בחירת לימודים לקריירה

אבידן18

New member
בחירת לימודים לקריירה

שלום לך
אני בן 52 עסקתי כל חיי בחינוך הבלתי פורמלי בעיקר עם בני נוער תרבות וקהילה.
כיום מיציתי את עצמי והחלטתי לעזוב את התחום בבת אחת אני כרגע חי מדמי אבטלה ובודק אפשרויות לפתוח עסק או ללמוד משהו בנושא יזמות, נדלן, או מסחר באינטרנט , אני משוטט כבר שבועות באינטרנט מדבר עם המון יוצים, מכללות, מכללות לנדלן שמבטיחות זכיינות רק שארשם לקורסים שלהם, אפשר לומר שאני מפוצץ בהצעות וכל יום עולה רעיון אחר , הפייסבוק גם מפציץ בהזדמנויות השקעה .
ואני כבר לא יודע מה להחליט ,
יש מכללה בשם אר אי אס בנדלן, ויש את פסגות ויש את איי סי נכסים, ויש את ג'ון ברייס ויש את לשכות המסחר ועוד ועוד ...
לא יודע מה להחליט משום מה כולם נראים שהם רוצים את כספי ובגלל זה הם מתקשרים חזור וחזור.
האם אפשר לקבל ייעוץ או עצה או כיוון , ואיזו מכללה באמת מהימנה .
בברכה
אבידן

בחירת לימודים לקריירה

בוקר טוב לך. אני מנסה לראות עצמי בנעליך, להרגיש עד כמה יכולה עבודה להמאס על בן אדם, עד כדי לעזוב אותה בבת אחת ללא הכנה מוקדמת.... מניח שלא פשוט לך.
לגבי לימודים. זה ידוע שחל מהמכללות דואגות יותר למילוי הכיתה בתלמידים משלמים, מאשר לכך שבאמת תוכל לעבוד בעיסוק הזה בפועל.
אני אישית לא מכיר מכללות בתחום הספציפי, אבל יש כאן כמה שמות בהחלט מוכרים. למשל, חברת פסגות היא בית השקעות מצליח, אחד הגדולים - הייתי מנסה לבחון האם ישנה אפשרות השתלבות בעבודה, אצלם, בתום הלימודים, בהנחה שאתה מסיים אותם בהצלחה. ג'ון ברייס, שהיא מכללה מאוד ותיקה, יש לה מוניטין מצויין בכל עולמות התוכן של הוראת המחשב וכן בית ספר לניהול, באמצעות המי"ל. אישית, לא מכיר את ההתמחות שלהם בשוק ההון.
הייתי מנסה לשאול כאן ובפייסבוק איפה אנשים שעובדים בתחום למדו, ועל מה הם ממליצים. אין טוב מהמלצה של מי שהיה שם.
מאחל לך הצלחה בדרכך החדשה. זה מרגש להתחיל מחדש... ואתה מוכיח שאין לכך גיל.
כל הכבוד

למעלה