לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1248312,483 עוקבים אודות עסקים

פורום ייעוץ קריירה

ברוכים הבאים לפורום הקריירה של תפוז. מטרת הפורום היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט, להעלות דילמות ולחפש פתרונות לאתגרים תעסוקתיים. אנא קראו את נהלי הפורום וקיימו אותם.
עולם העבודה המוכר לנו הולך ומשתנה במהירות, ואם ברצוננו להצליח בו, עלינו לשנות את עצמנו במקביל אליו. לשם כך, אני מזמין אתכם להיות פרואקטיביים, גמישים, פתוחים ודינמיים. אל תקפאו על השמרים, חפשו להתפתח, להתחבר לערכים ולייעוד שלכם, לתכנן את הקריירה שלכם ולפעול בעוצמה כדי להגשים ולשגשג.
אני כאן כדי לסייע לכם בכך.
בהצלחה רבה,
חגי שלו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ קריירה

ברוכים הבאים לפורום הקריירה של תפוז. מטרת הפורום היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט, להעלות דילמות ולחפש פתרונות לאתגרים תעסוקתיים. אנא קראו את נהלי הפורום וקיימו אותם.
עולם העבודה המוכר לנו הולך ומשתנה במהירות, ואם ברצוננו להצליח בו, עלינו לשנות את עצמנו במקביל אליו. לשם כך, אני מזמין אתכם להיות פרואקטיביים, גמישים, פתוחים ודינמיים. אל תקפאו על השמרים, חפשו להתפתח, להתחבר לערכים ולייעוד שלכם, לתכנן את הקריירה שלכם ולפעול בעוצמה כדי להגשים ולשגשג.
אני כאן כדי לסייע לכם בכך.
בהצלחה רבה,
חגי שלו

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלי הפורום - נא לקרא את הנהלים לפני ההשתתפות בפורום ולקיים אותם.
אני מזמין אתכם לקיים דיונים פתוחים, מאפשרים והוגנים!
 על מנת שנוכל לנהל ביחד שיחה מועילה ותרבותית, אני מבקש לקבוע מספר כללי התנהלות אלמנטריים, שיהוו בסיס להתנהלות של כולנו בפורום:

1. כל הנכתב בפורום על ידי מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר מהווה ייעוץ בלבד. אין בדברים הנכתבים משום הוראה מחייבת, המלצה מחייבת או אמירה לבצע משהו. הדברים נכתבים על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום, כייעוץ בלבד וכל מי שבוחר להשתמש בעצה כזאת, או אחרת, עושה זאת על אחריותו המלאה בלבד
2. הכותבים מוזמנים לשאול שאלות בכל תחומי התעסוקה, הכוונה ללימודים, התייעצות בנוגע להמשך עבודה במקום עבודה מסוים, או עזיבתו ועוד. על ההודעות להיכתב בשפה נקייה, ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים, פגיעה על רקע מגדרי, גזעני, פוליטי, דתי וכדומה. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת ואם תחזור על עצמה תגרום לחסימת המשתמש. 
3. אין להזכיר שמות של אנשים, חברות או עסקים, באופן שעשוי לפגוע בפרט או בארגון. אין להשתמש בפורום לצרכי פרסומת מכל סוג שהיא. הודעות כאלו ימחקו מהפורום באופן מיידי.
4. מפעם לפעם יועלו לאתר לינקים למאמרים מקצועיים או סרטונים שיש בהם, על דעת מנהל הפורום מסר, שעשויי לעניין את הקוראים. אתם מוזמנים להגיב ולהביע דעתכם.
5. אני מזמין אתכם להגיב להודעות של אנשים אחרים ולשתף מניסיונכם ומידיעותיכם. אני מעודד אתכם להביע כל דעה שמכבדת אתכם ואת שאר המשתתפים. 
6. מאחל לכולנו שנפיק את המקסימום מהפורום, נתרם ונתרום אחד לשני!

בהצלחה! 

המשך >>

לצפיה ב-'איזה אפשרויות תעסוקה עומדות בפני בוגרי תואר ראשון במנע"ס?'
איזה אפשרויות תעסוקה עומדות בפני בוגרי תואר ראשון במנע"ס?
<< ההודעה הנוכחית
29/09/2018 | 21:19
2
31
והאם יש עוד רישום לשנת הלימודים הקרובה?
ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'הסדר הנכון בבחירת עיסוק לבוגר אוניברסיטה'
הסדר הנכון בבחירת עיסוק לבוגר אוניברסיטה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/09/2018 | 07:57
31

שלום לך,
נתחיל מהסוף: אני לא יודע לומר לך אם הרישום לשנת הלימודים הקרובה עוד פתוח. אני מציע שתבדוק מול המוסדות. אני מניח שיש מוסדות/חוגים שעדיין אפשר להירשם.

