לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1046910,469 עוקבים אודות עסקים

פורום תזונה טבעונית

ברוכים הבאים!
מטרת הפורום לשמש בית חם לכל מי שבוחר/ת בדרך התזונה הטבעונית על כל משמעויותיה, והשלכותיה.
הפורום פתוח לכולם, כל עוד שומרים על דיון תרבותי ומכבד. כל הודעה בגנות משתמש/ת ספציפי/ת ו/או בגנות דרך התזונה הטבעונית, תימחק והגולש יחסם.
כל מי שהנושא קרוב לליבו מוזמן להישאר ולהעשיר את הפורום בנוכחותו ונסיונו.
 נא לקרוא את תקנון הפורום שבמאמרים ואת תקנון הפורומים של תפוז בטרם הכתיבה בפורום.
נשמח שתישאר/י

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תזונה טבעונית

ברוכים הבאים!
מטרת הפורום לשמש בית חם לכל מי שבוחר/ת בדרך התזונה הטבעונית על כל משמעויותיה, והשלכותיה.
הפורום פתוח לכולם, כל עוד שומרים על דיון תרבותי ומכבד. כל הודעה בגנות משתמש/ת ספציפי/ת ו/או בגנות דרך התזונה הטבעונית, תימחק והגולש יחסם.
כל מי שהנושא קרוב לליבו מוזמן להישאר ולהעשיר את הפורום בנוכחותו ונסיונו.
 נא לקרוא את תקנון הפורום שבמאמרים ואת תקנון הפורומים של תפוז בטרם הכתיבה בפורום.
נשמח שתישאר/י
x
הודעה מהנהלת הפורום
* יש לקרוא את תקנון הפורום (במאמרים) לפני כתיבת הודעות.
* במידת האפשר, נא לשרשר מודעות על אירועים (מפגשי צמחונים, פעילויות וכד') זו לזו.
* גם דגים הם בעלי חיים. לכן, נא לא לבקש מתכונים לדגים.
ברוכים הבאים!

הפורום עוסק באורח החיים הצמחוני והטבעוני; החל מהתזונה, הבריאות ואיכות הסביבה. זה המקום לבקש ולשתף מתכונים, לדבר על דיאטות ותפריטים, להביא ולדון במחקרים בתחום, לקבל המלצות וטיפים בנושא צמחונות וטבעונות, לשאול את כל השאלות המטופשות שבעולם, ולשתף במה שמתחשק. 

כולם מוזמנים להשתתף ולקרוא בפורום - בין אם הם צמחונים, טבעונים או רק מתעניינים, ובלבד שיכבדו את הפורום ויושביו ולא יעודדו שימוש במוצרי בשר, עוף ודגים. 

השאיפה היא ליצור מקום מזמין ונעים לדיון בצמחונות וטבעונות על כל גווניה ועל כל צורותיה, בלי שיפוט, הטפות, שכנוע ואלימות מילולית. כל מי שהנושא קרוב לליבו מוזמן להישאר ולהעשיר את הפורום בנוכחותו.

המשך >>

לצפיה ב-'אני מאוהבתתתתתתתת'
אני מאוהבתתתתתתתת
<< ההודעה הנוכחית
13/11/2006 | 18:32
28
57
בקפיטריה של גילמן.
18 שקלים לסלט, ואפשר לשים בו מה שרוצים (כולל אנטיפסטי, ביצים וגבינה) והוא גדול ומשביע.
לעומת סלט עלים ירוקים שלטעמי אפילו טיפה יותר קטן, שמתחיל מ 20 שקלים, ועל כל תוספת מהסוגריים שלעיל צריך לפתוח את הארנק.

