אני מאוהבתתתתתתתת

אני מאוהבתתתתתתתת

בקפיטריה של גילמן. 18 שקלים לסלט, ואפשר לשים בו מה שרוצים (כולל אנטיפסטי, ביצים וגבינה) והוא גדול ומשביע. לעומת סלט עלים ירוקים שלטעמי אפילו טיפה יותר קטן, שמתחיל מ 20 שקלים, ועל כל תוספת מהסוגריים שלעיל צריך לפתוח את הארנק. לתשומת לב לומדי אונ' תל אביב שביננו
מה אתם בדרך כלל אוכלים אם אתם מחוץ לבית בצהריים? (עבודה, לימודים...)

d a p h n a

New member
תלוי...

כשהייתי בארץ השתדלתי לפעמים להביא מהבית סנדוויצ'ים ו/או מרק כדי לא לקנות כל הזמן בחוץ. כאן בימים שבהם אני מחוץ לבית (יום לימודים ארוך/ יום ספרייה), למרות שאני גרה פחות או יותר בקמפוס, אני בדרך כלל אוכלת בחוץ מעצלנות. יש המון המון אופציות כאן כי יש רחוב מסעדות/בתי קפה ליד הקמפוס. אם אני בספרייה אני הולכת לקפיטריה של הסטודנטים וקונה שם סנדוויץ' עם חומוס וסלט טבולה. אם אני סתם ברחוב הכללי בדרך כלל הולכים כמה אנשים ביחד לאכול ואז תלוי מה שכולם אוכלים, אבל בדרך כלל הולכים על משהו מהיר - משולש פיצה, בוריטו, פלאפל (למרות שהפלאפל כאן ממש ממש לא משהו), סנדוויץ', מרק.

2_be

New member
נשמע מצוין../images/Emo13.gif

תאמת, רוב השבוע בלימודים אני חיה על סנדויצ'ים (גם כשעבדתי זה היה ככה, אם נתעלם מהעובדה שמנות חמות למיניהן זה לא מצרך נדיר בארוני כעצלנית ידועה
). הרבה פעמים אני שמה בלחמניה שניצל טבעול וקטשופ ויש לי אחלה ארוחת צהריים עד שאני מגיעה הביתה ומכינה לעצמי אוכל חם (כן גליה, קראת טוב
) או סלט.

ailag

New member
קראתי טוב

מגיעה הביתה ומכינה לעצמך עוד שניצל טבעול, אבל במיקרו.

יש גם סלט במשפטים

אני לא זוכר כמה הוא עולה (פחות מבעלים), אבל גם שם יש תוספות לא רעות בכלל. הבעיה עם כל ברי הסלטים בקמפוס שהם לא עלים ירוקים, היא שקשה להכין בהם סלט שיש לו ערך חלבוני כל שהוא (טבעוני). בעלים ירוקים יש טופו, כוסמת, אורז מלא, מגוון סוגי עדשים וקטניות ואפשר בהחלט לבנות סלט מאוד מזין. במשפטים ובמדוייקים (לא ניסיתי את הבר סלטים של גילמן) אין את כל האופציות האלו, או לפחות לא ברמה מספקת. בעבודה אני לא אוכל שום דבר (חוץ מכדורי שוקולד טבעוניים שאנחנו מוכרים), בלימודים אני אוכל בד"כ במשפטים סלט או חומוס (לאחרונה פחות כי המינוס לוחץ), או חוטף משהו קטן בקפיטריה בווב (שהיא לא רעה בכלל).

(נהיינו פורום צמחוטבעונות באת"א../images/Emo6.gif)

ווב הייתה אחת ה-קפיטריות הכי שוות בשנה שעברה, כשקופסה משביעה של תוספות צמחוניות עלתה 6.5 שקלים בלבד. אבל אז הן פשוט את הרגל
(מעניין למה) ובגרסה החדשה אני פחות מחבבת אותה. בניגוד מוחלט לגילמן המחודשת והסטייליסטית להחריד, ממש הרגשה כאילו כבר לא נמצאים באונ' (כשיושבים בחדר הפנימי עם הספות ואוכלים בסכו"ם אמיתי).

ailag

New member
סלטים בגילמן

גליה מתלהבת מהמצלמה בטלפון. שוב. שנה ומשהו אחרי שקיבלה אותו. סליחה על האיכות והזווית..

behappy

New member
../images/Emo2.gifגמני רוצה כאלה!! אצלנו אין../images/Emo10.gif

יש "רק" ברסלטים שכבר נהיה שיגרתי עם כמה שהוא חביב, ואת חינוך, בסוף העולם שמאלה, עם הבר סלטים הכי שווה בעולם. די, אני עוברת לעת זיקנה לאת"א

יש סויארמה במשפטים??

האמת שאני מופתעת. בכלל משפטים נראית קפיטריה שווה במיוחד, אבל יצא לי לאכול בה רק פעם אחת כי כל מנה שם היא מבחינתי בגודל לחמש ארוחות... ואני לא מצליחה להשתלט על הכול

ailag

New member
מה זה סויארמה?

סויה שמתחזה לשווארמה? כי שווארמה לא כ"כ אהבתי.. אותו טעם או רק אותה צורה?

john111

New member
שווארמה מסויה

פתיתי הסויה שםה למשה עיבוד של חלבון הסויה שמבשלים אותם דומים במראה שלהם לחלקי שווארמה

john111

New member
כדאי גם לנסות את הסלט באקו

בבנין מתמט'. אכן מצריך הליכה קלה בדרך כלל, אבל יש להם אחלה סלט 15 לקטן 18 לגדול, והמון אפשרויות. (על ביצה וגבינה יש תוספת של שני שקלים אבל יש מלא אנטיפסטי, בורגול, חיטה מלאה, ועוד ועוד).

אקו זכורה לי לרעה

בגלל האווירה, הצפיפות, ובעיקר היחס המגעיל של העובדים. בשנה שעברה יצא לי להגיע לשם 3 פעמים, וכל פעם איכשהו הגעתי לעימות עם העובדים שהיו ממש גסי רוח וחסרי סבלנות (ואני מאוד סבלנית בד"כ). מאז לא התקרבתי לשם... אני אנסה שוב השנה, הרי רוב הסיכויים שהעובדים כבר התחלפון מאז ואולי גם האווירה השתנתה.

john111

New member
הבעלים התחלף שם לקראת הקיץ

והמקום נראה אחרת לגמרי. יש גם מרק קובה צימחוני (10 למרק קטן, 18 למרק ענקי עם שלוש קובות במילוי פיטריות). יש שם חמוצים חופשי, ופעם בשעה יוצאת מין פוקצה כזו שמחולקת חינם. מבחינת ההשקעה והאכפתיות אין עוד מקום כזה בקמפוס.

אתה בטוח לגבי זה?

כי כבר כשהם פתחו את אקו בשנה שעברה הבטיחו שיהיה "מרק קובה צמחוני" ו"קובה פטריות", ותמיד אמרו לי - עוד אין, זה רק כתוב בתפריט, בקרוב יהיה. וככה נגמרה שנה. אז אולי גם השנה זה רק כתוב בתפריט?

ailag

New member
היה משהו כזה כשאכלתי שם

(בפעם שהם רימו במחירי השתיה
ואז צעקו עליי כי תפסתי אותם)

למעלה