים מקצועיים או סרטונים שיש בהם, על דעת מנהל הפורום מסר, שעשויי לעניין את הקוראים. אתם מוזמנים להגיב ולהביע דעתכם.
5. אני מזמין אתכם להגיב להודעות של אנשים אחרים ולשתף מניסיונכם ומידיעותיכם. אני מעודד אתכם להביע כל דעה שמכבדת אתכם ואת שאר המשתתפים. 
6. מאחל לכולנו שנפיק את המקסימום מהפורום, נתרם ונתרום אחד לשני!

בהצלחה! 

המשך >>

לצפיה ב-'כיוון לעבודה חדשה'
כיוון לעבודה חדשה
<< ההודעה הנוכחית
07/11/2018 | 08:55
3
104
בעלי היה מספר שנים טבח. עקב שחיקה ובעיות בריאותיות נאלץ לצאת מהמקצוע.
כרגע עובד כנהג מונית. אך זה בא על חשבון המשפחה, וכמעט ולא נמצא עם הילדים שמרגישים בחסרונו.
אולי למישהו יש כיוון לתחום או משרה שיכולה להתאים לאדם שלא יכול לשבת (מה שמוריד את כל תפקידי המשרד). אין לו תואר, רק ניסיון במטבח
ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'איך למצוא כיוון לעבודה חדשה דרך הסבת מקצוע'
איך למצוא כיוון לעבודה חדשה דרך הסבת מקצוע
07/11/2018 | 10:01
82
שלום לך,
אני לא ממליץ ללכת בכיוון של חיפוש משהו שיתאים לבעלך. זה חיפוש של מחט בערימת שחת והסיכוי לטעות כאן ולבזבז זמן וכסף הוא גדול.
אני ממליץ לו קודם כל לבחון מה מתאים לו, מה הוא אוהב לעשות, מה הוא מוכשר לעשות, מה הייעוד שלו.

לרוב האנשים זה בלתי אפשרי למצוא את הייעוד שלהם לבדם. לאיש מקצוע קל יותר למצוא את היהלום בתוכך, שלרוב נסתר לך או לא ברור.
לכן, כנראה שיהיה לו נכון בנקודה זו לקבל עזרה מאיש מקצוע שיסייע לו להסיר את הערפל ולהחליט על הייעוד האמיתי שלו. זו השקעה לא קטנה, אך היא תניב לו תשואה ענקית, בחיסכון בזמן וכסף, שלא לדבר על תסכול וסבל. 

יש כל מיני גופים ויועצים שיוכלו לסייע לו. חפשו בגוגל: הסבה מקצועית, ייעוץ תעסוקתי או הכוונה מקצועית ותגיע לשלל האפשרויות.
בגדול, השירותים מתחלקים ל-2 סוגים:
  1. פסיכולוגים תעסוקתיים
  2. מאמנים לקריירה
ההבדל בגדול הוא שהראשונים עושים זאת ממקום ייעוצי, על בסיס מבחנים, כאשר הם לרוב מציעים מגוון אפשרויות שעליך לבחור מבינם.
המאמנים מצד שני נוקטים בדרך אימונית, שכוללת יותר דיאלוג וסיוע לך למצוא את התשובות בתוכך. תהליכים אלו הם לרוב ארוכים יותר אך הפתרון הוא ייחודי, ברור, מוגדר ותואם את רצונותיך.

עוד על כל הנושא הזה של ייעוד ומשמעות בקריירה תוכלו לקרוא בפוסטים הבאים:

http://www.hagaishalev.com/blog/motivation1
http://www.hagaishalev.com/blog/why
http://www.hagaishalev.com/blog/walking-dead

גם אני נותן שרות למציאת הייעוד בשיטה אימונית שאני פיתחתי שנקראת "מצא את ייעודך".
תוכלו לקרוא על השרות בקליק כאן על הלינק.
מעבר לכך, אשמח גם לסייע לך טלפונית ואני מזמין אותך להתקשר אלי למספר שלהלן, או להמשיך ולשאול בשרשור לתגובה זו.

ב ה צ ל ח ה !!!
חגי שלו
מאמן עסקי ומאמן להסבת מקצוע, הכוונה תעסוקתית ולשינוי קריירה
ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'איך הוא יושב במונית?'
איך הוא יושב במונית?
03/12/2018 | 23:08
1
30
אני מניחה שיש לו בעיות בגב? ניסיתם כירופרקט? 
ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'מונית יש תנועה'
מונית יש תנועה
09/12/2018 | 08:21
16
יש לו בעיות בפלג גוף עליון (ידיים וכתפיים) שמפריע בעיקר במאמץ. להחזיק הגה, אין בזה מאמץ גופני קשה מידי.

במונית יש לו תנועה, אנשים מתחלפים אז אין לו בעיה לשבת
ייעוץ קריירה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

13:09 | 04.02.19 אורחים בפורום
08:59 | 04.02.19 MayaMAYAMAYA2
16:12 | 02.02.19 אורחים בפורום
13:46 | 15.01.19 אורחים בפורום
12:09 | 10.01.19 golanwalker
05:00 | 10.01.19 אורחים בפורום
15:00 | 19.12.18 אורחים בפורום
13:47 | 16.12.18 אורחים בפורום
07:14 | 12.12.18 אורחים בפורום
22:07 | 03.12.18 Quaqe9

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