אחרי תואר ולא עובדת 8 חודשים

tal tal 90

New member

סיימתי תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי ההתנהגות באוגוסט, חזרתי לגור עם המשפחה בספטמבר ומאז לא עובדת, לפחות לא באופן סדיר (אבא שלי נפטר בדצמבר ועד אז הייתי עם המשפחה בבתי חולים..)
לפני שהמצב של אבי החמיר, הלכתי ליועצת תעסוקתית שערכה לי את קובץ קורות החיים ועזרה לי להבין איך עוברים מרכזי הערכה ו/או ראיונות עבודה. בזכותה חזרו וחוזרים אלי מחברות רבות, אך לרוב את הראיונות או מרכזי הערכה לא עברתי.
התראיינתי למשרות בתחומים של משאבי אנוש (רכזת גיוס והשמה) ובבנקים.
כאשר התקבלתי לבנק עזבתי אחרי יומיים כי המרחק הקשה עלי מאוד ובמשאבי אנוש עזבתי לאחר חודשיים כי לא הסתדרתי עם המנהלת והעובדות, גם הבנתי שהתחום של גיוס והשמה לא מתאים לי כי הוא מאוד מכירתי.
בנוסף בדקתי תחום של ייעוץ/ליווי תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות אך בגלל המצב הנפשי שלי כרגע לא מסוגלת להכיל ולהעניק מעצמי לאחרים.
אני מבולבלת מאוד ולא יודעת איזה תחום יכול לעניין אותי ומתאים לי, מותשת מכל הראיונות ומיואשת לגמריי! גם ככל שעובר הזמן לא חוזרים אלי בכלל. אשמח לכל עצה ועזרה כאן או למי אוכל לפנות ייעוץ תעסוקתי מסובסד או משהו דומה.

היי טל.
ראשית, תנחומי על פטירתו של אביך. מניסיון אישי, זאת תקופה קשה ופרידה לא פשוטה.
נשמע לי שאת מאוד עמוסה רגשית בגלל מה שעברת. אני רוצה להסתכל איתך רגע על העובדות.
חוזרים אלייך, כאשר את שולחתי קורות חיים ובפועל התקבלת, יותר מפעם אחת, לעבודה.
עזבת את העבודה בנסיבות שתארת, את צריכה לבדוק עם עצמך, מה מידת ההשפעה של החוויה העצובה שעברת על עזיבת העבודה.
תחום הגיוס וההשמה מהווה סוג של כרטיס כניסה לענף משאבי האנוש, כמעט עבור כל התפקידים בתחום. כלומר, אדם ללא ניסיון בתחום משאבי אנוש, הסיכוי הטוב שלו, להתחיל לעבוד בתחום, הוא לעשות תפקיד ואפילו שנים של רכזת השמה.
אני לא יודע לענות, אולי את תצליחי, אם את באמת לא מתחברת לתחום משאבי האנוש, או שמצב הרוח שלך לא מאפשר לך להתחבר - וזה בהחלט מובן.
מציע לך לשבת עם מאמן/ יועץ תעסוקתי ולבנות את עץ הקריירה שלך. עץ הקריירה הוא, בגדול, סוג של תשובה לשאלה: "מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה".
לדעתי, ברגע שיהיה לך מסלול ברור מול העיניים, תוכלי בקלות יותר לעשות לעצמך סדר.
קחי לעצמך גם את הזמן הדרוש להיות עצובה. פטירה של הורה היא ארוע קשה, שדורש את הזמן שלו, מציע שלא תקלי בזה ראש.
אני כאן אם תרצי לשאול שאלות נוספות
המון בהצלחה
דובי

tal tal 90

New member
תודה רבה על התגובה

באמת לא מובן מאליו!
לצערי אתה מתגורר במרכז וזה רחוק לי, אבל אתה מכיר מאמן/יועץ תעסוקתי שגר באזור חדרה?

תודה רבה על התגובה

היי בוקר טוב
אשמח לבדוק עבורך, שלחי לי את פרטייך במייל ואשמח להפנות אלייך.
המון הצלחה
דובי

למעלה