טבעונות בגליל המערבי

p e b b l e

New member
טבעונות בגליל המערבי

בשבוע וחצי הקרובים נשהה בנהריה.
אשמח להמלצות על מסעדות וסופרים ידידותיים באיזור. ידוע לי שברשתות בתי הקפה לרוב יש אפשרויות טבעוניות, אשמח לשמע האם יש מקומות מעבר לכך.

חוץ מזה, בעוד שבוע וקצת יהיה גם אירוע בבית חמותי ורציתי לדעת אם יש מקום לרכוש בו מזון טבעוני מוכן לאירוח, כדי שיהיה לי מה לאכול בלי לבשל בעצמי, תודה.

Dr T noki

New member
תהנו!
בטח למיקי מהי יש המלצות

לא יודעת לגבי לקנות כי אני לא קונה מוכן

לגבי סופרים אני קונה ברשת בתי הטבע קסם הטבע יש בכפר וורדים, נהריה וכרמיאל
יש להם מבחר מוצרים טבעוניים כולל טופו, "כבינות" למינהן כולל צהובות של וגה ושל משו משו , שבבי סויה שוקולדים טבעוניים ומוצרים מוכנים קפואים כמו בורגרים במגוון, שניצלונים וקובה.

p e b b l e

New member
תודה

קסם הטבע יוצא ממש קרוב להיכן שנשהה, אני אבדוק את המקום. הם מוכרים טופו קדיתא?
אם יש לך המלצות למסעדות ידידותיות אני אשמח.
&nbsp
שוב תודה.

בעיקרון הרשת מוכרת קדיתא

מסעדות...תראי אצל בועז מבשל בהילה אפשר לאכול רק בששי בערב, צריך להזמין מראש והוא יודע להכין תפריט טעימות טבעוני, בדוק. המסעדה לא טבעונית בעליל .
חוץ ממנו יש מלא חומוסיות נניח החומוס בכפר יאסיף ליד תחנת הדלק של פז, אם מגיעים מצפון לדרום הוא יהיה לפניה\ כתוב עליו החומוס הכי טוב עובדה או משהו טפשי כזה אבל החומוס שלהם סבבה, יש להם פלאפל וכל מני סלטים של חומוסיה, הם מכינים גם בשר. כל המקומות שיש בהם מזון טבעוני באזור הם גם.
בקניון ארנה החדש בנהריה יש גרג עם תפריט טבעוני מרשים ואת יכולה גם לקחת הביתה אם את רוצה.

בעכו יש את דאלל שהיא צמחונית ככה שאפשר להסתדר אבל לא אכלנו שם רק שמעתי עליה.

כנאפה טבעונית יש בממתקי אבו ג'ימי, רחוב השוק 8 תרשיחא.

ברוב המסעדות ניתן להזמין מנות בלי אבל המבחר קטן ולא מגניב....
באמירים יש כמה וכמה אבל אנחנו לא נוסעים עד לשם לאכול- בעיקר אוכלים בבית

מקווה שעדיין בתוקף

יעקוב בראמה
צריך הוראות מדוייקות כדי לא לפספס את הכניסה לחניון של "שראביכ".לכן וגם בגלל שהמסעדה קטנה ממש,כדאי להתקשר לבקש הנחיה מדוייקת ולבדוק מה מצב המקומות. הרבה מנות טבעוניות מהמטבח הערבי הגלילי. מחירים שפויים להפליא ואוכלוסיה מגוונת שמגיעה לשם.
שראביכּ. בכניסה ממזרח לראמה. פונים שמאלה לרחוב הראשי השלט החמקמק מצד שמאל. טל. 04-9995768

למעלה