לשאלתך הראשונה:
לנסות לסקור את כל אפשרויות התעסוקה שיתאימו למה שלמדת ומשם לנסות ולהתאים לעצמך עיסוק היא משימה כמעט בלתי אפשרית. כמו לחפש מחט בערימת שחת. כי שוק העבודה לבוגר מנע"ס הוא כמעט אינסופי ובניסוי וטעיה אחוז ההצלחה שלך יהיה נמוך מאד. לכן, אני מציע לך לוותר על השאלה "איזה אפשרויות תעסוקה עומדות בפני".

אז מה כן לעשות?
נכון, לחשוב הפוך: במה אני רוצה לעסוק? מה מעניין אותי? מה נועדתי בשבילו? איפה אני רוצה להיות בעוד 5, 10, וגם 20 שנה? כל אלו הם שיקוף של היהלום שיש בתוכך. אולי יש לך תשובות לשאלות אלו ומשם תוכל להגדיר תחום עיסוק מתאים. אם אין לך תשובות, אני ממליץ לך לחפש אותן, להוציא את היהלום שבך החוצה.
קוראים לזה הייעוד שלך.

לרוב האנשים זה בלתי אפשרי למצוא את הייעוד שלהם לבדם. לאיש מקצוע קל יותר למצוא את היהלום בתוכך, שלרוב נסתר לך או לא ברור.

אני ממליץ לך לקבל עזרה מאיש מקצוע שיסייע לך להסיר את הערפל ולהחליט על הייעוד האמיתי שלך. זו השקעה לא קטנה, אך היא תניב לך תשואה ענקית, בחיסכון בזמן וכסף, שלא לדבר על תסכול, בלבול וסבל.

יש כל מיני גופים ויועצים שיוכלו לסייע לך. חפש בגוגל: הסבה מקצועית, ייעוץ תעסוקתי או הכוונה מקצועית ותגיע לשלל האפשרויות.
בגדול, השירותים מתחלקים ל-2 סוגים:
  1. פסיכולוגים תעסוקתיים
  2. מאמנים לקריירה
ההבדל בגדול הוא שהראשונים עושים זאת ממקום ייעוצי, על בסיס מבחנים, כאשר הם לרוב מציעים מגוון אפשרויות שעליך לבחור מבינם.
המאמנים מצד שני נוקטים בדרך אימונית, שכוללת יותר דיאלוג וסיוע לך למצוא את התשובות בתוכך. תהליכים אלו הם לרוב ארוכים יותר אך הפתרון הוא ייחודי, ברור, מוגדר ותואם את רצונותיך.

עוד על כל הנושא הזה של ייעוד ומשמעות בקריירה תוכל לקרוא בפוסטים הבאים:

https://www.hagaishalev.com/blog/motivation1/?rel=...
https://www.hagaishalev.com/blog/why/?rel=TP
https://www.hagaishalev.com/blog/walking-dead/?rel...
https://www.hagaishalev.com/blog/purpose-and-goals...
https://www.hagaishalev.com/blog/zone/?rel=TP  

או בלינקים כאן משמאל ב"הודעות נבחרות".

גם אני נותן שרות למציאת הייעוד בשיטה אימונית שאני פיתחתי שנקראת "מצא את ייעודך".
תוכל לקרוא על השרות בקליק כאן על הלינק.
מעבר לכך, אשמח גם לסייע לך טלפונית ואני מזמין אותך להתקשר אלי למספר שלהלן, או להמשיך ולשאול בשרשור לתגובה זו.

ב ה צ ל ח ה !!!
חגי
מאמן עסקי ומאמן להסבת מקצוע ולשינוי קריירה

ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'תואר במנע"ס נוגע בהמון תחומים ולכן גם'
תואר במנע"ס נוגע בהמון תחומים ולכן גם
03/10/2018 | 23:18
15
מציע לא מעט אפשרויות תעסוקה. קח בחשבון שהלימודים מאוד תיאורטיים ולכן הרבה בוחרים לשלב עם תואר ראשון נוסף או לימודי תעודה בתחום שהם רוצים להשתלב בו. מציעה לחפש מכללות שמציעות מסלולים ששמים דגש גדול יותר על הפרקטיקה ויודעת שבמרכז האקדמי למשפט עסקים לדוג' יש התמחות ביזמות הכוללת לימודים מעשיים בחממת סטארטאפים. בהצלחה :)
ייעוץ קריירה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
אני חגי שלו המשלב. באמצעות שילוב בין רציונליות למודעות ובין חומר לרוח, הצלחתי להתגבר על משבר בקריירה שלי, עשיתי שינוי גדול בעצמי ופתחתי עסק מצליח. ביצ
עוד...

הודעות אחרונות

14:00 | 18.10.18 LEO3077
12:27 | 30.09.18 אורחים בפורום
19:10 | 23.09.18 אורחים בפורום
13:25 | 23.09.18 אורחים בפורום
14:17 | 16.09.18 אורחים בפורום
11:08 | 14.09.18 Nocturneaa22
19:23 | 12.09.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