היי אני לומדת תקשורת וניהול

Quaqe9

New member
היי אני לומדת תקשורת וניהול

עוד מעט מסיימת.
אני קצת לא יודעת מה לעשות... מאיפה להתחיל.
מישהו כאן בקיא בעולם השיווק?
איזה אופציות יש?
הבנתי שיש הרבה אופציות ולכל משרה דרישות שונות לגמרי ותכונות אופי שונות שמתאימות לה.
אשמח לעזרה!!!

חגי שלו

New member
מהי השאלה הנכונה במקום "מה אפשרויות התעסוקה שלי"

שלום לך ותודה על השאלה, כי היא מעסיקה רבים וטובים, כמעט בכל תחום עיסוק שלמדו.
בעוד שאינני יכול לתת לך כאן את כל אפשרויות התעסוקה בעולם השיווק, כן אוכל לתת לך את העצות הבאות:

השאלה הנכונה היא "במה אני רוצה לעסוק" ולא "איזה אופציות תעסוקה יש לי". אפשרויות התעסוקה בכל תחום הן אינסופיות, והסיכוי שתצליחי לבחון את כולם ומשם למצוא את שחשקה נפשך הוא קלוש.
רק אחרי שתגדירי את העיסוק המתאים לך, מפורט ככל האפשר, אפשר לפנות לשאלה הטכנית למדי "איך אני אממש את רצוני לעבוד בעיסוק הזה".
לעיסוק הזה המבוקש אני קורא ייעוד, והפתרון הנכון והשלם הוא קודם כל למצוא את הייעוד שלך.
כי רק כשאת עוסקת בייעוד את קמה בבוקר בכיף, יש לך מוטיבציה, את מתמידה ולכן גם מתפתחת בעיסוק ומצליחה בו (כלומר, מרוויחה). בדרך זו, בדיקה מן הייסוד והמקור, את גם חוסכת המון זמן, כסף ותסכול במקום ניסוי וטעיה ונדידה בין עיסוקים שונים שלא מתאימים לך.
אכן, לפעמים הדרך הקצרה היא הדרך הארוכה.

לרוב האנשים זה בלתי אפשרי למצוא את הייעוד שלהם לבדם וזה הרקע לצמיחת שוק הטיפול בעשור האחרון, לא רק בתחום העיסוק/קריירה. לאיש מקצוע קל יותר למצוא את היהלום בתוכך, שלרוב נסתר לך.

ראי כאן בתשובתי למטה תחת הכותרת "איך להתחיל את הקריירה" פרטים נוספים על איך תוכלי למצוא את הייעוד שלך.

ב ה צ ל ח ה !!!
חגי

Nocturneaa22

New member
את מתעניינת במחקרי שוק?

חברות כמו מכון לגיאוקרטוגרפיה, GFK, אולי לבדוק באתרים של חברות היי טק אם יש לך שליטה טובה באנגלית
השאלה גם אם היו קורסים ספציפיים שהלכו לך בקלות במהלך הלימודים
אפשר להזין באופן אינסטינקטיבי מילות מפתח בתחום שמעניין אותך, כמו מנהלת מוצרת אפילו אם את נכנסת לקבוצת דרושים כלשהי בפייסבוק יש לך אפשרות להזין את מילת החיפוש
את מוזמנת גם לכתוב לי בפרטי אם את רוצה

למעלה