לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1415314,153 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה מלאה

התפיסה שלנו את עצמנו כנשים ומעמדנו החברתי נובעים, בין השאר, מאיך שאנו מתלבשות. כאן נחגוג בחגיגה של צבע, צורה, יופי ואופנה, ולא ניכנע לנטיה ללבוש בגדים שחורים עם גיזרה מטשטשת ומסתירה. פורום אופנה מלאה, יעסוק בשני נושאים עיקריים תוך שהוא מתנגד להעלמת הנשים וגופן, ומביא בשורה של חירות בלבוש במידות אמיתיות. הנושא הראשון הוא הכיוון הפרגמטי: רעיונות, עצות והמלצות על מה כדאי ללבוש, ואיפה אפשר לרכוש בגדים, הלבשה תחתונה, נעליים וכד'. הנושא הנוסף הוא הכיוון האקטיביסטי, העלאת המודעות בקרב המשתתפות בנושאים כמו היחס לנשים שמנות כאל צרכניות בעלות כוח, הארת הנקודות החלשות של הרשתות הגדולות ושחרור מועקות בקשר שבין הגוף הנשי והבגד. פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'. הודעות מסוג זה על גבי הפורום תמחקנה לאלתר. אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים, מכירות ביתיות וכו' לתיבת המסרים של המנהלות.

פורום אופנה מלאה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנה מלאה

התפיסה שלנו את עצמנו כנשים ומעמדנו החברתי נובעים, בין השאר, מאיך שאנו מתלבשות. כאן נחגוג בחגיגה של צבע, צורה, יופי ואופנה, ולא ניכנע לנטיה ללבוש בגדים שחורים עם גיזרה מטשטשת ומסתירה. פורום אופנה מלאה, יעסוק בשני נושאים עיקריים תוך שהוא מתנגד להעלמת הנשים וגופן, ומביא בשורה של חירות בלבוש במידות אמיתיות. הנושא הראשון הוא הכיוון הפרגמטי: רעיונות, עצות והמלצות על מה כדאי ללבוש, ואיפה אפשר לרכוש בגדים, הלבשה תחתונה, נעליים וכד'. הנושא הנוסף הוא הכיוון האקטיביסטי, העלאת המודעות בקרב המשתתפות בנושאים כמו היחס לנשים שמנות כאל צרכניות בעלות כוח, הארת הנקודות החלשות של הרשתות הגדולות ושחרור מועקות בקשר שבין הגוף הנשי והבגד. פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'. הודעות מסוג זה על גבי הפורום תמחקנה לאלתר. אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים, מכירות ביתיות וכו' לתיבת המסרים של המנהלות.

פורום אופנה מלאה

לצפיה ב-'ביום שני הסטייליסטית רביד מנשה מגיעה לבקר'
ביום שני הסטייליסטית רביד מנשה מגיעה לבקר
07/08/2010 | 22:21
118
238
ביום שני ה-9 לחודש החל מהשעה 20:30 תגיע הסטייליסטית רביד מנשה לענות לכל שאלותיכן בנושא סטיילינג והתאמה אישית.
אתן מוזמנות להעלות תמונות של פריטי לבוש עליהם תרצו לשמוע המלצות והתאמות.

ביום המחרת תחזור רביד לענות לשאלות ההמשך שלכן

רביד מנשה בת 31, אם לתום, בן 3.5 וריי, בת 8 חוד'. בעלתBA  במדעי הרוח והחברה עם התמחות באמנות מעשית ותקשורת חזותית מאוניברסיטת בן גוריון מרצה במכללה לעיצוב קונספט ת"א במגמת סטיילינג. בעלת תעודת עיצוב אופנה מאסכולה מימד.

רביד מספרת על עצמה ועל הכניסה שלה לתחום: "מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת, מעצבת, מפרקת לגורמים ומשדרגת בגדים ואקססוריז. כל זמן שעסקתי מקצועית בתחומים אחרים, משהו היה חסר והיה ברור שנושא העיצוב והאסתטיקה יבוא מתישהו לידי ביטוי מקצועי, כי הלב רוצה את מה שהלב רוצה...
כשהייתי בשמירת הריון עם בני הראשון (שמירה יזומה על ידי כדי להתרחק מבוסית מתעללת) לפני כארבע שנים, חברה שלי, שלה למעשה נתתי כל הזמן ייעוץ סטיילינג, ביקשה ממני שאעזור גם לחברה אחרת שלה שקונה הרבה בגדים אבל עדיין לא יודעת איך להתלבש. אני עדיין זוכרת את ההיי המטורף שהייתי בו כשחזרתי מהפגישה הזאת. פתאום זה היה מאד ברור מה הייעוד שלי וגם איך אפשר להתפרנס מזה. למדתי הרבה תחומים שנתנו לי כלים להבין את הגוף שלנו. ביניהם ציור, צילום, עיצוב אופנה וקורסים והשתלמויות במוסדות מחו"ל. אני גאה לומר שהייתי הראשונה בארץ ששמה לעצמה למטרה לעבוד עם נשים אמיתיות בלבד ולא לפנות לתחום הכוכבנות ובניתי שירות שמנצל את המשאבים הקיימים ולא מתיימרת לעיסוק אובססיבי באופנה אלא בתדמית האישית של כל אחת. מבחינתי סטייל לא קשור לאופנה. הוא קשור אלייך ואל מי שאת. אני מודה לאל כל יום על מזלי הטוב שיש לי עבודה שממלאת אותי ומספקת אותי וגם, ציניות בצד, עוזרת לנשים לאהוב ולכבד את עצמן וגופן ולהתאהב כל יום מחדש ממבט במראה".

בקישור תוכלו לראות תמונות לפני ואחריי ייעוץ סטיילינג שעשתה רביד ללקוחותיה
http://www.raviddesign.com/140012/לפני-אחרי