לתשומת לב לומדי אונ' תל אביב שביננו

מה אתם בדרך כלל אוכלים אם אתם מחוץ לבית בצהריים? (עבודה, לימודים...)
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'תלוי...'
תלוי...
13/11/2006 | 18:39
16
כשהייתי בארץ השתדלתי לפעמים להביא מהבית סנדוויצ'ים ו/או מרק כדי לא לקנות כל הזמן בחוץ.
כאן בימים שבהם אני מחוץ לבית (יום לימודים ארוך/ יום ספרייה), למרות שאני גרה פחות או יותר בקמפוס, אני בדרך כלל אוכלת בחוץ מעצלנות. יש המון המון אופציות כאן כי יש רחוב מסעדות/בתי קפה ליד הקמפוס.
אם אני בספרייה אני הולכת לקפיטריה של הסטודנטים וקונה שם סנדוויץ' עם חומוס וסלט טבולה. אם אני סתם ברחוב הכללי בדרך כלל הולכים כמה אנשים ביחד לאכול ואז תלוי מה שכולם אוכלים, אבל בדרך כלל הולכים על משהו מהיר - משולש פיצה, בוריטו, פלאפל (למרות שהפלאפל כאן ממש ממש לא משהו), סנדוויץ', מרק.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'נשמע מצוין'
נשמע מצוין
14/11/2006 | 00:59
3
17

תאמת, רוב השבוע בלימודים אני חיה על סנדויצ'ים (גם כשעבדתי זה היה ככה, אם נתעלם מהעובדה שמנות חמות למיניהן זה לא מצרך נדיר בארוני כעצלנית ידועה).

הרבה פעמים אני שמה בלחמניה שניצל טבעול וקטשופ ויש לי אחלה ארוחת צהריים עד שאני מגיעה הביתה ומכינה לעצמי אוכל חם (כן גליה, קראת טוב) או סלט.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'נשמע ממש לא בריא'
נשמע ממש לא בריא
14/11/2006 | 11:19
1
8
לצפיה ב-'הסלט, לא האוכל שלי'
הסלט, לא האוכל שלי
14/11/2006 | 12:19
3
לצפיה ב-'קראתי טוב'
קראתי טוב
14/11/2006 | 15:43
9
מגיעה הביתה ומכינה לעצמך עוד שניצל טבעול, אבל במיקרו.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'יש גם סלט במשפטים'
יש גם סלט במשפטים
14/11/2006 | 02:00
4
12
אני לא זוכר כמה הוא עולה (פחות מבעלים), אבל גם שם יש תוספות לא רעות בכלל.

הבעיה עם כל ברי הסלטים בקמפוס שהם לא עלים ירוקים, היא שקשה להכין בהם סלט שיש לו ערך חלבוני כל שהוא (טבעוני). בעלים ירוקים יש טופו, כוסמת, אורז מלא, מגוון סוגי עדשים וקטניות ואפשר בהחלט לבנות סלט מאוד מזין. במשפטים ובמדוייקים (לא ניסיתי את הבר סלטים של גילמן) אין את כל האופציות האלו, או לפחות לא ברמה מספקת.

בעבודה אני לא אוכל שום דבר (חוץ מכדורי שוקולד טבעוניים שאנחנו מוכרים), בלימודים אני אוכל בד"כ במשפטים סלט או חומוס (לאחרונה פחות כי המינוס לוחץ), או חוטף משהו קטן בקפיטריה בווב (שהיא לא רעה בכלל).
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'(נהיינו פורום צמחוטבעונות באת"א)'
(נהיינו פורום צמחוטבעונות באת"א)
14/11/2006 | 12:14
10
ווב הייתה אחת ה-קפיטריות הכי שוות בשנה שעברה, כשקופסה משביעה של תוספות צמחוניות עלתה 6.5 שקלים בלבד.
אבל אז הן פשוט את הרגל (מעניין למה) ובגרסה החדשה אני פחות מחבבת אותה.
בניגוד מוחלט לגילמן המחודשת והסטייליסטית להחריד, ממש הרגשה כאילו כבר לא נמצאים באונ' (כשיושבים בחדר הפנימי עם הספות ואוכלים בסכו"ם אמיתי).
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'סלטים בגילמן'
סלטים בגילמן
14/11/2006 | 16:46
1
15
גליה מתלהבת מהמצלמה בטלפון. שוב. שנה ומשהו אחרי שקיבלה אותו.

