שאלה בנוגע למיזם שלי

dory141

New member
שאלה בנוגע למיזם שלי

שלום, התחלתי לאחרונה לגלגל מיזם שיכול להפוך לאתר ו/או לאפליקציה. אני לא מכיר אנשים שעוסקים בתחום. לאור זאת, איך לארגן את הפנייה למעצבי האתר ו/או מפתחי האפליקציות (ולמי לפנות) ? בנוסף, לנוכח העובדה שהמיזם הוא שלי (רק בפרטי אספר מהו, שלא יגנבו לי רעיונות), כמה אחוזים מהרווחים (אם יהיו, בתקווה) צריכים להיות שלי? דגש- אין לי הרבה כסף להשקיע כרגע, אם בכלל. רק רעיון. תודה.

חגי שלו

New member
חסר המון מידע בשאלה שלך

וכדי שזה לא יהפוך פינג פונג מייגע אני מזמין אותך להתקשר אלי למספר שלהלן ואסייע בשמחה.

אוכל להתייחס כאן בקצרה לחלק השני של השאלה שלך:
לשווי של רעיון יש מנעד רחב מאד של מחירים. הכלל אומר שככל שהרעיון בשל יותר ומפותח יותר, כך השווי עולה. לרעיון בוסר יש לכן שווי נמוך ואפילו סכנה שאי אפשר יהיה לגייס לו כסף כלל.
לכן, אם הפרוטה אינה מצויה בכיסך, מומלץ למצוא שותף או שניים, מתכנת אפליקציות ומעצב אפליקציות, ולפתח ביחד איתם לפחות את השלב הראשוני שיאפשר להוכיח את הייתכנות, וכך להגדיל את הסיכוי לגייס כסף ולהעלות את שווי הרעיון. השותפים שלך למיזם ישקיעו את זמנם ללא קבלת תמורה, אלא תמורת אחוזים במיזם. כמובן שזה יבוא על חשבון האחוזים שלך.

דרך אחרת היא לפנות לקרוב משפחה/מכר/חבר בעל אמצעים, שמכיר אותך ומעריך אותך, ולגייס ממנו לפחות את הכספים הראשונים לקידום המיזם.

ב ה צ ל ח ה !!!
חגי

למעלה