Ofericko

New member
מהדורת החג של ההמבורגרים של טבע דלי:

עוד לא טעמתי. חבר טעם ודיווח שזה מוצלח מאד לטעמו.

פצית219

New member
לא הספקתי לטעום... היינו בשתי ארוחות חג

ובראשונה אכלתי כל כך הרבה שעד שהגיע זמן המנגל לא יכולתי יותר להכניס שום פירור. אבל יש לי את ההמבורגרים בפריזר עדיין ומתישהו אנסה אותם בתנור.

gs1234

New member
קניתי קבב רומני

של "טבע דלי", וזה מוזר. בעטיפה רואים שני קבבים תפוחים ויפים, אבל בתוך האריזה יש 6 קבבים שטוחים. אולי הם מתנפחים כשצולים אותם על האש? מחר אני אדע.

Ofericko

New member
אני זוכר שם אני די הופעתי "מהסוליות" שיצאו

מהאריזה...... יחסית למצולם על האריזה - שמיים וארץ.

gs1234

New member
הטעם היה מצויין!

בפנים התגלו 6 "סוליות" שטוחות אבל ממש טעימות.

דיווח שלם - בפורום השכן.

Ofericko

New member
אגב, יש קוביית טופו בסגנון פסטרמה רומנית...

הכנתי אותה לא מזמן בסנדביץ' עם מיונז טבעוני, חסה ועגבניה. יצא מעולה!

Ofericko

New member
המלצה מהפייסבוק של Vegan Friendly

קצת "מתלהב" מדי אבל שווה בדיקה:

ועכשיו בקצת יותר מילים, ההמבורגר החדש של טבע דלי פשוט מדהים! שילוב של סויה, סייטן, וגרגירים כלשהם (אני חושבת שזה אורז מלא או גריסים) – מבריק! הם ממש מוסיפים קראנצ'יות מרעננת באמצע כל ביס, פשוט ללקק את האצבעות (שלא התלכלכו ונהיו שומניות ודוחות כמו כשאוכלים המבורגר מבעל חיים).
לפי דעתי, ההמבורגר היחיד שממש מזכיר טעם ומרקם של בשר – סוף סוף המבורגר שהוא אדום/חום ולא ירוק או אפור… הוא מתובל בדיוק במידה הנכונה, ואפילו יש בו מעט מתקתקות. הכנתי אחד במחבת ואחד בתנור – שניהם יצאו מעולה, קשה מבחוץ, נימוח מבפנים.. אתם חייבים לרוץ לקנות אותו מהר, טבע דלי פירסמו שזה יצא במהדורה מוגבלת לכבוד יום העצמאות (כולכם באים למנגל הטבעוני של ויגן פרנדלי כן? אני מתה לנסות אותו על האש) – בואו נקווה שהם יתחרטו וישאירו לנו אותו במדפים.
אז כאמור, הכנתי 2 המבורגרים, אחד הכנסתי ללחמנייה עם פטריות ובצל מטוגן, עגבנייה, חמוצים, חסה, קטשופ – והמלכה הבלתי מעורערת של המטבח הטבעוני, טחינה. בשביל לוודא שהוא טעים גם בפני עצמו בלי כל הקישוטים, את השני (יום אחרי, כי אי אפשר להמשיך לאכול אחרי זה..) שמתי בצלחת עם צ'יפס וטבעות בצל של תפוגן (מוצר מופלא בפני עצמו, כמה פעמים מצאתי את עצמי בבר או מסעדה מסתכלת על המלצרים עם עיניים גדולות ומקווה שהם יגידו שזה טבעוני… לשווא). אז נכון, זאת לא ארוחת בריאות, אבל היי, הכנתי את הצ'יפס והטבעות בצל בתנור במקום בטיגון, זה נחשב לא? בכל מקרה זה מעולה.
אז ההמבורגר ניצח גם את מבחן הצלחת, הייתי סקפטית אבל הוא פשוט טעים אפילו עם קצת קטשופ ואהובתי הנצחית טחינה בצד. החלק הכי קשה באכילת ההמבורגר הטבעוני המושלם.. להרחיק את הכלבים מהצלחת, אפילו הם רצו לטעום והסתכלו עליי במבט קורע לב (לא לדאוג, הם קיבלו חתיכות גזר והיו מאושרים עד השמיים).
אני יודעת שזה הופך להיות מוצר קבע אצלי בפריזר, וסוף סוף יש מוצר שאפשר לעשות איתו מנגל בגאווה, מעולה לטיולים ופיקניקים, וגם לבית. טבע דלי, החזרתם לי את האמון בהמבורגר טבעוני, הוא פשוט מנצח את כל האלטרנטיבות, כולל אלה שאכלתי במסעדות ולא נתקלתי עדיין באחד מרשים. אפילו חבר קרניסט שהיה בבית נאלץ להודות שזה טעים, וזה הישג מאוד מכובד.
אני קניתי חבילה (4 המבורגרים) ב25 שקלים באורגניק מרקט, אבל כבר גיליתי שמישהי מצאה גם ב18 שקלים! אגב, למתעניינים, 186 קלוריות להמבורגר של 100 גרם.
יאללה, רוצו לקנות לפני שאני אפשוט על הסופר שלכם ולא יישאר יותר!

ladybug6

New member
חג שמח

פה כבר התחילו המנגלים, שאפילו לא יכלו לחכות למחר

Ofericko

New member
אצלנו ביישוב היה טכס יפה ולאחריו הופעה מוצלחת

של החוג לקראטה הכולל את אחד הצ'רקסים שלי

מיד לאחר מכן פרשתי והשארתי את "מצוות החג" העגומה הזו מאחורי.

אז מה היה לנו?

מרק יוגורט טבעוני מהמם
קציצות אפויות של סלק ,מאש,ג'ינג'ר ובזיליקום- סוף!
פלאפלים מחומוס והרבה ירוקים כולל נענע וסלרי
סלט של טבעות בצל דקיקות, חצאי ענבים פרוסות דקות של נקטרינה ותפוח , כוסברה קצוצה דק, מלח פלפל שמן זית מיצלימון סחוטרי
קדרה של אורז צהבהב מהתנור
מאפה תפוחי אדמה, בטטות, בצל ושורשי פטרוזיליה
לחמניות קמח מלא וקמח תירס דק
ממרח ירוק מבזיליקום, פטרוזיליה, שום, קשיו, שמן זית ומלח.
טחינה
עגבניות עם מלח, פלפל שחור טרי,שמן זית ליד הממרח הירוק או הטחינה או שניהם
סלט פסטה עם ירקות- גזר, קישוא, פלפלים, פטריות שמפניון ופורטו בלה, בצל ושום.

ועוגת אבטיח מעוטרת דובדבנים, ענבים ירוקים, שסק וקיוי

לא הכל צולם אבל יש דגימות

למעלה