עוף זר מבחינה חברתית - פוסלים אתכם בגלל אורח החיים?

עוף זר מבחינה חברתית - פוסלים אתכם בגלל אורח החיים?

יותץר מהפן החברתי, סוצאלי.
אנשים שחיים דיאטה משתדלים לדבוק בה. וגם אם יש להם צ'יט דיי (לי אין כזה) - הם לא מתפרעים מדי אני מניח.
לי קשה בעולם הדייטים- כשמצפים ממני לשתות אכוהול. בירה יין. אני שותה פה ושם. אבל מנסה להמנע. לא כזה עף על אלכוהול. והערך התזונתי שלו מן הסתם לא עושה לי יותר מדי כיף.
יש בחורים שפוסלים אותי לדייט בגלל זה.
גם כשויצא למסדעה עם המשפחה -משתדל לא לאכול מנות עם הרבה רוטב וקלוריות (סלט במסעדה עמוס בקלוריות מן הסתם ואם לא- אז לא חבל לשלם 50 שח ועוד טיפ על סלט שעולה לי בבית 10 שח והרבה יותר עשיר וגדול?)
בקיצור אני מרגיש עוף זר. שהחברה הקפטיליסטית שלנו מעודדת אותי לאכול. ג'אנק. יקר. כחלק מסיטואציות חברתיות ורומנטיות.
מייאש. ולא יודע אם זה גורם לאנשים להמנע ממני.
עובר לעוד מישהו בראש?

עוף זר

הפתרון שאני מחבבת הוא להתחבר עם עופות זרים אחרים. נכון שהשוליים צרים אבל הם קיימים. בהצלחה ואל ייאוש

אבי519

New member
לדעתי אם אתה סבלני לתפריט של האחר לא תהיה לך בעיה

אבל אם אתה מנסה לחנך את האחרים או לגרום להם אי נוחות עם מה שהם אוכלים תהיה לך בעיה.
&nbsp

אבי519

New member
זה עניין של טאקט

אם אתה באמת לא רוצה להשפיע עליהם, אתה צריך באמת להאמין בזה שלא אכפת לך שאחרים לא אוכלים מה שאתה אוכל.
אחרת רואים את זה ומרגישים את זה בשפת הגוף ,בכל מיני רמזים, והערות שוליות, וכד. אם אתה נותן לבן זוג שלך להרגיש שהוא לא בסדר זה מספיק כדי לעורר תנגודת אצלו.

למעלה