שיהיה לנו אירוח נעים ומעשיר
אודליה ונילי
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'ז'וז'ינג'
ז'וז'ינג
08/08/2010 | 22:01
4
38
זה הנושא של השאלה שלי.
אני בתהליך של למידה על מה מתאים לי, מבחינת מבנה הגוף שלי (אני תפוח מסתבר, שנפל לא רחוק מהעץ) מבחינת הצבעים וכו', אבל אני תמיד מרגישה שהבעיה העיקרית שלי היא הגימור-הפיניש, מה שאיזה חבר פעם קרא לו ז'וז'ינג, שכשאת יוצאת מהבית החולצה מונחת בדיוק במקום, החצאית יושבת מעולה והשרשרת בזווית שאלוהים התכוון אליה.
אני מתלבטת האם זו תכונה נרכשת? כי אני מרגישה קצת אבודה. גם אם יצאתי מהבית מסודרת יחסית, אחרי חצי שעה, הכל מתפזר.
יש פתרון?
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'הבעיה שלי'
הבעיה שלי
08/08/2010 | 22:30
2
27
שאני לא יודעת לשלב. ולהשתמש באקססוריז...
יש לי חולצות ליומיום, מכנסיים, חצאית.
לערב יש לי את בגדי היציאה, שמלות, חצאיות עם חולצות יפות.
אבל אין לי אף חגורה אחת, אין לי עגילים או שרשראות או צמידים שמחליפים בהתאם ללוק. אין לי עליוניות או כל מיני דברים "מיותרים" שהם אלה שיוצרים עניין.
הביגוד שלי מאוד פרקטי (משקף אישיות משהו...).
אפילו בחנות כשאני הולכת אפילו שאני רואה משהו נחמד, אני ישר חושבת מה אני אעשה אם זה, עם מה אני אלבש את זה, למה אני צריכה את זה וכמובן בסוף אני יוצאת בלי זה...
וככה תמיד.
אני תמיד מסתכלת על אחותי שיש לה מיליון אקססוריז והיא תמיד יודעת מה הולך עם מה וזה תמיד נראה פצצה, כאילו היא מאיזו הפקת אופנה...
לי זה תמיד נראה מיותר, ועם זאת יפה ובלתי מושג...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
09/08/2010 | 09:55
15
אני ממש ממש מתקשה בכל מה שקשור להתאמה אם זה לא בגדים. מכנסיים וחולצה אפשר להתאים. שרשרת לכל זה? אמאלה אני אף פעם לא יודעת איך עושים את זה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אלוהיי הפרטים הקטנים'
אלוהיי הפרטים הקטנים
09/08/2010 | 20:37
24
יאנקה,
בדומה לתשובה שלי לשרה גיבורת, זה מעניין שאת יודעת שזה יפה, את מבינה בדיוק אילו פריטים חסרים לך כדי לשדרג את המראה, מתלבטת, מתלבטת ובסוף מפספסת.
אני מאמינה לגמרי במלתחה פרקטית שמשרתת אותך ולא ההיפך. אבל אני גם מאמינה מאד שהפרטים הקטנים עושים את ההבדל. ההמלצות שלי:
1.    להתחיל בקטן . הבסיס של הבסיס הוא: חגורה אחת חומה ואחת שחורה, שרשרת מתכתית כלשהיא (לפי הצבעים שלך ולא לפי מה שאת אוהבת) מחרוזת חרוזים שחורים ומחרוזת לבנה (דמויי פנינים).  הפנינים, בצבעם נייטרלים (לבן מתאים להכל) ובסגנונן קלאסיים. תמיד אפשר להוסיף אותם בתור שידרוג אינסטנט. באותה מידה אם את נוהגת ללכת עם שילובים כהים אז המחרוזת השחורה תעשה את העבודה.
2.    לחפש השראה אצל אחרות, קטלוגים, מגזינים ולבדוק איך את יכולה בעזרת הפריטים שברשותך ליישם את אותו מראה שאהבת אצל אחרות.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'ז'וז'ינג?'
ז'וז'ינג?
09/08/2010 | 20:33
23
היי גיבורה,
מודה שאני שומעת את זה פעם ראשונה.
האמת היא שיש כאלה שנולדות עם זה. החדשות הטובות הם שסטייל הוא שריר שניתן לאמן אותו ואת כנראה התחלת באימון. כמו ב AA, הצעד המשמעותי בפתרון הבעיה הוא המודעות לקיומה וזה נשמע שאת כבר שם.  חוצמזה שכשאת  מתלבשת בהתאם למבנה הגוף, הצבעים והגיל עשית כבר חצי עבודה. עכשיו נותר לך רק להמשיך ולאמן את השריר. לכווץ, לכווץ, לכווץ....
(ראי גם תשובותיי אצל בנות נוספות כדי לפרוט את זה ממש למעשים)

אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'זרועות'
זרועות
08/08/2010 | 22:23
11
34
כל אחד והשריטה שלו.
היי רביד,
כמו שהבנת מהכותרת..הדבר שהכי מטריד אותי זה הצורך לטשטש את הזרועות שלי.
באופן מוזר, הישראלית הממוצעת חושפת את זרועותיה ורוב הבגדים בקיץ הם ברמת הגופיה ועוד יותר גרוע עם התוספת הפיצית על הכתף שמדגישה עוד יותר את היקף הזרוע והמחסור בשריריותו.
אמנם אני דואגת להוסיף ולהיעזר בשרוולונים..
אבל האם קיימת אופציה נוספת לטשטש את הזרועות בלי להוסיף בד נוסף שמוסיף חימום בקיץ?
ותודה שבאת
לימור
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לימון,'
לימון,
09/08/2010 | 20:43
1
34
אכן כל אחת והשריטה שלה ודווקא שריטת הזרועות משותפת להרבה מאיתנו.
אני יודעת שזה די קשה למצוא חולצות עם שרוולים בקיץ לכן אני ממליצה לגלות קצת תושייה. אם את בשום אופן לא הולכת בלי שרוולים, ריכשי לך בחורף פריטים שהיית רוצה לראות אותם כפריטי קיץ ופשוט תקצרי להם את השרוול בעזרת תופרת. חייבים להבין שיצרני האופנה מייצרים בגדים למאסות ולא ללימון ולכן כל אחת מאיתנו צריכה לדאוג לעצמה ולא לחכות שיצרני האופנה יכינו לך בגד בדיוק לפי הכללים שלך.
בנוסף שרוולים שמחמיאים לזרוע מלאה:
שרוול באורך מרפק, מצר ומאריך
שרוול רחב שמתנפנף על היד.
בהחלט להמנע מ:
שרוולים תפוחים למיניהם
הדפסים על טריקו באזור הכי רחב
לשים לב שמכפלת השרוול תסתיים מעל או מתחת לקו הכי רחב בזרוע.
ובכלל זה; בעוד שגופיית ספגטי אכן מבליטה זרועות, חולצה ללא שרוולים יכולה דווקא להחמיא כי יש לה אפקט שמאריך את הצללים הכללים ולפיכך גם מרזה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'גם לי יש בעיית זרועות חריפה...'
גם לי יש בעיית זרועות חריפה...
09/08/2010 | 23:03
21
תודה גם בשמי על העצות בעניין.

אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'למדי מן הבנות הדתיות'
למדי מן הבנות הדתיות
09/08/2010 | 23:22
1
30
יש להן אופנה יפה עם שרוולים, באורך שונה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'ובגלל שגם להן'
ובגלל שגם להן
12/08/2010 | 13:15
19
חם לא פחות ממך- נוהגים לייצר את החולצות האלה, מבד נהדר... יש לי כמה חולצות כאלה.... לא יודעת עד כמה זו רשת- אבל בלורד קיטש, חולצות הטי- בדרך כלל עשויות מחומר מדהים... נעים על הגוף....
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'גם לי יש עצה פרקטית'
גם לי יש עצה פרקטית
10/08/2010 | 16:07
6
30
שלקחתי מבחורה דתייה מהעבודה שלי,שרוולנים בשלל צבעים מתחת לחולצה
יכול בהחלט לפתור את הבעייה כי רוב השרוולונים הם עד המרפק...

אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'איך שכחתי -'
איך שכחתי -
10/08/2010 | 17:34
2
54
עוד שתי רעיונות -
1. מוצר שנקרא tres sleek והוא למעשה מחטב לזרועות. מצויין להחזקת הפרידונים (ככה קוראים להם אצלנו במשפחה, ע"ש הדודה פרידה...) כמובן שזה פרקטי רק לערב ו/ או חורף . ראי כאן.
2. הרבה פעמים מצאתי את עצמי במצב שאני ממליצה על עליונית קיצית (עם מטעמי צניעות או מטעמי טישטוש) אבל העליונית הנכספת לא נמצאה. לכן התחלתי לייצר אותם ללקוחותי במהלך יום הקניות. איך לעזאזל יצרתי עליונית במהלך שיטוט בחנויות?? ככה:
קנינו טי שרט הכי פשוטה במשביר מכותנה משובחת עם 5% לייקרה לפחות, בשלל צבעים שהתאימו לצרכים של הלקוחה ואז גזרתי אותה לפי התמונה המצורפת. הקו המקווקו מסמן גזירה, הקו המרושת מסמן חלק שנזרק.אתם גם יכולות לנסות. שימו לב שטריקו איכותי לא מחייב תפירה. הסריגה מונעת ממנו להפרם.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'וואי תודה!'
וואי תודה!
10/08/2010 | 18:04
1
24
בעצם את אומרת לקנות חולצת טריקו שצמודה לגוף, נכון?
אחרת זה לא עובד, כך נראה לי.
אנסה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אם'
אם
10/08/2010 | 20:28
21
השאלה שלך מתייחסת להכנת העליונית, התשובה היא כן.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'הסבירי ונמקי'
הסבירי ונמקי
10/08/2010 | 18:01
2
20
מה זאתאומרת מתחת לחולצה?
השרוולון הוא כמו חולצה?
איפה רוכשים דבר כזה?
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לא כמו חולצה'
לא כמו חולצה
10/08/2010 | 23:51
1
18
זה משהו שמים בדר"כ מעל גופיה אבל אני משתמשת בזה שיש לי חולצות עם שרוולים
שהם  לא מספיק ארוכים וזה גם מגניב לשים שרוולון ורוד מתחת לחולצה שחורה,תנסי..
יש באריסטו שמט בשלל צבעים
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לא מצליחה להבין אותך'
לא מצליחה להבין אותך
11/08/2010 | 06:11
16
את השרוולונים של אריסטו מכירה..יש לי כמה וכמה שלהם.
יש לך תמונה להמחשה של מה שאת מתכוונת?
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'ועוד שאלה..לא בטוחה שהיא שייכת לתחום שלך'
ועוד שאלה..לא בטוחה שהיא שייכת לתחום שלך
08/08/2010 | 22:27
4
23
איפור
אני בורה ואמת הארץ בכל מה ששייך לאיפור.
יש מצב שאת יכולה לתת טיפים בסיסיים (אבל באמת באמת בסיסיים)
למינמום איפור שמייצר שדרוג?
(כן, כן, אני מהנשים המוזרות האלה שמעולם לא היה להן מייקאפ ואין להן מושג מה עושים עם קונסילר, פודרה וגם צליליות רחמנא ניצלאן..לפחות אני יודעת לומר את השמות האלה, זה גם משהו לא?)
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'עיצה (לא במקום הסטייליסטית)'
עיצה (לא במקום הסטייליסטית)
09/08/2010 | 10:15
3
23
פעם הבאה שאת בפריז הכנסי לסניף של MAC ברחוס סט פרס. המוכרים שם הם אומני איפור, לא פריחות שעברו יומיים הדרכה, ועובדים עם כל הדוגמניות. הם יסבירו ויתאימו וידגימו וימנעו קניות לא נכונות. גם במקומות אחרים בעולם ההדרכה במאק שווה ביותר, אבל אין על הסניף הראשי של פאריז.
בארץ, לצערי, המוכרות של מאק לא מוצלחות בכלל.
ולשאלתך:
המינימום - מסקרה וליפסטיק. רמה 2: תוחם ("עפרון") וסומק. רמה 3: גם מייקאפ וצלליות.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לפי האמירות שלך'
לפי האמירות שלך
09/08/2010 | 13:19
1
16
יש פעמים בחיי שהצלחתי להגיע לרמה 2..
וואלה אני מרגישה בעניינים
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-''
09/08/2010 | 13:35
11
זה יותר פשוט מלנקד טקסט במחשב...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מסכימה ומוסיפה'
מסכימה ומוסיפה
09/08/2010 | 20:48
16
(לא הייתי בסניף בפריז :))
אבל אצלי המינימום זה קוקה (או ברונזר) שזו אבקה כהה כמו סומק למעשה אבל מיקומה מתחת לתפוחי הלחיים (זוכרת איך באייטיז האמהות שלנו היו חושקות שפתיים כדי לשים סומק? אז המיקום של הקוקה הוא בדיוק בבקע שנוצר שם) הקוקה/ ברונזר נותן חיטוב לפנים ויוצר אשליה של פנים רזות יותר.
אז מינימום קוקה, סומק ומסקרה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לרביד שאלה'
לרביד שאלה
09/08/2010 | 10:52
5
22
אני נעה בין המידות 42 ל-44 כשיש לי גוף פרופרציונלי ברובו.
הבעיה שלי היא קרסונת שלא משנה כמה ספורט עשיתי ו/או ירדתי במשקל החזה ירד, הפנים נעלמו אבל הבטן נשארה ובגדול.
איזה גזרות של שמלות יכולות לטשטש בטן ל גדולה אבל בהחלט קיימת?
לתשומת לבך גזרת מעטפת לא מחמיאה לי.
ואותה השאלה לגביי חולצות, שלרוב אקנה מידה גדולה יותר כדי שלא יצמדו לבטן ופשוט לא יהיו מחמיאות במיוחד.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מה עם כיווץ מתחת לחזה?'
מה עם כיווץ מתחת לחזה?
09/08/2010 | 12:34
1
32
לא צריך מידה גדולה יותר, פשוט החלק של הבטן יותר רחב ולא נצמד. יש גם חולצות שהחלק התחתון של החולצה נצמד לגוף ואז גם לא נראים בהריון.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אני כמעט ולא נתקלת בסגנון הזה '
אני כמעט ולא נתקלת בסגנון הזה
10/08/2010 | 16:20
12
לצפיה ב-'שימי לב לבד'
שימי לב לבד
09/08/2010 | 20:58
2
28
היי שרון,
אני חושבת שהשאלה היותר חשובה היא אילו בדים... בדי טריקו וסריגים המכילים לייקרה תמיד ידגישו בטן בעייתית. השמלה האידאלית היא שמלה עם קו אמפייר, קו חיתוך מתחת לחזה כשמתחת לאמפייר, חצאית A. אבל שימי לב שלא יהיו יותר מידי כיווצים באמפייר כי אז הבטן תמלא את זה וזה ייראה כאילו את בהריון. לצורך העניין גם שמלת מעטפת שהחיתוך שלה הוא גבוה, מעל הבטן  מבד ארוג ולא סרוג, המכיל לייקרה יהיה מעולה.
חיפשתי לך מהר דוגמא באינטרנט, זה מה שמצאתי.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'האם בתמונה רואים גזרת אמפייר?'
האם בתמונה רואים גזרת אמפייר?
10/08/2010 | 16:22
1
127
לצפיה ב-'חיובי'
חיובי
10/08/2010 | 17:41
13
אכן, כן.
אמפייר היא גזרה שיש לה קו חיתוך גבוה, מתחת לחזה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'שמנמוכה '
שמנמוכה
09/08/2010 | 10:57
1
26
היי רביד,
ראשית אני חייבת לציין שהאתר שלך מזמין במיוחד, וממש עושה חשק

אשמח לשמוע טיפים למי שהיא גם שמנמודה וגם נמוכה. אני 1.5 מ', מידה 42 במכנסיים. בעיקרון אני אגס במבנה אבל לאור ההשמנה האחרונה בהחלט יש לי כבר בטן של היריון
תמיד כשאני קוראת טיפים על לבוש - הם מתייחסים רק להיבט אחד (רק אם את מלאה או רק נמוכה) ואשמח לכמה טיפים שישלבו את שניהם.
תודה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'טוטס (האם השם לקוח מאחד הסרטים האהובים עליי?)'
טוטס (האם השם לקוח מאחד הסרטים האהובים עליי?)
09/08/2010 | 21:09
21
השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך כל הזמן, היא איך את יכולה ליצור על עצמך קוים מאריכם. כי הקוים המאריכים הם גם המצרים. תחשבי על גוש פלסטלינה. ברגע שאת מועכת אותו, את למעשה מקצרת אותו והוא מיד מתפשט לרוחב. לעומת זאת אם תיקחי את אותו גוש פלסטלינה ותמתחי אותו לגובה, הוא ייראה צר יותר. אותו דבר על הגוף שלנו. טיפים למלאות ונמוכות משלימים אחד את השני.
נתחיל ממכנסיים : רק אורך מלא. בלי 3/4 ו 7/8 ורק אל תגידי לי שקיץ עכשיו כי זה מטריף אותי! הרי זה לא שמינית שרוול המכנס שתצנן אותך באקלים המאדימי הזה, נכון? ככל שתיצרי אשליה של רגל ארוכה יותר, תראי רזה וגבוהה יותר. כמובן שאם את נוהגת לנעול נעליים עם הגבהה מסויימת, שימי לב שמכפלת המכנסיים מכסה את כל הנעליים ומגיעה כמעט עד הריצפה, לקצר כמה שפחות, רק כדי לא לטאטא את הריצפה, כמו שאמא שלי היתה אומרת. אותו כנ"ל לגביי גובה חגורת המכנסיים. כמה שיותר גבוה, יותר מגביה.
חוצמזה את רוצה לשמור על חלוקה של הגוף 2/3 רגליים ו 1/3 פלג גף עליון. זאת את יכולה להשיג על ידי "קישוט" איזור המותן (זה בערך המיקום המחלק לשליש/שני שליש) הקישוט יעשה על ידי שימוש בחגורות, שרשראות, מעטפות ועוד.
בנוסף תחפשי כל הזמן דרכים ליצור על עצמך קוי אורך ולא רק בהדפסים. למשל, עליונית פתוחה מעל גופייה יוצרת קוי אורך שמאריכים ומצרים.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מאוד אהבתי את האתר'
מאוד אהבתי את האתר
09/08/2010 | 11:20
1
15
רציתי לשאול על גזרות מחמיאות למבנה הרגליים שלי
אני מגדירה אותן כגזעים אבל זה לא ממש נכון
רוחב הירך גדול יותר מחצי מרוחב הירך (לדעתי), איזה גזרה תתאים/תחמיא לי
בסקיני ג'ינס אני מרגישה הכי גרוע בעולם.