סליחה על האיכות והזווית..
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'גמני רוצה כאלה!! אצלנו אין'
גמני רוצה כאלה!! אצלנו אין
17/11/2006 | 23:46
6
יש "רק" ברסלטים שכבר נהיה שיגרתי עם כמה שהוא חביב, ואת חינוך, בסוף העולם שמאלה, עם הבר סלטים הכי שווה בעולם. די, אני עוברת לעת זיקנה לאת"א
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'עדיף קפיטריית משפטים'
עדיף קפיטריית משפטים
14/11/2006 | 11:34
3
14
פיתה עם סויארמה, טחינה, וחומוסצ'יפסלט . תמיד אני לוקח 2 כאלה.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'יש סויארמה במשפטים??'
יש סויארמה במשפטים??
14/11/2006 | 12:11
7
האמת שאני מופתעת.

בכלל משפטים נראית קפיטריה שווה במיוחד, אבל יצא לי לאכול בה רק פעם אחת כי כל מנה שם היא מבחינתי בגודל לחמש ארוחות... ואני לא מצליחה להשתלט על הכול
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'מה זה סויארמה?'
מה זה סויארמה?
14/11/2006 | 15:45
1
10
סויה שמתחזה לשווארמה?
כי שווארמה לא כ"כ אהבתי.. אותו טעם או רק אותה צורה?
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'שווארמה מסויה'
שווארמה מסויה
14/11/2006 | 15:57
10
פתיתי הסויה שםה למשה עיבוד של חלבון הסויה שמבשלים אותם דומים במראה שלהם לחלקי שווארמה
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'כדאי גם לנסות את הסלט באקו'
כדאי גם לנסות את הסלט באקו
14/11/2006 | 13:08
7
12
בבנין מתמט'. אכן מצריך הליכה קלה בדרך כלל, אבל יש להם אחלה סלט
15 לקטן 18 לגדול, והמון אפשרויות. (על ביצה וגבינה יש תוספת של שני שקלים אבל יש מלא אנטיפסטי, בורגול, חיטה מלאה, ועוד ועוד).
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'אקו זכורה לי לרעה'
אקו זכורה לי לרעה
14/11/2006 | 14:12
6
8
בגלל האווירה, הצפיפות, ובעיקר היחס המגעיל של העובדים.
בשנה שעברה יצא לי להגיע לשם 3 פעמים, וכל פעם איכשהו הגעתי לעימות עם העובדים שהיו ממש גסי רוח וחסרי סבלנות (ואני מאוד סבלנית בד"כ). מאז לא התקרבתי לשם...

אני אנסה שוב השנה, הרי רוב הסיכויים שהעובדים כבר התחלפון מאז ואולי גם האווירה השתנתה.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'הבעלים התחלף שם לקראת הקיץ'
הבעלים התחלף שם לקראת הקיץ
14/11/2006 | 15:26
3
8
והמקום נראה אחרת לגמרי. יש גם מרק קובה צימחוני (10 למרק קטן, 18 למרק ענקי עם שלוש קובות במילוי פיטריות).
יש שם חמוצים חופשי, ופעם בשעה יוצאת מין פוקצה כזו שמחולקת חינם. מבחינת ההשקעה והאכפתיות אין עוד מקום כזה בקמפוס.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'אתה בטוח לגבי זה?'
אתה בטוח לגבי זה?
14/11/2006 | 16:44
2
6
כי כבר כשהם פתחו את אקו בשנה שעברה הבטיחו שיהיה "מרק קובה צמחוני" ו"קובה פטריות", ותמיד אמרו לי - עוד אין, זה רק כתוב בתפריט, בקרוב יהיה. וככה נגמרה שנה. אז אולי גם השנה זה רק כתוב בתפריט?
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'היה משהו כזה כשאכלתי שם'
היה משהו כזה כשאכלתי שם
14/11/2006 | 16:48
5
(בפעם שהם רימו במחירי השתיה ואז צעקו עליי כי תפסתי אותם)
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'בטוח במאה אחוז'
בטוח במאה אחוז
14/11/2006 | 21:44
6
כי אכלתי שם כמה פעמים מרק קובה מאוד מוצלח. זה נמכר בחלק הבשרי. יש שלושה סוגי קובה אחת צימחונית.
יש להם גם לזניה צימחונית+סלט ב 15 שקל, ומרק בטטה מוקרם בעשרה שקלים, ודיל של לזניה+מרק ב22
אני דווקא חושב שהיחס של העובדים שם הוא נחמד. לפחות אלי זה ככה, אולי כי טרחתי להתענין בשלומם ולהתידד איתם.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'הו, עוד אחת שלא אהבה את היחס:)'
הו, עוד אחת שלא אהבה את היחס:)
14/11/2006 | 15:46
1
5
העובדים התחלפו, אבל הייתי שם קצת לפני תחילת הלימודים וגם החדשים עלו לי על העצבים.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'אכן כך'
אכן כך
14/11/2006 | 16:43
4
גם העובדים החדשים מעצבנים.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'בעעע'
בעעע
16/11/2006 | 20:45
2
13
באתי אליהם היום די ממהרת ורעבה. ביקשתי פסטה, שאלתי מחיר, אמרו 24.
הכינו לי. ואז שאלו איזו שתיה, נתנו לי קופסה עם חסות ביד ואמרו לי זה סלט.

