בוחן אפשרות ללמוד גרפולוגיה

dory141

New member
בוחן אפשרות ללמוד גרפולוגיה

למנהל הפורום,שלום. שמי דורי ואני מעוניין להתייעץ אתך. הרקע שלי כולל עבודה בהוצאת ספרים (בה אני כרגע עדיין נמצא), לימודים לתואר שני במזה"ת (שהופסקו מסיבות טכניות) וכן עוזר הוראה במרכז הבינתחומי למשך 4 שנים, בתקופה שבין 2009 ל-2013. שאלתי היא, לאור רצוני לבצע הסבה, האם מקצוע הגרפולוגיה שווה ניסיון? אני יודע כי אם כן, עליי ללמוד קורס מסודר ובו יסבירו לי את רזי המקצוע.
לאור התפתחויות הטכנולוגיה דומה שזה מקצוע נכחד, אבל לאחר מפחי נפש במקצועות קצת יותר מודרניים , שיש לי הסמכה רשמית אליהם (פסלו אותי ממגוון מקומות עבודה בשל חוסר נסיון לפני כשנתיים, לאחר שלמדתי ניהול מדיה חברתית והשקעתי בזה לחינם הרבה זמן וכסף), אני פורס רשת גם לכיוון הזה. האם כדאי בכלל לנסות, או שזה תחום מת? אם תרצה, ותחשוב שביכולתך לייעץ לי לגבי תחומים אחרים, אוכל לשלוח לך קו"ח במייל ועל סמך המידע תוכל לעזור לי לתפוס כיוון אחר.
תודה מראש.

חגי שלו

New member
ניסיתי מגוון עיסוקים ואני עדיין מחפש את דרכי בקריירה

שלום דורי ותודה על שאלותיך.
נראה לי שאתה קצת מבולבל ומחפש את דרכך בקריירה.
בעוד שאינני יודע לייעץ לך אם גרפולוגיה הוא תחום "חי", אני כן חושב שאל לך להמשיך לנסות את מזלך במקצועות שונים ולהמשיך לבזבז זמן וכסף.

אחד משלושה:

או שחוסר הצלחתך עד כה נובע מהתנהלות שלא משרתת אותך ואז אני ממליץ לך להתאבחן ולשנות את עצמך;
או שאחת מבחירותיך עד כה הייתה נכונה, רק ויתרת מהר מידי לנוכח חוסר ניסיונך ואז אני ממליץ לך להתמיד ולחפש, מבלי לוותר;
או שעוד לא מצאת את הייעוד שלך וכל עיסוק שבחרת לא היה מדויק לך, ואז קרוב לוודאי שזה גם אמור לגבי גרפולוגיה.

כך או כך, אני יכול לעזור לך, רק זה מצריך יותר ממשלוח קורות חיים וייעוץ בשלט רחוק.
אם אתה מעוניין לבדוק זאת יותר לעומק, אני מזמין אותך להתקשר אלי למספר 054-4877725.

ב ה צ ל ח ה !!!
חגי

למעלה