תודה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'שרוני'
שרוני
09/08/2010 | 21:18
17
קודם כל תודה.
כמובן שחסרים פרטים על המבנה שלך  אבל אנסה לענות בכל זאת. אם תעלי תמונה בהמשך אוכל לתת לך תשובה יותר קונקרטית.
ברור שסקיני לא מתאים. הוא רק מבליט ומדגיש שלא לומר נראה כאילו הזדקקת לוזלין כדי להשתחל לתוכו... זו דוגמא מובהקת לזה שלא כל טרנד מתאים לכל אחת. הגזרה שיכולה להוות איזון לרגליים הגיזעיות שלך היא מה שנקרא boot cut . בגזרה זו שרוול המכנס מתרחב מעט (קצת היסטוריה: הבוט קאט נועד לאפשר לבוקרים בארה"ב לכסות את המגפיים שלהם עם הג'ינס) והרוחב למטה מהווה איזון לרוחב הכפוי שלמעלה.
אם את בכל זאת רוצה להכניס מעט מהטרנד הזה, נסי גזרת slim זוהי גזרה צמודה, שמלווה את קוי המתאר של הגוף מבלי להצמד.
היום אפשר לראות במכנסיים של הרבה מהמותגים את תיאור המוצר מבחינת גובה החגורה וסוג השרוול. זה אמור להקל עלייך את החיפוש.
בהצלחה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'סליחה, אני רק שאלה'
סליחה, אני רק שאלה
09/08/2010 | 12:59
1
21
מה עושה אחת כזו בלי סטייל

נשבעת שהסטיל שלי נגמר בג'ינס, חולצה מכופתרת או טריקו....אני בכלל לא מדברת על תכשיטים

פעם בכמה שנים מצליחה לי הבלחה של רגע, וזה בדר"כ אומר שפשוט מצאתי מוכרת שיודעת למכור לי מלתחה שלמה מספיק טוב.....

אז אולי כמה טיפים- איך לפתח סטייל
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'***לגזור ולשמור***'
***לגזור ולשמור***
09/08/2010 | 21:30
25
כמו שכתבתי קודם, זהו שריר שניתן לאמן אותו.
אם אני צריכה לכתוב תיק חפיפה לסטייליסטית אישית מתחילה, יש כמה כללי אצבע כדי ליצור מראה מסוגנן:
1. שכבות - : גם אם את לובשת ג'ינס וטי ליומיום בלי שום תוספות השתדלי ללבוש מתחת גם גופיה שמציצה מעט מתחת לטי.  משחק השכבות יכול להיות גם עם טוניקה מעל חצאית, קומבניזון שמציץ מתחת לשמלה וחולצות באורכים שונים.
2. צבעוניות - למראה מעניין ומתוחכם, השתדלי ליצור שילוב של 3 צבעים לפחות כאשר הצבעים הנייטרליים נספרים במניין זה. הצבעים הנייטרליים, זהירות ספויילר, אינם שחורים... אלא: לבן, אפור, חום (על גווניו השונים) וגי'נס.
3. אביזרים - אביזרים שיוצרים מראה מעניין הם לאו דווקא תכשיטי זהב מהבת מצווה או החתונה, אלא בדרך כלל דווקא הדברים היותר 'פושטים' (וזולים) שאפשר למצוא בכל חנויות האקססוריז. כמובן  שעולם האביזרים אינו מתמצה בתכשיטים והוא מתייחס גם לנעליים, תיקים, אביזרי שיער, משקפיים וכו'.  גם מראה הכי פשוט של ג'ינס וגופיה לבנה יכול להראות מעולה ושונה בכל פעם על ידי משחק של אביזרים או נעליים מיוחדות.
4. מה שהופך את המראה למסוגנן ומעניין זה הפרטים הקטנים – נפילת הבד, כיווצים ואפילו קיפול השרוול בצורה אסמיטרית, אלמנטים שאת תמיד יכולה ליצור לבד על ידי קשירה של במקום לא צפוי, פתיחת כפתור, שכבה שמציצה וכו'.

אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'היכן היית ממליצה לקנות חולצות מחויטות'
היכן היית ממליצה לקנות חולצות מחויטות
09/08/2010 | 13:28
5
18
למידה 50-52? רצוי מחומרים לא מתרמטים מדי ותפירה איכותית.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'איזה ניק יפה יש לך'
איזה ניק יפה יש לך
09/08/2010 | 21:38
4
25
לא יכולה באמת להתחייב לאיכות התפירה והבד כי את בטח יודעת שאין אחידות והרבה מהחברות מייצרות באותו מקום... סין...
המותג היחיד שאפשר להתחייב לגביו זה אן פונטיין. אבל המחירים בהתאם והמידות לא תמיד.
אני אוהבת את דורין פרנקפורט
קרייזי ליין וג'אמפ השתפרו מאד לטעמי
אריסטו ולפעמי גם cotton
חוצמזה אני עוד חושבת וחוזרת אלייך.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אף אחת מהחנויות האלו לא מחזיקות מידות...'
אף אחת מהחנויות האלו לא מחזיקות מידות...
09/08/2010 | 21:47
3
15
מקווה שתחשבי על עוד משהו ותודה על המחמאה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לכשתהייה תשובה גם אני אשמח'
לכשתהייה תשובה גם אני אשמח
09/08/2010 | 21:55
12
לקבל אותה..החנויות שציינת הן חנויות סטנדרטיות
הייתי מוסיפה את אלמביקה הבדים שלה מצויינים ומידות בהחלט נדיבות
אני גם מוצאת שבחנויות המעצבים בצפון דיזנגוף אפשר למצוא מידות תואמות הבקשה שלך