בכלל רציתי פסטה, לא ארוחה, אבל לא ממש הייתי במצב של לעצור ולחשוב. מכיוון שגם שילמתי 24, אני מניחה שאי אפשר לקבל פסטה לחוד (או לפחות לא בפחות ממחיר ארוחה ) אבל לא נורא בקשר לזה, ארוחה זה בסדר..
ועוד כמו מפגרת ראיתי שאין רוטב אז הלכתי לבקש, כי לאף אחד שם לא טריוויאלי לתת רוטב. (הוא הלך לי לאיבוד, לא ברור מתי)

הגעתי למשרד ואני מגלה בקופסה עלה חסה אחד וכמה עלי רוקט. חשבתי בהתחלה שמזלזלים בנו, אבל אחרי כמה זמן הבנתי שכנראה הייתי אמורה למלא את זה בסלט מהבר שם. מה שנשמע בטח טריויאלי להרבה אנשים - אבל אני לא לבד במעופפות שלי, ובטח שכשאנשים ממהרים ואין להם כוח ללמוד איך המקום עובד הם יהיו מעופפים בדיוק ככה. אם דוחפים לי משהו ליד ואומרים לי שזה סלט, זה צריך להיות סלט.

ועכשיו אני מרגישה מפגרת, וגם מרגישה שסתם בזבזתי כסף כשבעצם באתי לשם מוכנה לשלם 24 שקלים רק על הפסטה.

(אם היה לי כוח לזה והייתי משועשעת מספיק, הייתי באה ביום ראשון וממלאת את הסלט בקופסה מהיום אם זה באמת מה שאמורים לעשות עם זה)
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'אמנם חבל לי שהתבלבלת'
אמנם חבל לי שהתבלבלת
17/11/2006 | 01:41
1
12
אבל זה נשמע דיל ממש אחלה. איך הייתה הפסטה, והאם השתייה שכלולה בזה יכולה להיות לא מוגזת?
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'הפסטה בסדר, כמו כל פסטה אחרת'
הפסטה בסדר, כמו כל פסטה אחרת
17/11/2006 | 14:30
14
מבחינתי זה דבר טוב.
היה רוטב עגבניות (מה שאכלתי) ורוטב שמנת עם פטריות.
היה שם ספגטי ו..פנה? נו, כאלו צינורות קצרים.

השתיה - כוס מיץ אשכוליות או תפוזים.
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'פששש איזה יופי..."בוב"'
פששש איזה יופי..."בוב"
17/11/2006 | 22:20
2
22
מה לא נעשה כדי שיהיה לנו טעים אה..?
כל הכבוד על ההקרבה של 15000 אפרוחים...........
תזונה טבעונית >>
לצפיה ב-'תודה על העידוד '
תודה על העידוד
17/11/2006 | 22:22
5

הודעות אחרונות

23:12 | 27.08.19 bogib
00:33 | 28.07.19 חנוך11
05:30 | 23.07.19 אורחים בפורום
01:01 | 04.07.19 luliy
21:38 | 19.06.19 luliy
13:36 | 09.06.19 אורחים בפורום
15:08 | 08.06.19 ronenrii
21:24 | 19.05.19 bogib
10:07 | 10.05.19 יערעד
15:21 | 03.05.19 מוכרחים להיות שמח4
12:34 | 30.04.19 אורחים בפורום
10:49 | 21.04.19 bogib

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