המשך לסדנת החומוס-פלאפל

gidishemer

New member
אין לי מושג בהקשר לשאלה שלך

טבעונות זה לא משהו נפוץ פה. יש פה, כיאה לעיר קולג׳, אוכלוסיה לא מועטה שאוכלת אוכל מבוסס בעיקר על הצומח אבל לא חושב שיש הרבה טבעונים. האוכל המקומי הבסיסי פה הוא מאד מבוסס ברבקיו (לא ברבקיו שאתם מכירים) ובשר חזיר למיניהם. סטודנטים טבעונים יש אבל לא יודע כמה הם אקטיבים

gidishemer

New member
האמת היא שזו נקודה די מעניינת

אני מלמד פזיולוגיה ומזכיר ענייני טבעונות בנקודות שונות, למשל כשאנחנו מגיעים למערכת העכול ומדברים על בי 12 או על מטבוליזם של כולסטרול. אני מציין את התזונה שלי וכמעט כל סמסטר יבואו אלי למשרד מספר סטודנטים אחר כך ויתעניינו יותר.
אז לא יודע אם בשורת טבעונות, אבל לפחות אולי חלק יאכלו קצת יותר צמחים.
עכשיו אני צריך לחפש איזה נמסיס טבעוני כדי שנוכל לריב ולהתפצל. אחרת זה לא תנועה אמיתית.

בהצלחה עם הנמסיס והפיצול!

אני מקווה שתעלו סרטונים ביוטיוב!

gidishemer

New member
המשך לסדנת החומוס-פלאפל

זוכרים שכתבתי לא מזמן על סדנת החומוס-פלאפל שערכתי לסטודנטים ועל האופציה של קריירה שניה לפנסיה?
אז הנה אימייל שקיבלתי אתמול מסטודנטית. נראה לי שאני הולך על הקריירה האלטרנטיבית
:

Hi Dr. Shemer,

I hope that this email finds you well! My name is _______ and I am a previous biology student of yours. I've been vegan for about 6 months and find myself getting tired of the foods that I have been cooking. I was wondering if you had any fun recipes you could share with me?
I remember seeing the pictures of food that you posted during class last semester and it all looked so good.

Please let me know if you're willing to share those recipes with me!

Best, ________

RSPA

New member
"Dr. Vegan Shakshuka" יכול להיות נחמד...

ואח"כ הבלוג, הספר ופתיחת המסעדה...
שתצליח !

למעלה