שמתי לב שמידות 50 52  לנשים שהן לא מאוד גבוהות,יש אפשרות למצוא..
לנשים שהן גבוהות או גבוהות מאוד הפרופורציות משתנות וזה בעייתי יותר
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'דורין פרנקפורט'
דורין פרנקפורט
09/08/2010 | 22:51
9
יש בחנויות מידות 5 שהן בערך 50
אני הולכת עם מכנסיים שלה במידה 5
חולצות במידות 4-5
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'חוזרת בטיפטופים עד הערב'
חוזרת בטיפטופים עד הערב
10/08/2010 | 16:58
16
העניין עם המידות הוא ש א. אין אחידות במידות, כלומר 50 זה לא כמו 50 אחר ו ב.המבנה גוף מאד משפיע ולכן גם כאן 50 זה לא כמו 50.
מוסיפה לרשימה את H&M
וכמובן שאני חייבת לפרגן לבורדו שבעייני היא סוג של זארה לגדולות כי יש שם המון סגנונות ואני מאמינה שכל אחת תוכל למצוא את עצמה שם. נכון הוא שהאנגר ענק מפוצץ בסחורה עשוי להיות מאיים, כי לא יודעים איפה להתחיל ומי נגד מי אבל ברגע שצוללים לעומק יש מלא סגנונות שהשילוב בינם לבין מלתחה בסיסית טובה תמיד יכול לעבוד.
לא זוכרת מי ציינה את אלמביקה, אני מאוהבת בסגנון (אפרופו חתימה אישית, זו כן מעצבת שדבקה לקו שלה ולסגנון שלה) אבל ממש אי אפשר לקרוא לו מחוייט.
בקיצור פשנטע, מודה שהתקלת אותי. ממשיכה לחשוב עלייך.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אופנתית'
אופנתית
09/08/2010 | 21:46
14
קצת התבלבלתי מההגדרה שלך: נשפכים ונצמדים... למה התכוונת?
מעצבים שאני חושבת עליהם:  (ואני גרועה בשמות )
טלי אימבר
טלי רוקני
ברכה בר און
וגם: ג'אמפ וגולברי.
ספציפית אני חושבת על חולצה לבנה מגולברי (קניתי אותה עכשיו בסופעונה ב 95 ש"ח) שעשויה בויסקוזה קלילה (אפשר ללבוש גופיה מתחת) ויש לה מחשוף נדיב אך מתוחכם.
אני יודעת ששאלת על מעצבים אבל אני מודה שגם רשתות וגם מעצבים הרבה פעמים לא באמת מעצבים בחתימה קבועה ואישית שמאפשרת לי לדעת לאורך זמן איזה סגנון יהיה להם.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'היי רביד'
היי רביד
09/08/2010 | 16:45
6
16
1. איך אני יכולה לדעת מה הגזרה שלי? קראתי מיליון מאמרים על גזרות, אבל אני עדיין לא מבינה איך אני אמורה לדעת אם אני תפוח, אגס, או מישמיש.

2. האם יש לך רשימה של בגדים/אקססוריז שכל בחורה מלאה צריכה בארון שלה?

3. השאלה השלישית קשורה יותר לקניות מאשר לסטיילינג: אני בת 16, 1.62, ומידה 52. כפי שאת בטח יודעת, ההיצע למידה שלי בארץ לא מלהיב במיוחד. בהתחשב בעובדה שהתקציב שלי נמוך-כיאה לבת 16-יש לך המלצות למקומות שבהם אוכל למצוא בגדים זולים, יפים, וצעירים?
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'ועוד שאלה'
ועוד שאלה
09/08/2010 | 18:30
13
מה כדאי לי ללבוש אם אני רוצה לטשטש את בטן ולהדגיש את תחום עצמות הבריח?
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מנקודה זו אמשיך מחר...'
מנקודה זו אמשיך מחר...
09/08/2010 | 21:54
12
כי אני חייבת לסיים להיום.
אבל בקטנה במענה לשאלה השלישית שלך (מבטיחה לחזור לכל השאלות שלך)
לדעתי בגדים מפרגנים בתקציב מוגבל יימצאו באזורי שווקים. אלנבי, קינג ג'ורג', שוק בצלאל והכרמל (ת"א). תמיד יש שם את הטרנדים של העונה בתירגום לתקציב קטן יותר. חוצמזה, אני יודעת שחנויות למידות גדולות בארץ סובלות מבעיית תדמית קשה (ולעיתים מוצדקת) ובכל זאת אם את יוצאת לקניות מושכלות, היינו, יודעת בדיוק מה את מחפשת, שווה כן להכנס לחנויות של המבוגרות כי הרבה פעמים יש שם פריטים שווים במחירים לא רעים בייחוד עכשיו, בסוף עונה.
מחר אני עונה לך על שאר השאלות...

לילה טוב.
ר
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לזהות את מבנה הגוף'
לזהות את מבנה הגוף
10/08/2010 | 20:25
38
הבטחתי לך תשובה.
איך תזהי את מבנה גופך?
עימדי מול מראה בבגדים תחתונים טובים (הסבר על חזייה טובה בנפרד) ותנסי לראות מה החלק הכי רחב בגוף, מה הכי צר ומה היחסים ביניהם. תשווי לתמונה המצורפת.
דרך נוספת זה לסמן עם טוש של לוח מחיק את קוי המתאר של הגוף ואז להשוות לתמונה.
מה יצא לך??

דרך שלישית זה להעלות לכאן תמונה פרונטלית טובה, בבגד צמוד יחסית (כדי שאוכל להתרשם ללא האשליות האופטיות שנוצרים על ידי הבגדים)
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'רשימת מלאי בסיסית לכל מלתחה'
רשימת מלאי בסיסית לכל מלתחה
10/08/2010 | 20:37
2
57
1. ג'ינס כחול כהה, ללא שפשופים וקרעים וכל אלמנט קישוטי אחר, בעל חגורה גבוהה ורחל ישרה או מעט מתרחבת (boot cut) מבד המכיל מעט לייקרה
2. מכנסיים שחורים קלאסיים. שוב מותן גבוהה, רגל מעט מתרחבת
3. חולצה לבנה מכופתרת
4. שמלה שחורה "קטנה"
5. עליונית/בלייזר/ סריג שחור
6. ג'קט ג'ינס
7. שמלה פרחונית (לא חובה, אך רצוי)
8. מחרוזת פנינים, לבנים ושחורים
9. חגורה חומה ושחורה
10. נעליים בצבע נייטרלי (חום/אפור) ונעליים שחורות

מה שנקרא מלתחה בקפסולה
כשיש לך את כל אלה יש לך מקסימום סיכוי לmix&match' כאשר תוספת שחורה יוצרת מראה מחוייט/אלגנטי יותר ותוספת של ג'ינס "משנמכת" את המראה מבחינת הכבדות שלו.
בתמונות שצירפתי תראו כמה מראות אפשר להוציא מכל פריט (וכמובן שאלו רק דוגמאות)
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'עוד'
עוד
10/08/2010 | 20:43
37
לצפיה ב-'עוד'
עוד
10/08/2010 | 20:49
31
ואל תסטלבטו עליי שהתמונות הם של כוסיות. אנחנו מדברות כרגע על הרכב מלתחה ...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-' באתי לפרגן לרביד המופלאה'
באתי לפרגן לרביד המופלאה
09/08/2010 | 17:17
5
8
לצפיה ב-'אולי יש לך שאלה מעניינת אליה? '
אולי יש לך שאלה מעניינת אליה?
09/08/2010 | 18:22
3
4
לצפיה ב-'קראתי כאן המון שאלות שוות אליה. אלמד גם אני'
קראתי כאן המון שאלות שוות אליה. אלמד גם אני
09/08/2010 | 19:27
9
לצפיה ב-'מכנסיים או שמלה'
מכנסיים או שמלה
09/08/2010 | 21:03
1
10

אני נמצאת כאן עם חברה לכן תהיינה לי שתי שאלות.

החברה נמוכה השומן מצטבר אצלה בישבן.
מה מתאים לה יותר, מכנסיים או שמלה?
היא מעדיפה מכנסיים,איזו גיזרה תתאים לה?

אני גבוהה יותר [170] והשומן מתרכז אצלי בבטן העליונה.
מה את ממליצה לי ללבוש?
גם אני מעדיפה מכנסיים.

תודה מראש
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'פרינססה'
פרינססה
10/08/2010 | 21:08
11
עניין של העדפה. לדעתי עם שמלות אפשר יותר "לשפץ" גזרה מאשר עם מכנסיים אבל יחד עם זאת ברמה האישית אני הרבה יותר אוהבת ללבוש מכנסיים כי אפשר לשלב יותר ואני פריקית של שילובים.

לחברה -
אם מכנסיים, גזרה גבוהה ורגל ישרה או מתרחבת.
אם שמלה, אורך ברך (מעל, אמצע או מתחת - מה שנוח לה) חצאית A ומפתח בעל תחושה "רוחבית".

