לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1204112,041 עוקבים אודות עסקים

פורום ייעוץ קריירה

ברוכים הבאים לפורום הקריירה של תפוז. מטרת הפורום היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט, להעלות דילמות ולחפש פתרונות לאתגרים תעסוקתיים. אנא קראו את נהלי הפורום וקיימו אותם.
עולם העבודה המוכר לנו הולך ומשתנה במהירות, ואם ברצוננו להצליח בו, עלינו לשנות את עצמנו במקביל אליו. לשם כך, אני מזמין אתכם להיות פרואקטיביים, גמישים, פתוחים ודינמיים. אל תקפאו על השמרים, חפשו להתפתח, להתחבר לערכים ולייעוד שלכם, לתכנן את הקריירה שלכם ולפעול בעוצמה כדי להגשים ולשגשג.
אני כאן כדי לסייע לכם בכך.
בהצלחה רבה,
חגי שלו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ קריירה

ברוכים הבאים לפורום הקריירה של תפוז. מטרת הפורום היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט, להעלות דילמות ולחפש פתרונות לאתגרים תעסוקתיים. אנא קראו את נהלי הפורום וקיימו אותם.
עולם העבודה המוכר לנו הולך ומשתנה במהירות, ואם ברצוננו להצליח בו, עלינו לשנות את עצמנו במקביל אליו. לשם כך, אני מזמין אתכם להיות פרואקטיביים, גמישים, פתוחים ודינמיים. אל תקפאו על השמרים, חפשו להתפתח, להתחבר לערכים ולייעוד שלכם, לתכנן את הקריירה שלכם ולפעול בעוצמה כדי להגשים ולשגשג.
אני כאן כדי לסייע לכם בכך.
בהצלחה רבה,
חגי שלו

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלי הפורום - נא לקרא את הנהלים לפני ההשתתפות בפורום ולקיים אותם.
אני מזמין אתכם לקיים דיונים פתוחים, מאפשרים והוגנים!
 על מנת שנוכל לנהל ביחד שיחה מועילה ותרבותית, אני מבקש לקבוע מספר כללי התנהלות אלמנטריים, שיהוו בסיס להתנהלות של כולנו בפורום:

1. כל הנכתב בפורום על ידי מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר מהווה ייעוץ בלבד. אין בדברים הנכתבים משום הוראה מחייבת, המלצה מחייבת או אמירה לבצע משהו. הדברים נכתבים על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום, כייעוץ בלבד וכל מי שבוחר להשתמש בעצה כזאת, או אחרת, עושה זאת על אחריותו המלאה בלבד
2. הכותבים מוזמנים לשאול שאלות בכל תחומי התעסוקה, הכוונה ללימודים, התייעצות בנוגע להמשך עבודה במקום עבודה מסוים, או עזיבתו ועוד. על ההודעות להיכתב בשפה נקייה, ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים, פגיעה על רקע מגדרי, גזעני, פוליטי, דתי וכדומה. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת ואם תחזור על עצמה תגרום לחסימת המשתמש. 
3. אין להזכיר שמות של אנשים, חברות או עסקים, באופן שעשוי לפגוע בפרט או בארגון. אין להשתמש בפורום לצרכי פרסומת מכל סוג שהיא. הודעות כאלו ימחקו מהפורום באופן מיידי.
4. מפעם לפעם יועלו לאתר לינקים למאמרים מקצועיים או סרטונים שיש בהם, על דעת מנהל הפורום מסר, שעשויי לעניין את הקוראים. אתם מוזמנים להגיב ולהביע דעתכם.
5. אני מזמין אתכם להגיב להודעות של אנשים אחרים ולשתף מניסיונכם ומידיעותיכם. אני מעודד אתכם להביע כל דעה שמכבדת אתכם ואת שאר המשתתפים. 
6. מאחל לכולנו שנפיק את המקסימום מהפורום, נתרם ונתרום אחד לשני!

בהצלחה! 

המשך >>

לצפיה ב-'הבדל בין כלכלן לאיש כספים (פיננסים)'
הבדל בין כלכלן לאיש כספים (פיננסים)
<< ההודעה הנוכחית
07/04/2018 | 13:46
1
24
שלום.
אשמח לדעת:
1.מהו ההבדל בתפקיד בין כלכלן בחברה לבין איש כספים (פיננסים) בחברה?
2. איזה תפקיד נחשב טוב יותר, בעל רמות שכר גבוהות יותר ובעל אופק התקדמות רחב יותר?
תודה מראש!
ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'הבדל בין כלכלן לאיש כספים (פיננסים)'
הבדל בין כלכלן לאיש כספים (פיננסים)
( לעמוד שלי בתפוז )
07/04/2018 | 16:38
23
הי עומר,
לא ברור לי למה כוונתך בדיוק באיש כספים (פיננסים).
גם כלכלן בחברה הוא חלק ממחלקת הכספים ויכול להיקרא "איש כספים".
מחלקת הכספים בחברה מתחלקת בגדול ל-3 חלקים:
חשבות, גזברות ויחידה כלכלית.
לגבי הגזברות ותפקידים כלכליים אחרים אתה מוזמן לעיין בתשובתי לאבי כאן מעל.
לגבי החשבות, העובדים בה מתחלקים לרואי חשבון ולמנהלי חשבונות.
רו"ח מצריך לימודים אקדמאים של 4 שנים ומעבר בחינות הסמכה של מועצת רו"ח.
על מנת להיות מנהל חשבונות יש לקחת סדרה של קורסים לא אקדמאיים, ולהתפתח בתפקיד בהדרגה.
בהתאם, שכרם של רו"ח גבוה לרוב משכר מנהלי החשבונות, כתלות כמובן בוותק ובניסיון.
ככלל, לרו"ח יש עדיפות בקבלה ובשכר גם על פני כלכלנים, בטח במחלקת החשבות.
לכן, אם ברצונך לשאוף למקסימום מעמד ושכר, עדיף ללמוד ראיית חשבון.
הסיבה העיקרית היא שרו"ח הם לרוב גם כלכלנים, ויש להם ידע חשבונאי שלרוב אין לכלכנים, אשר מסייע להם גם בביצוע עבודות של כלכלנים.
אם ברצונך להגיע לתפקיד כספים בפירמה כרו"ח, מומלץ לעבוד בהתמחות ולאחריה במשרדי רו"ח הגדולים המכונים "ביג פור".

ב  ה צ לח ה !!!
חגי

ייעוץ קריירה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
אני חגי שלו המשלב. באמצעות שילוב בין רציונליות למודעות ובין חומר לרוח, הצלחתי להתגבר על משבר בקריירה שלי, עשיתי שינוי גדול בעצמי ופתחתי עסק מצליח. ביצ
עוד...

הודעות אחרונות

00:35 | 09.04.18 א אל אלע אלעד נחמד
00:38 | 08.04.18 bar1711
13:46 | 07.04.18 אורחים בפורום
13:42 | 07.04.18 אורחים בפורום
14:45 | 27.03.18 אורחים בפורום
15:12 | 26.03.18 אורחים בפורום
14:36 | 25.03.18 dory141

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