לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ייעוץ קריירה

ברוכים הבאים לפורום הקריירה של תפוז. 
מטרת הפורום הזה, היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט ביחד, להעלות דילמות ולחפש פתרונות לאתגרים תעסוקתיים.
אנא קראו את נהלים הפורום, לפני כניסתכם
עולם העבודה המוכר לנו, הולך ומשתנה לנגד עיניינו ואנחנו, העובדים עשויים למצוא את עצמינו נדרשים לקבל החלטות בנוגע לקריירה שלנו.
במסגרת השינויים בעולם העבודה, מקצועות מסויימים הולכים ונעלמים, בעיקר בכוונה לעבודות כפיים ובמקביל, הולכת ועולה הדרישה לעובדי ידע.
עולמות תוכן של טיפול, הוראה, אימון וכ"ו עדיין ידרשו הרבה משאבי כ"א.
השאלה שלי אליכם, היכן תרצו להיות. 
האם תבחרו להיות פרואקטיביים בקשר לקריירה שלכם, לפתח אותה, לבנות מסלול, מותאם לכישורייכם ולדרישות השוק, או להיות ראקטיביים, להגיב לשוק ולקום בוקר אחד מופתעים שהעיסוק שלכם אינו רלוונטי יותר. 
.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ קריירה

ברוכים הבאים לפורום הקריירה של תפוז. 
מטרת הפורום הזה, היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט ביחד, להעלות דילמות ולחפש פתרונות לאתגרים תעסוקתיים.
אנא קראו את נהלים הפורום, לפני כניסתכם
עולם העבודה המוכר לנו, הולך ומשתנה לנגד עיניינו ואנחנו, העובדים עשויים למצוא את עצמינו נדרשים לקבל החלטות בנוגע לקריירה שלנו.
במסגרת השינויים בעולם העבודה, מקצועות מסויימים הולכים ונעלמים, בעיקר בכוונה לעבודות כפיים ובמקביל, הולכת ועולה הדרישה לעובדי ידע.
עולמות תוכן של טיפול, הוראה, אימון וכ"ו עדיין ידרשו הרבה משאבי כ"א.
השאלה שלי אליכם, היכן תרצו להיות. 
האם תבחרו להיות פרואקטיביים בקשר לקריירה שלכם, לפתח אותה, לבנות מסלול, מותאם לכישורייכם ולדרישות השוק, או להיות ראקטיביים, להגיב לשוק ולקום בוקר אחד מופתעים שהעיסוק שלכם אינו רלוונטי יותר. 
.

x
הודעה מהנהלת הפורום
 נהלי הפורום - נא לקרא את הנהלים לפני ההשתתפות בפורום.
 על מנת שנוכל לנהל ביחד שיחה מועילה ותרבותית, אני מבקש לקבוע מספר כללי התנהלות אלמנטריים, שיהוו בסיס להתנהלות של כולנו בפורום.

1. כל הנכתב בפורום על ידי מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר מהווה ייעוץ  בלבד. אין בדברים הנכתבים משום הוראה מחייבת, המלצה מחייבת או אמירה לבצע משהו. הדברים נכתבים על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום, כייעוץ בלבד וכל מי שבוחר להשתמש בעצה כזאת, או      אחרת, עושה זאת על אחריותו המלאה בלבד
2. הכותבים מוזמנים לשאול שאלות בכל תחומי התעסוקה, הכוונה ללימודים, התייעצות בנוגע להמשך עבודה במקום עבודה מסויים, או עזיבתו ועוד. על ההודעות להכתב בשפה נקייה, ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים, פגיעה על רקע מגדרי, גזעני, פוליטי, דתי וכדומה. 
    למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת. 
3. כתיבה נוספת של הודעה בלשון בוטה  תגרור חסימת המשתמש בפורום.
4. אין להזכיר שמות של אנשים, חברות או עסקים, באופן שעשוי לפגוע בפרט או בארגון. הודעות כאלו, באופן מצער ימחקו מהפורום באופן מיידיץ
5. מפעם לפעם יועלו לאתר לינקים למאמרים מקצועיים או סרטונים שיש בהם, על דעת מנהל הפורום מסר, שעשויי לעניין את הקוראים. אתם מוזמנים להגיב ולהביע דעתם.
6. אני מזמין  אתכם להגיב להודעות של אנשים אחרים, אם אתם מרגישים שהנושא נוגע לכם, התנסתם בתחום, או אתם מכירים מישהו שעבר חוויה  רלוונטית.
7. מאחל לכולנו שנפיק את המקסימום מהפורום, נתרם ונתרום אחד לשני

בהצחלה 

המשך >>

לצפיה ב-'מבחן תיל. '
מבחן תיל.
<< ההודעה הנוכחית
05/08/2008 | 18:44
3
151
קל או קשה? שייך ללמוד למבחן כזה? מה הציון הסביר? אשמח לקבל תשובות. קוני.
ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'לא ברור מה שם המבחן?'
לא ברור מה שם המבחן?
05/08/2008 | 21:26
49
לצפיה ב-'מבחן תיל'
מבחן תיל
05/08/2008 | 22:16
1
82
לפי מה שהבנתי זה מבחן התאמה. או משהו דומה.
ייעוץ קריירה >>
לצפיה ב-'זה מבחן שמחליף פסיכומטרי...'
זה מבחן שמחליף פסיכומטרי...
08/08/2008 | 04:25
84
יש מכללות שנותנות לעשות אותו במקום פסיכומטרי- בכל מקרה, אי אפשר ממש להתכונן אליו.
ייעוץ קריירה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי דובי צ'יזיק, בן 54, מחולון. אני יועץ קריירה ומאמן להגשמה. אני מתמקד בסיוע ללקוחותיי להשתחרר מפרדיגמות כובלות, איתור מסלול הקריירה הנכון להם, המש
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