עבורך -
בשני המקרים, חפשי דרכים ליצור קוים מאריכים על הגוף, עליונית ארוכה פתוחה, קוי פרינסס, גיזרת בלייזר יעשו את העבודה.
שמלות בגזרת אמפייר (כמו שהסברתי לבעלת בטן לפנייך) וחולצות נשפכות וא-סימטריות בחלק התחתון יכולים להדגיש את החלק הכי צר ולהסיט את העין מהאזור הבעייתי
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תודה לך -'
תודה לך -
10/08/2010 | 20:52
5
על הפירגון וההעצמה.
XOXO
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'ניפוץ מיתוסים'
ניפוץ מיתוסים
10/08/2010 | 21:21
1
18
זה נשמע לפי התיאור שיש לך מבנה משולש. כבר התייחסתי לכמה בנות "משולשות" אז תוכלי לקרוא שם. המסר העיקרי הוא שמה שנחשב יפה זה לא מידה מסויימת אלא פרופורציה וסימטריה ולכן היכן שאין סימטריה, צריך ליצור איזון. כלומר במקרה שלך, ליצור אשליה של רוחב בחלק העליון על ידי שימוש ב"קישוטים" כגון דש רחב, מפתח סירה, אפליקציה רוחבית, הדפס בעל התנהגות רוחבית ועוד. המשותף לכולם שהם נותנים אשליה של מעט רוחב שמאזנת את החלק התחתון.
לגביי מיתוסים:
האהוב עליי זה ששחור מתאים להכל ומתאים לכולם. אז זהו, שלא. שחור מתאים לצבעים כהים והוא ממש לא צבע נייטרלי שמתאים להכל. כמו כן יש נשים ששחור פשוט לא מחמיא להן ואותן, שחור ממש לא ירזה, להפך. הוא מאד יבליט אותן.
פסים לרוחב אכן מרחיבים. אבל חשוב לזכור שפסים מגיעים בכל מיני צורות ולא רק פסים ממשיים. למשל גם הדפס פירחוני יכול להיות בעל טקסטורה של פסים לרוחב ולכן יש להמנע ממנו באזור התוכ'עס. גם תפרים, שיפשופים וכל מיני אלמנטים קישוטיים מהווים קישוט רוחבי ולכן, מרחיבים.
לעומת זאת, פסים לאורך מאריכים. שוב, לא רק בהדפס גם חולצה מכופתרת פתוחה מציירת קוים לאורך ולכן יכולה מאד להחמיא.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אני אוהבת פרות קדושות שחוטות!'
אני אוהבת פרות קדושות שחוטות!
10/08/2010 | 23:17
9
תודה על הערתך בנוגע לשחור, אני אחת מאלו ששחור לרוב "לא-בא-להן-טוב". קטרתי על זה לא פעם בעבר, שהשימוש בצבע שחור בארץ, גם אצל נשים רזות וגם אצל נשים שמנות, מופרז לחלוטין.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'זה הכל? 4 תשובות קצרות? בלי הדגמות בלי תמונות'
זה הכל? 4 תשובות קצרות? בלי הדגמות בלי תמונות
09/08/2010 | 21:13
1
14
או שפספסתי משהו.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'רביד עדין עונה על שאלות '
רביד עדין עונה על שאלות
09/08/2010 | 21:22
59
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
09/08/2010 | 21:25
8
14
נשמח אם תוכלי להעלות תמונות מעניינות של לפני ואחרי
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אודליה,'
אודליה,
10/08/2010 | 21:32
7
19
הזדמנות להודות לך על האירוח.
לגביי תמונות נוספות, מפאת כבודן של לקוחותיי אינני מפרסמת תמונות שלהן. הרבה מהן בכלל היו מעדיפות שלא ידעו שלקחו סטייליסטית ואני מכבדת את זה ושומרת על דיסקרטיות, כמו רופאה. (היי, אני סוג של מטפלת. מטפלת במראה)
אז התמונות באתר הם כל מה שיש בשלב זה.
נתת לי רעיון זורקת כפפה...
אם יש מתנדבות בפורום שהיו רוצות להצטלם ועל הדרך להרוויח ייעוץ סטיילינג, אני מוכנה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'בטח- אני מוכנה להתנדב למשימה הזו'
בטח- אני מוכנה להתנדב למשימה הזו
10/08/2010 | 21:37
3
לצפיה ב-'גם אני אשמח מאוד להתנדב'
גם אני אשמח מאוד להתנדב
10/08/2010 | 23:18
2
לצפיה ב-'גם אני מתנדבת '
גם אני מתנדבת
11/08/2010 | 06:27
5
לצפיה ב-'מתנדבת בשמחה '
מתנדבת בשמחה
11/08/2010 | 07:18
9
לצפיה ב-'גם אני מתנדבת!'
גם אני מתנדבת!
11/08/2010 | 19:15
5
כשהתגייסתי, אבא שלי הזהיר אותי שבשום פנים ואופן לא ארים את היד כשיבקשו מתנדבת בטירונות/בקורס.
כמובן שהתנדבתי וזה עלה לי ביוקר (בעיקר בשעות שינה), אז עכשיו זו הזדמנות לתיקון...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'סחתיין'
סחתיין
11/08/2010 | 21:24
1
10
צ'לחו לי פרטי התקשרות במסר או (עדיף) במייל ravid@raviddesign.com ואני אתאם לנו.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'גם אני מתנדבת '
גם אני מתנדבת
12/08/2010 | 00:28
1
לצפיה ב-'שלום וערב טוב'
שלום וערב טוב
09/08/2010 | 21:23
3
אני מתחזקת בדת וכל המלתחה שלי בנויה מבגדים צנועים
לפני הלך די יופי עם קניות בגדים התאמות תמיד ידעתי מה לקנות ואיך לשלב עם הבגדים..
עכשיו אני קונה מגיעה לבית לובשת מודדת והכל נראה עלי רע - במראה אני רואה אשה מבוגרת ומתוסכלת
יש לי בארון שלושים חצאיות ועליהם אני אומרת הקניה הכי גרועה שלי
אני רוצה לשלב את האופנה הצנועה ועדיין להשאר יפה שנראת מתלבשת טוב

תודה רבה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תפוז בלע לי את המסר..'
תפוז בלע לי את המסר..
09/08/2010 | 22:06
5
9
בנות,
נמשיך מחר.
מזמינה את הנועזות להעלות תמונות כדי שאוכל להתרשם אובייקטיבית ולתת תשובות מושכלות.
לילה טוב,
ר
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'הי את פה'
הי את פה
09/08/2010 | 22:38
1
4
רק קפצתי להגיד שלום כי ראיתי שכתבת שאת כאן (מאז שחזרתי ללכת לעבודה בכל בוקר אני כבר לא מגיעה כ"כ הרבה)

בנות - תשתו את המידע, הבחורה עושה מהפכות במלתחות,
עם הקניות שעשיתי עם רביד אני פשוט תמיד מרגישה שאני נראית נפלא. וזה כיף!

(אחרי שלושה ימי סטיילינג איתך ועוד השתתפות בכמה מהסדנאות שלך נראה לי שנגמרו לי השאלות לבנתיים)

אופנה מלאה >>
לצפיה ב-' או בפייסבוקית, לייק'
או בפייסבוקית, לייק
10/08/2010 | 21:34
1
לצפיה ב-'יאללה- הרמתי את הכפפה'
יאללה- הרמתי את הכפפה
09/08/2010 | 23:30
2
44
בקשה- אני,כמעט בגודל מלא
ותודה לאודליה על התמונה (שגנבתי לה מהאלבום בפייסבוק)
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
10/08/2010 | 21:43
1
32
למרות שלא ממש שאלת שאלה, אני מניחה שאת רוצה טיפים כללים.
ובכן,
החולצות מהזן הזה (טישרט עם הדפס מרוח על כל החלק הקידמי) בעייתיות ביותר בלשון המעטה. הגוף שלנו עשוי מקימורים וכאשר הדפסים יושבים על הקימורים האלה הם למעשה מתעוותים ויוצרים הגדלות באזורים שזה לא ממש רצוי.  דבר שני, הערה סגנונית, ללבוש צמוד וצמוד זה לא ממש חוקי, גם לא במידה 36. תמיד תשלבי פריט רפוי עם פריט צמוד.
אגב,
בדיוק ראיתי את המסר שלך, סחתיין עלייך. אם יהיו מספיק מתעניינות נרים את זה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/08/2010 | 23:08
6
לצפיה ב-'לא יודעת מה איתכן'
לא יודעת מה איתכן
09/08/2010 | 23:04
16
אבל אני הצלחתי לשאוב הרבה אינפורמציה, עדיין חסר לי ענין הפיניש-טאצ', אבל נעבוד על אימון השריר. תודה לרביד על פרק א'.
מצטרפת לקריאתה להעלות תמונות גוף, בטוחה שתרויחו מזה המון.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מזכירה לכולן שרביד חוזרת מחר'
מזכירה לכולן שרביד חוזרת מחר
09/08/2010 | 23:30
14
לצפיה ב-'שאלתי'
שאלתי
10/08/2010 | 00:25
4
48
שלום רביד,

