לאן אני יכול להתפתח

satori79

New member
לאן אני יכול להתפתח

שלום,
לא קיבלתי תשובה לגבי הCRM ולכן אני שוקל לוותר על ההצעה...

אני תוהה לאן אני יכול להתפתח מהנקודה בה אני נמצא?
כרגע אני טכנאי מחשבים ורשת שעוסק גם בטלפוניה ובתחזוקת קצוות של אינטרנט (מרכזיה, לקוחות).

והייתי מעוניין להתקדם הלאה.. קדימה.. מאחר שאחרי 12 שנים אני מרגיש תקוע גם מבחינת עניין וגם מבחינת שכר..

אני היום סטודנט לתואר ראשון בפתוחה, במגמות פסיכולוגיה וניהול.
בערך באמצע הדרך שזה אומר.. עוד 3 שנים לפחות.

הייתי שמח לנסות להיכנס לתחום של פיתוח במיחשוב, כי זה נראה לי מאתגר יותר. כיצד אני יכו להתחיל לברר מה? מו? מי?

תודה,

התפתחות מתפקיד טכנאי מחשבים

סליחה שפספסתי את שאלתך הקודמת לגבי ההכשרה כמטמיע ותומך CRM.
אני רוצה קודם כל לוודא שהבנתי אותך נכון - אתה עובד כבר 12 שנה באותו המקום כטכנאי מחשבים? והאם המקום הזה הוא חברת היי-טק או לאו-טק?
אתה נמצא בעצם (יותר מדי זמן) בשלב הראשון של התפתחות בתחום הסיסטם, וזה דווקא תחום שיש בו הרבה אפשרויות קידום, ובסופו של דבר גם הרבה כסף. אתה צריך קודם כל לשאול את עצמך למה זה לא קרה בשנים האלה. מה מנע ממך להתקדם בתפקידים ולהתפתח.
אחר כך, תבדוק עם עצמך האם הענף הזה מעניין אותך. יש בו הרבה אפשרויות להתפתח כמנהל רשת, איש סיסטם, עם התמחויות בתחומים כמו אבטחת מידע, לינוקס, מיקרוסופט וכדומה. זה תחום שמשלב בצורה מאוד יפה עבודה טכנית ומקצועית, עם "נגיעה בברזלים" ומגע אמיתי בחומר, ומתן שירות. זה תחום שיש בו מקום לאנשים מסוגים שונים, גם כאלה שהם יותר מופנמים.
לגבי תפקידי פיתוח, גיל 37 הוא גיל קצת מבוגר לעשות הסבה, במיוחד אם ברקע שלך לא מאוד רלוונטי. לכן, על פניו, אני ממליצה לך להשתמש ביכולות ובניסיון שכבר יש לך ולהתפתח משם. כדי לעשות זאת אתה צריך להשקיע בלימודים מקצועיים והסמכות רלוונטיות.

למעלה