עבודה בפארק המדע

ronatd

New member
עבודה בפארק המדע

אני מעוניין להגיש מועמדות לעבודה במספר מקומות בפארקי המדע של רחובות ונס ציונה
(פארק תמ"ר ע"ש רבין, וקרית ויצמן).
חיפשתי באינטרנט פרטים על מספר חברות, כמו אפלייד מטיריאלס, אל אופ, HP אינדיגו, וכו'.
מסתבר שזה לא כזה פשוט, חשבתי שאמצא בקלות כתובת מייל, או טלפון,
(רצוי של מנהל משאבי אנוש), אך בד"כ יש פרטים של החברה האם בחו"ל,
ולא של החברה ליד מקום מגוריי.
למשל, חיפשתי בגוגל על "אל אופ", מסתבר שאין להם אתר אינטרנט משלהם.
יש אתר אינטרנט של חברת האם, אלביט, שנמצאת בחיפה.
יש מספר טלפון רק של החברה בחיפה, והאתר רובו באנגלית.
(לא שיש לי בעיה עם אנגלית, אבל אני בישראל, וסביר להניח שאעבוד בעיקר בעברית).
איך ניתן למצוא אית המידע יותר בקלות?

Lhuna1

New member
החברות האלו ושכמותן מגייסות היום בעיקר

בעיקר דרך חברות השמה.
הם לא הכי רוצים שאנשים יפנו אליהם ישירות, בשביל זה הם משלמים לחברות השמה שמסננות עבורם את המועמדים שעונים על הדרישות שלהם.
כדאי לך לפנות למישהי/ו מחברות ההשמה הידועות ולהדגיש שאתה מעוניין באזור הספציפי הזה. למיטב ידיעתי באפלייד מטיריאלס כמעט כל הזמן יש משרות פתוחות (פנו אלי מחברות השמה מספר פעמים בשבילם). אם יש לך ניסיון טוב, סיכוי סביר שתצליח ככה לקבל לפחות הפניה של קורות החיים שלך אליהם. (מעבר לזה זה כבר תלוי בחברה עצמה).
&nbsp
כמובן שיש דרך אחת מהירה וטובה יותר: להכיר אישית מישהו שעובד באחת החברות האלו (או מישהו שמכיר מישהו) ולבקש שיעביר את קורות החיים שלך מבפנים (חבר מביא חבר).
&nbsp
בהצלחה!
&nbsp

Lhuna1

New member
בנוסף - האם אתה בלינקדאין?

חיפשתי עכשיו בלינקדאין תחת jobs משרות ב-Applied Materials
וקיבלתי רשימה של משרות פתוחות כולל ברחובות.
כשלוחצים על משרה יש כפתור שמאפשר להגיש לה מועמדות דרך אתר החברה.
ממליצה לך לנסות, כולל חברות אחרות.

איך מוצאים משרות פתוחות בארגונים הגדולים (Corporates)

שלום לך,
ראשית, כל הכבוד על היוזמה והנחישות במציאת מה שנכון לך.
לכל החברות הגדולות יש אתרים גלובאליים, בהם בדף המשרות אתה יכול להגדיר את האזור המבוקש ולמצוא איזה משרות פתוחות בישראל. מצרפת עבורך לינק למשרות שמתפרסמות באתר אפלייד, רק כדוגמא: https://appliedmat.taleo.net/careersection/10020/jobsearch.ftl?location1=200000043
אני לא מסכימה עם לונה שהתאגידים עובדים רק עם חברות השמה. אנחנו בשוק של עובדים וחברה תשמח שיגיעו אליה מועמדים טובים בכל דרך, מה גם שמדובר בחיסכון משמעותי של עמלת השמה.
אני בהחלט מסכימה עם לונה - לינקדאין, לינקדאין, לינקדאין! גם בדף המשרות של כל חברה וגם במציאת אנשים שאתה מכיר ועובדים בתוך הארגון. שים לב שמשרות מתפרסמות גם בתשלום וגם בחינם, וזה מופיע בדפים שונים בחיפוש שלך.
בהצלחה!!

למעלה