והיום

והיום

מרחתי נתח טופו פרוס דק בתערובת של בזיליקום מהגינה, חרדל,עגבניות מיובשות שום ושמן זית
הצבע לא משו אבל הטעם הו הטעם
זה במקרר ממתין לאפיה
יוגש ליד...פירה? תפוחי אדמה חצויים? פירה מעורב עם סלק צהוב? נראה

יצא מצויין והוגש

לצד ערמת פירה כתום שהוכן מדלורית,בטטות ומעט תפוחי אדמה.

חוצמזה במסגרת מזון לא בריאות טעים וטבעוני הוכנה עוגת שמרים.
אוח שהבצק רך ומדוייק בלחות. אוח שהמלית מקוקוס טחון היא משובחת. אוח שזיגוג מיצלימון וסוכר הוא מדוייק למרקם הטעמים. שחיתות במיטבה!

אין על עוגות שמרים! גם אני מתכננת

רק שאצלי אין אישור לקוקוס.
חשבתי אולי ארנגלושקה - עיגולי בצק שמרים עם ריבת משמש ואגוזים מסוכרים
או אולי עם תפ"ע לכבוד רה"ש
או שוקולד, או קינמון

נהייתי רעבה!

ברור, כל האפשרויות פתוחות

אני הכנתי קרם סויה קורנפלור והוספתי הרבה וניל, קוקוס טחון וסוכר.

בעבר הכנתי כזה עם לימון, עם קרם וניל ושוקולד מפורר בפנים, עם קרם שוקולד מעובה על בסיס הרבה שוקולד , כמובן עם תפוחים, עם אגוזים קינמון וסוכר....

אין לזה סוף העיקר שהמלית תהיה דומיננטית ועם היא מהסוג הלח שיהיו מספיק מוצקים שתישאר בקיום

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני היום הרגשתי רעב במיוחד אז

אכלתי תירס בנוסף לארוחה הרגילה. לשבת הביאו לי שוב עלי גפן מגולגלים עם אורז.
אז כייף לי מתוכנן עם שעועית ברסק עגבניות

RSPA

New member
קרנף, ההקפדה והדבקות שלך בדיאטה ראויה לכל שבח

שאפו וכל הכבוד!

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אנ חייב לשמור על דיאטה

אפילו שהתזונה לפעמים קצת משעמממת.
כי ם אני חורג אני תכף מעלה במשקל בגלל תרופה משמינה

זקוקה לרעיונות למאכלים

עתירי קלוריות שלא מעיקים ומכבידים
בינתיים הכנתי כדורי גבינת טופו עם עגבניות מיובשות ושמרי בירה שהעשרתי בשקדיה וטבלתי ברסק גרעיני חמניה ושקדים מלוחים.
הבאתי מעוגת השמרים .
מתכוונת להכין מרק דלורית על בסיס חלב קוקוס, עם הרבה עשבי תיבול ולהגיש עם שקדים שבורים שום ושמרי בירה.
חשבתי למלא פטריות בתערובת קמח טף או שיפון מעורב בירקות מגוררים, בצל ירוק קצוץ דק ולאפות בשמן זית עם זילופי טחינה גולמית וסילאן.

לא יודעת אולי קציצות קטנות מתפוחי אדמה וסלרי קצוץ מודבקות בעמילן וברוטב עגבניות עשיר....

לחברה טבעונית לא בריאה שחייבת לעלות במשקל וקשה לה לאנוס עצמה לאכול

RSPA

New member
מה זה מעיק ומכביד? אולי תגידי עם מה לא ואז יהיה קל יותר

לכוון לכן. האם חייב להיות נטול גלוטן? האם נקניקיות טופו או סייטן זה בא בחשבון? האם גלידות על בסיס סויה עתירות שומנים וסוכרים זה כן? האם רולדות מבצק עם ירקות בפנים (סטייל שטרודל) יכול לבא בחשבון? האם מטוגנים למיניהם באים בחשבון - למשל טבעות בצל, צ'יפס עם הרבה קטשופ?
בכל מקרה - יכול להמליץ על שוקולד מריר שוויצרי אוורירי של שופרסל זה גם משמין (513 קלוריות ל 100 גרם, 30% שומן, 55% פחמימות) וגם תורם למצב רוח (מעלה סרוטונין). חשוב מאוד.

שוקולד זה מעולה!

הרבה קטשופ לא יעבוד
ממש לא חייב נטול גלוטן
מזון מעובד לא כל כך
אני חושבת על עוגיות אגוזים ושומן קוקוס
חושבת על קישואים קטנטנים עגולים ופלפלים צהובים קטנטנים ממולאים באורז עם עדשים, ברוטב עגבניות עשיר
חושבת על פטריות ממולאות בבצק עם בצל ירוק ורוטב עשבי תיבול ושום
חושבת על תחתית בצק פריך ומעל גבינת קשיו ומעל ירק עמילני כלשהו אולי בטטה או דלורית

פירה תפ״א, עתיר קלוריות (יחסית, עם שמן זית), לא מעיק

ולהרבה אנשים - המנחם האולטימטיבי.
אני הייתי מצחתנת עם פירה תפ״. או עם כל תפ״א בעצם.
אם רוצים שיהיה גם מפתה/מעודד לאכילה, אפשר לזלף שושני פירה ולאפות אותן.
או למעוך תפ״א עם תבלינים לא מעיקים (קצת בצל מטוגן, קצת כורכום, מעט כוסברה קצוצה) ולגלגל בבצק פילו

בישולים ואפיות: עוגיות שוקולד צ'יפס נג

מקמח חומוס! רק בגלל שזה מתכון של ריצ'ה, שאני ממש סומכת עליה, העזתי לנסות. חשדתי שיצאו עוגיות בטעם פלאפל, יצאו עוגיות בטעם "קחו אותן ממני לפני שאני מחסלת את כל התבנית!"
על שתיים פיזרתי מלח גס... מעולה
[URL]http://www.veganricha.com/2016/08/chickpea-flour-chocolate-chip-cookies.html[/URL]

למעלה