רעיונות לכיבוד קל ליומולדת 10

רעיונות לכיבוד קל ליומולדת 10

רוב המוזמנים לא טבעונים ולא צמחונים. מחפשת משהו קל להכנה וכיפי לאכילה שלא מלכלך או דביק יותר מדי. חשוב שאלה יהיו דברים שאפשר להחזיק ביד ולא יטפטפו. נגיד, קלחי תירס ושיפודי פירות.

הייתי מכינה כריכים או ראפים אבל חוץ מחומוס וריבה אין לי רעיונות שיתאימו לכל חך, ולדעתי יש המון דברים שהילדים האלה לא אוכלים.
תודה!

הממ

מגש ירקות בכל מני צבעים, עגבניות שרי רצועות פלפלים,גפרורי גזר\פרוסות מלפפון, פטריות שמפניון קטנות שלמות...

גרגרי חומוס מבושלים מוגשים עם מלח ופלפל שחור

מגש פרות חתוכים בלי שיפודים- תותים, אוכמניות, תפוחי עץ שטיפטפת עליהם מעט לימון וזרית קינמון...

כדורי שוקולד מוקפאים על בסיס בסקויטים כנ"ל שוקולד לבן קוקוס ולוטוס

מאפים קטנים כדוריים עם גבינה טבעונית בבצק חלק עם זית וחלק ללא

עוגיות- בראוניז, עוגיות ריבה, עוגיות חמאת בוטנים ושוקולד צ'יפס...

אני בעד פרוסות קטנות של באגט או לחם אחר או לחמניות מגניבות או פיתות חתוכות לרבעים ולמרוח , מספיק שניים שלושה ממרחים- נניח ממרח שוקולד שתכיני בבית, חומוס ובלי כלום . אם הלחם טעים וחמים יאכלו גם ככה.

פלאפלים. לא ספור להכין רק צריך לזכור להשרות את החומוסים יום לפני.

תבנית צ'יפס בתנור. להגיש עם מלח.

כל ההצעות עברו אצלנו בכל מני חיבורים ועבדו.

תודה

אני מנסה לחשוב על דברים פשוטים מאוד כי היומולדת הזאת תהיה רגע אחרי לידה ואין סיכוי בעולם שאני אעמוד לגלגל או לטגן פלאפלים, זה פשוט לא יקרה.
נראה לי שזה יהיה משהו כמו פירות קטנים בשלמותם (ענבים, תותים, אוכמניות, כאלה), עגבניות שרי, לחם שום וקלחי תירס. אם למישהו בבית תהיה מוטיבציה לפרוס תפוחי אדמה אז צ'יפס בתנור זה רעיון מעולה (אם כי לא בטוחה כמה הוא טעים קר ולא רוצה להכין ברגע האחרון).

תכניסי לתנור 20 דקות לפני

ויהיה חם
זה לא מזיק ומחדש את הפריכות
מנסיון
וגם
את יכולה לרכוש שקית גדולה של צ'יפס קפוא, לחרוג ממנהגך להכין לבד ולהגיש את זה, עובד כמו ענק.
דרך אגב כדורי שוקולד ורפאלו נשמרים במקפיא לאורך זמן בקופסא סגורה, אז את יכולה להכין מראש ולהוציא שעתיים לפני הארוע ולהגיש

Dr T noki

New member
שולחים מישהו לפלאפליה/חומוסייה החביבה עליכם

מזמינים מראש ולוקחים כדורי פלאפל שהוכנו לך ונארזו, לוקחים מהם גם חומוס, טחינה חמוצים וערימת פיתות. מסנג׳רים מישהו לחתוך לרבעי פיתות ולמרוח חומוס. עגבניות שרי שטופות. תותים יקרים אז כדאי לשקול לגבי כמויות , תלוי בגיל החוגג. עוגת שוקולד בחושה זה שתי דקות ואפשר גם לקנות הכל מוכן היום. אין צורך להיות סופר וומן.

מאחלת לידה קלה וטובה ויומולדת שמח

הרעיון שלך של לקנות מוכן

הוא מה שחשוב.
זה יכול להיות פוקאצ'ות
מאפים למינהם או מה שיש באזור שם

אחרי שראיתי עדכון העיתוי

אז קודם כול, שיעבור בשלום ובידיים מלאות!
פירות רק מהסוג שאפשר להגיש שלמים בלי prepping - עגבניות שרי, גזרים קטנים ויקרים שקונים בשקית, מיני-מלפפונים.
מיני פיתות
ממרח נוסף - חמאת בוטנים
רציתי להגיד גזר בבצק פילאס (סטייל משה בתיבה, אצלי זה הצלחה!) אבל ברור שלא לעניין בשעה כזו, אא״כ את מכינה מראש ומקפיאה.
למעשה, כל מה שאפשר להכין מראש ולהקפיא, כולל העוגה, הייתי הולכת על זה.
מזל טוב ובשעה טובה

ותחליף לצ׳יפס - תפ״א קטנטנים מהשקית

עשר דקות במיקרו ואח״כ עם שמן זית בתנור + תבלינים
להגיד עם שפודים קטנים או מזלגות

אממ....כמה רעיונות

את תמיד יכולה להזמין פיצה או להכין בבית עם הילדים פיצה פיתה.
&nbsp
אפשרות נוספת היא ארוחת פלאפל: לקנות פיתות, סלטים (ירקות, חומוס, טחינה, מטבוחה, סחוג, ירקות טריים, חמוצים וזיתים), להכין או לקנות פלאפל וציפס..
אפשר גם להכין תוספות מעניינות: גרגרים פקנטיים או בלי כלום, פטריות ובצל וכו...
כל אחד יכין לעצמו את הפיתה...אפשר להקצות שולחן עם סכום חד פעמי ולהתפלל שלא יהיה יותר מידי בלאגן :)
&nbsp
כמובן שיש גם חטיפים: במבה, בסלי, דוריטוס, תפוציפס, בייגלה, דובונים ועוד...
&nbsp
באבולאפיה באלנבי יש המון מאפים חדשים טבעוניים..אולי אפשר להזמין מהם..
&nbsp
יש עוגות מדהימות בהופמן האופה
&nbsp
&nbsp

נטעליג

New member
אם יש לך אפשרות לקנות "עלים" מוכנים אולי בּפלים תוצרת בית

אאל"ט בבצק הזה אין ביצה ומאד קל לחתוך אותו (אם כי אולי שמן דקלים, אם זה מפריע?)

למעלה