שינוי שם הפורום - חבל מאד

marx04

New member
שינוי שם הפורום - חבל מאד

שלום תמר ושלום לכולם,

רק היום שמתי לב ששונה שם הפורום, וצומצם ל"תזונה טבעונית".
זה מצער מאד.
ראשית, מן הראוי היה לפתוח את הסוגיה לדיון של הגולשים בפורום, כפי שראוי, נהוג ומקובל לעשות בעת קבלת החלטות עקרוניות הנוגעות לכל הגולשים בפורום ואשר משפיעות על טיבו ואופיו של הפורום.
שנית, יש בכך מסר לגולשים נאמנים של הפורום שאינם טבעונים על כך שאינם כל כך רצויים (אלא אם כן יקפידו על הודעות בעלות תוכן טבעוני "כשר").
ולבסוף, מקובל היה לאורך שנים על גולשי שני הפורומים הרלבנטיים - פורום טבעונות ופורום תזונה צמחונית וטבעונית - כי הראשון פונה אל הטבעונים, והשני אל הצמחונים והטבעונים. לעניות דעתי לא היתה כל הצדקה עניינית להפוך אף את הפורום הנוכחי לטבעוני.

בברכה,

אורי.

שינוי השם

קודם כול, כולם רצויים וכולם ברוכים!

בעבר, הרבה לפני זמני, היו פה דיונים על שם הפורום. עם הזמן - לפחות מאז שאני כאן - גדלה מאד אוכלוסית הטבעונים והטבעויות וכל המתכונים, גם אם לא כל הגולשים, הם על טהרת הטבעונות. אני לא זוכרת מתכון אחד לא-טבעוני מאז שביקשו ממני לנהל את הפורום.
היו אלי הרבה פניות מגולשות וגולשים במסרים לשנות את שם הפורום, ושמחתי מאד כשהנהלת הפורומים הסכימה.
הרציונל הוא, שמי שמעוניינים במתכונים עם רכיבים מהחי אבל ללא "בשר" יוכלו למצוא אותם בפורום בישול חלבי.

מקווה שתישאר/י בכל מקרה

ובכן

כשההנהלה בפורום כלבים התחלפה והוחלפו קודים של כתיבה ורוח המקום
קרה משהו לא פחות דרמטי נדמה לי שהרבה יותר, ושם הפורום שלא שונה לא העיד על כך כהוא זה כך שלא יכולת לדעת, לא כמו כאן.
גולשים וותיקים ומאד פעילים הפסיקו באחת לכתוב שם ולהשתתף כי רוח המקום רחקה מאד מאד ממה שהיתה לפני כן.
אז מה?
אז כלום
כאלה הם החיים מקומות משתנים ולפנינו תמיד הבחירה האם להיות שם או לא.

בואו נישאר בטבעונות!

ולא נדון בפורומים אחרים

בכל אופן - הפורום שלנו הוא טבעוני וכך יישאר בינתיים

גם אני כמוך צמחונית ומודה ששינוי השם הפריע לי...

פרסמתי הודעה מאוד דומה לשלך (אף אחד לא הצטרף אלי..אולי הדברים היו שונים היום ואולי לא...), ותמר הגיבה באדיבות והבנתי שאני במיעוט ובאמת אין ביקוש בפורום הזה למתכונים צמחוניים אז הסכמתי ועזבתי את הנושא...
&nbsp
אני לא ממש מבינה מה ההבדל בין 2 הפורמים ולמה לא לאחד אבל זה כבר לא קשור אלי...

ההבדל

כאן עיסוקי מזון מתכונים ומקסימום הרחבות שנוגעות בזה
שם טבעונות כאורח חיים נוגעת גם במלבושים, בהפגנת דעות, בהתארגנות למבצעים כאלה ואחרים ועוד.
כאן אוכל שם מעבר .
מן הסתם מעת לעת הם נושקים אבל כנראה שבעיני גולשים לא מעטים חשוב לשמור על אוירה נטראלית יחסית ועל יחס עניני לנושא התזונה הספציפית.
אני חושבת שאם יאוחדו אני לא אמשיך להשתתף. כותרת המזון חשובה לי.

marx04

New member
הדברים לא כוונו כביקורת על תמר

שלום רוזי,

דבריי לא כוונו כביקורת על תמר כמנהלת.
הביקורת היא אך ורק על המהלך המסויים הזה, ועל התחושה הלא נעימה שהוא יצר אצלי.
שאלת הביקוש היא לדעתי בלתי רלבנטית. בפורום הזה פורסמו מאז ומתמיד מתכונים צמחוניים וטבעוניים גם יחד, וצילומים של תבשילים כאלה - ואם רוצים לשנות את זה (ורצון כזה הוא לגיטימי) - מן הראוי לשתף בהחלטה את כל חברי הפורום. כמי שכתב וכותב בלא מעט בפורומים בתפוז, אני זוכר מספר פעמים במספר פורומים שבהן לשינוי של שם הפורום או לשינוי במהותו של הפורום קדם דיון פומבי בין כל חברי הפורום וכן הצבעה של חברי הפורום.

בברכה,

אורי.

היי אורי, גם אני לא דיברתי על תפקודה של תמר אלא רק על ההחלטה

הזאת.
&nbsp
אני מסכימה איתך וכתבתי שזאת הרגשתי אבל אנחנו במיעוט ובתקופה האחרונה באמת כמעט ולא היה מתכונים צמחוניים אלא רק טבעוניים...
לכן, קיבלתי את "הגזרה" :)

למעלה