ראשית אומר שנהניתי מאוד לקרוא את השאלות ואת ההמלצות שלך

אני מאוד אוהבת ללבוש חצאיות / שמלות קצרות, כמו בתמונה

האם היית ממליצה לי על אורך אחר שיחמיא יותר ?
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מהממת!! '
מהממת!!
10/08/2010 | 02:50
1
8
לצפיה ב-' '
10/08/2010 | 23:04
4
לצפיה ב-'המלצתי'
המלצתי
10/08/2010 | 21:47
1
29

אורכי הברך (ממש מעל, אמצע או מתחת) מחמיאים ומתאימים בכל גיל וסיטואציה. יש מצב שהשמלה קצ'לה קצרה... המפתח של השמלה מעולה! ואת השרשרת הייתי מציעה להאריך כי במצב הנוכחי היא מקצרת לך את הצואר.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תודה רביד '
תודה רביד
10/08/2010 | 23:06
11
תודה על המלצותייך

אני גאה להגיד שאת מפתח השמלה אני תכננתי למרות התנגדות נחרצת של התופרת שבסופו של דבר נאלצה להסכים איתי שהתוצאה מחמיאה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'זו התמונה הכי ברורה שלי'
זו התמונה הכי ברורה שלי
10/08/2010 | 02:42
1
48
שרואים הכל, ובלי מדים. למה כל התמונות שלי הן עם מדים.

בכל מקרה, אין לי משהו ספציפי שאני רוצה לשאול, רק לשמוע המלצות שיש לך לתת לי אולי.. אני אבודה לגמרי.

שמנה בכל הגוף, אין בעיקר. באותה מידה שמנה בכל איבר. מה עושים? ואיך ממלאים תחת שטוח בלי שמלה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'היי'
היי
11/08/2010 | 21:19
31
למרות שאת יושבת זה נראה לי שמבנה הגוף שלך הינו מבנה של יהלום (כמוני ממש!) כלומר מרכז הכובד יושב באזור הבטן התחתונה והצדידונים (אני קוראת להם בחיבה מדפים). המשמעות היא שהאזורים הצרים ביותר בגופך הם  בית החזה ו/או מותן והרגליים. הם אלו שיקבלו הדגשה. מראה מחמיא הוא מראה של טוניקה מעל סקיני.
למלא תחת שטוח אפשר בין היתר עם כיסים.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'היי רביד :)'
היי רביד :)
10/08/2010 | 07:57
2
40
האמת שלא הצלחתי כלכך לחשוב על שאלות עד אתמול אבל בעקבות התשובות היפות שניתנו פה לבנות, עלתה לי שאלה משלי.
אני 1.52 ומידה 44 בחלק עליון ו-46 בתחתון. בד"כ אני טיפוס די מעז ולפחות מתנסה בכל פריט שמוצא חן בעיני על הקולב. אתמול ראית כתבה על קולקציית החורף של גולף והייתה שם תמונה של תלבושת שהיא פשוט מושלמת לדעתי מכל בחינה, אך לדעתי תיראה  עליי אישית רע מאוד. רציתי לדעת איך היית עושה אינטרפרטציה למלאות של התלבושת הזו ומה ממנה היית משמרת בצורתו הנוכחית?
מצרפת כמובן תמונה מהקטלוג של גולף ולאחר מכן תמונה שלי.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תמונה שאמנם העליתי כבר לפה'
תמונה שאמנם העליתי כבר לפה
10/08/2010 | 08:01
1
46
אבל היא פרונטלית ואני לא לובשת בה שחור אז הנה היא שוב :)
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'חולצה לבנה מכופתרת'
חולצה לבנה מכופתרת
11/08/2010 | 21:36
32
היי,
מסכימה איתך לגמריי בעניין החולצה הלבנה המכופרת. בעיניי, פריט חובה ואני מודה שיש לי לפחות 5 גרסאות שלו בארון הפרטי שלי. למעט הסקיני אני לא רואה מניעה לאמץ את הלוק. כמובן שלא הייתי סוגרת את החולצה לגמריי, אלא משלבת גופייה מתחת ומכפתרת כפתור אחד או שניים ליד בית החזה. כמו כן הייתי מוסיפה את התכשיט שאת עונדת בתמונה כדי לתת עוד דגש לאזור המותן.
אם את נוהגת להעול נעלי עקב או הגבהה כלשהי, את יכולה לנסות גם את גרסת ה dress shirt כטוניקה מעל מכנס (במקרה הזה אפשר אפילו מעל סקיני ברב המקרים).
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אז הנה'
אז הנה
10/08/2010 | 10:35
13
55
תמונה שבה אני במלוא "הדרי"
הזרועות השמנות, הטוסיק המכובד מאוד
יש לי סדרת תמונות נהדרת ואת זו אני פחות אוהבת
היא מדגישה את כל נקודות התורפה,
לכן הבאתי אותה.

שלחתי לך מייל אישי, מקווה שקיבלת

תודה

יהודית
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'חזיה חדשה ומהר!'
חזיה חדשה ומהר!
10/08/2010 | 17:30
10
22
לצפיה ב-'מה יש לך נגדה?'
מה יש לך נגדה?
10/08/2010 | 17:43
9
26
את הטוסיק אני גם צריכה להחליף לדעתך?

אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'גם פה?'
גם פה?
10/08/2010 | 18:07
7
36
פה אני נראית הרבה יותר טוב משם לדעתי
וזו אותה חזיה.

אולי אני צריכה למתוח קצת את הכתפיות
אני אוהבת את החזיה הזו
היא די חדשה.

חוץ מזה שתמיד לא תזיק עוד חזיה...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'פחות ברור אבל לדעתי כן'
פחות ברור אבל לדעתי כן
10/08/2010 | 18:20
4
21
לדעתי עדיף לך חזיה עם קאפ מרופד טיפה, שמעגל את החזה - יש בדלתא. ואני מנחשת שהחזיה גדולה עליך, אבל אני ממש לא מומחית בענין...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'לא הולכת עם מרופד'
לא הולכת עם מרופד
10/08/2010 | 19:12
3
17
אבל אשקול זאת

תודה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מרופד לא חייב להיות מאוד מרופד'
מרופד לא חייב להיות מאוד מרופד
11/08/2010 | 00:16
2
15
פשוט ריפוד דק שיוצר מראה יפה לחזה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'זה מה שהתכוונתי'
זה מה שהתכוונתי
11/08/2010 | 08:37
1
14
לא ריפוד שמוסיף נפח, רק שמעצב
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
11/08/2010 | 13:28
11
בקניה הבאה שלי...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'המכנס הזה מחמיא ביותר ! '
המכנס הזה מחמיא ביותר !
12/08/2010 | 12:46
1
11
ממש אהבתי איך שהוא מונח.

אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תודה - עונות מלפני ארבע שנים'
תודה - עונות מלפני ארבע שנים
12/08/2010 | 16:12
5
לצפיה ב-'עכשיו עשיתי את הקישור'
עכשיו עשיתי את הקישור
11/08/2010 | 21:55
1
22
למייל...
אני מסכימה לגמריי עם הבנות בעניין החזייה. היא בהחלט לא מחזיקה כמו שצריך, מה שגורם לך להראות יותר מלאה מכפי שאת באמת. חזיה טובה מרחיקה את החזה מהבטן ולכן מצרה, היא מגביהה ולכן, שוב, מצרה שלא לומר תוריד לך עומס מהכתפיים והשכמות כי מחלקת את "נטל" החזה בין הכתפיים לגב בצורה שווה.
עוד הערב שיש לי היא לגביי מכפלת המכנסיים  - עוד 4/5 ס"מ היו מכסים את הנעליים ומשווים לך מראה גבוה יותר (וגבוה יותר=צר יותר). גם הפסים שלרוחה המכנסיים חותכים את הרגל ולכן יוצרים אשליה של רגליים קצרות יותר וחבל.
מקווה שעזרתי,
:)
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
<< ההודעה הנוכחית
11/08/2010 | 22:11
10
האמת,שגם אני חושבת שהתמונה הזו לא טובה
והבגדים לא מחמיאים לי
לכן הבאתי אותה :)
בתמונה השניה, אני באמת לובשת ארוך וצמוד יותר

מקווה שנתראה

תודה

יהודית
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'איך להשאר צעירה?'
איך להשאר צעירה?
10/08/2010 | 11:27
1
15
סליחה על השאלה החצופה, אבל הרבה מהטיפים (או הדוגמאות באתר) הם לנשים מבוגרות, ולצערי הרב אני בסה"כ בת 21 וצריכה להסתפק בבגדים של חברות שלא מכוונות ממש לקהל הצעיר.
איך אפשר להשאר בקו הצעיר ולא להסחב לטוניקות גדולות ועייפות, דברים מכופתרים, חגורות משעממות או תכשיטי כסף ש... וואלה - אולי עוד 20 שנה ארגיש נוח ללכת איתן.
בנתיים אני לובשת טישרט וג'ינס ואני משתעממת מעצמי נורא.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'פשוט'
פשוט
11/08/2010 | 22:14
21
שאלה בכלל לא חצופה (למרות בתמונות באתר שלי 3 מתוך 5 הדוגמאות הם של צעירות).
כל הפריטים שציינת הם רק השמות של הפריטים, והבחירות שלך של הדגמים עצמם צריכים לבטא את גילך ואישיותך. ג'ינס וטי שרט הם בהחלט בחירה ראויה, אבל גם במסגרת זו אפשר למקסם את הנתונים בעזרת גזרות מחמיאות. מה שאני בעצם אומרת, לכולם, זה שהכללים הנכונים עבורך יכולים להיות מייושמים בכל סגנון שאליו את מתחברת ובהתאם למסר שאת רוצה לשדר.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אוף מה החסרון בדיוק?'
אוף מה החסרון בדיוק?
10/08/2010 | 16:27
5
26
את נראית מהמם!
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-''
10/08/2010 | 18:30
3
13
לי יש שיער שלא נוטה לא לפה ולא לשם ותמיד רציתי חלק ויפה.
לגבי ישבן, מכל מה שירדתי עד עכשיו במשקל, הכל ירד ממנו. ומהרגליים. אני כבר רואה את הרווח ברגליים מתקרב, ובבטן לא ירד כלום
בקיצור כל אחת והגנים שלה, אני השלמתי עם שלי, ממליצה לך לקבל את שלך כי את נראית נהדר.

אגב לגבי חולצות מכופתרות שכתבת עליהן, תבחרי את אלה שהכפתור בחזה מונח בדיוק בקו בין הפטמות, זה מעלים את הרווח שנפתח בין הכפתורים באיזור החזה.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'רווח ברגליים...'
רווח ברגליים...
11/08/2010 | 12:50
2
18
עוד אחד מהדברים שאני ממש אוהבת, וכנראה אף פעם לא יהיו לי בגלל המבנה שלי.
אני פחות או יותר השלמתי עם הגוף שלי, רק החזה הזה...
ולגבי חולצות מכופתרות - אני ניסיתי בערך כל סוג שקיים (שנתקלתי בו. יכול להיות שיש עוד סגנונות שפשוט לא ראיתי), ולא משנה מה - עדיין יש לי את הרווח המעצבן הזה, ואם אני לוקחת מידה גדולה יותר -זה כבר נראה עליי כמו שק במותן, ובחזה זה יושב בסדר.
ניסיתי ללבוש את זה פעם אחת כשהחולצה חצי פתוחה, עם גופיה מתחת, אבל זה נראה לי כאילו זה רק מגדיל ומבליט לי את החזה, בדיוק מה שלא רציתי שיקרה...
בכל מקרה - אני מתוסבכת!
ותודה שוב :)
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'למה את לא מצרה אצל תופרת?'
למה את לא מצרה אצל תופרת?
11/08/2010 | 14:18
1
9
כמו מדים של צבא. נראה מזעזע, אז לוקחים מה שמתאים בכתפיים ובחזה ואת השאר נותנים לתופרת לעשות
כולנו ראינו בנות בחולצות משופצות ולא משופצות, ההבדל עצום!
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'אני מודה באשמה'
אני מודה באשמה
11/08/2010 | 16:15
8
אני מתעצלת. אני כל הזמן קונה מכנסיים שאני יודעת שאני אצטרך לקחת לתופרת אח"כ בשביל לקצר, ובסוף מה שקורה זה  שאני פשוט מקפלת אותם, או שהם נגררים על הרצפה ונקרעים.
חבל, אני יודעת, וזה ממש עניין של כמה דקות (גם את זה אני יודעת) ועדיין אני לא יכולה להסביר מאיפה מגיעה הרתיעה הגדולה הזאת והעצלנות ככל שזה נוגע ללתקן את הבגדים שלי.
בכל מקרה, כשזה נוגע לחולצות - אני מעדיפה להמנע מזה אם יש אופציה אחרת. חבל לי להוציא 200 ש"ח על חולצה שאחר כך תשב בארון כי אני לא עושה בה שימוש.
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'צ'מעי,'
צ'מעי,
11/08/2010 | 22:54
25
אני מכירה טוב את הסיפור שאת מספרת, אני נתקלת בו אצל הרבה לקוחות. על אף שיש לי הרבה מה להגיד לך, זה פחות נופל בקטגוריה של המלצה ב'קטנה' שתעשה את ההבדל ושאפשר להעבירה במסגרת שאלות בפורום.
אם זה נושא שמציק לך מאד, אני מציעה לך שנדבר בטלפון.
אם יש לך בכל זאת שאלה קצת יותר ממוקדת, אני פה...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'פורום אופנה מלאה,'
פורום אופנה מלאה,
11/08/2010 | 23:00
3
35
נהניתי להתארח ולהכיר.
להתראות בשמחות.
אה... ו...נראה לי שאני אשאר קצת בסביבה...
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'מקבלות אותך בשמחה '
מקבלות אותך בשמחה
12/08/2010 | 00:14
12
ותודה על ההשקעה בכל תשובה ותשובה
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות'
תודה רבה על התשובות
12/08/2010 | 00:28
12
וההתייחסות האישית (עד כמה שניתן).
אופנה מלאה >>
לצפיה ב-' '
12/08/2010 | 00:34
9
לא שאלתי שאלות, אבל נהנתי לקרוא את התשובות ולאמץ חלק מהידע שלך!

אופנה מלאה >>

הודעות אחרונות

15:03 | 05.02.19 אורחים בפורום
07:56 | 18.01.19 אורחים בפורום
09:39 | 14.01.19 אורחים בפורום
18:20 | 13.01.19 zoharhen239
13:57 | 09.01.19 אורחים בפורום
13:55 | 09.01.19 אורחים בפורום
11:01 | 18.10.18 קליבר 11
00:00 | 08.10.18 יעל961
16:39 | 09.09.18 צליל גורדון 2010

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