פסח טבעוני ללא קטניות

Gidi Shemer

New member
דווחים משדה הקרב

דיוק נוצחה בסיבוב הראשון של טורניר המכללות

unc נחלצו בעור שיניהם
אבל ניצחו

אני הולך לישון. לילה טוב.

ועופר, בהגדה של משפחת שמר יש מעט מאד ארמית

RSPA

New member
בוקר טוב

עושה רושם שנכנסת חזק להוויה האמריקאית. שיערב לך.

אבל אני סתם שאלות של סקרנות:
אתה הולך פיזית למגרש כדי לראות את המשחק או שזו כבר הגזמה ורואים ב TV בבית?
ועוד דבר קטן: ה-Duke הללו שהזכרת (כלומר, המכללה) קשורים איכשהו גם ל Go to hell Duke שהיה בזימרה ההיא בזמנו ?

Gidi Shemer

New member
בוקר מצויין

פיזית, כשאפשר, אבל זה במסגרת העונה הרגילה, לא בטורניר המסכם (זה לא באיזור שלנו). אבל זה למשחקים "רגילים". למשחק בין שתי הקבוצות עצמן אין לי שום סיכוי להיכנס. סטודנטים נכנסים לפי הגרלה (כשדיוק מארחת מדובר בסטודנטים שישנים בעיר אוהלים מספר ימים לפני קבלת הכרטיסים). שאר המקומות תפוסים על ידי מנויים.

אכן, אותה DUKE. זה ה- rivalry הכי חזק בכדורסל המכללות- שתי אוניברסיטאות שנמצאות במרחק 15 ק"מ אחת מהשניה ונחשבות לשתיים מהחזקות ביותר בארה"ב לאורך השנים.

צריך להכיר מעט את תרבות הספורט האמריקאית בשביל להבין מה זה כדורסל מכללות. כדי לתת איזשהו מושג, תבין שאולם הכדורסל אצלנו מכיל 20000 מקומות והם מלאים ורועשים בכל משחק שהוא, כולל בחופשת החורף וכולל במשחקים הנחותים ביותר.

תביט בקליפ הקצר הזה, אבל עד הסוף כדי שתוכל להתרשם מהאולם והאוהדים:

http://www.youtube.com/watch?v=YfrfguEE3iA

RSPA

New member
כמו יד אליהו/היכל נוקיה...מה הביג גליק?

סתאאאאם...
גם בלי להכיר ולחוש ממש את "שגעון" (תרבות) הספורט האמריקאי - זה אכן, ממש מרשים. גם האמוציות שנילוות לכך וגם התשומות, שניכר שמושקעות בדבר.
ולעצמי אני אומר, מזלם שהם לא צריכים לדאוג לכיפת ברזל ועוד "כיוצא בהללו" (כדברי הגששים)...

תודה על ההסבר. למדתי עוד משהו.

(מצרף את תמונת הסיום הבלתי נשכחת מעתה).

Ofericko

New member
אחלה. אני מציע שמאחר ומדובר ברשימה

ספציפית של מתכונים ללא קטניות כדאי לציין "רעיונות לאוכל טבעוני לפסח ללא קטניות" בכותרת.
כי לאוכלי קטניות ואורז בפסח השמיים הם הגבול.

ella100

New member
ממליצה להוסיף לסלטים,את הסלט המרענן והמיוחד

הבא: שומר,מלפפון חמוץ,מלפפון ירוק,בצל יבש/ירוק,חומץ/לימון,מלח/פילפל והרבה פטרוזיליה . מרסקים הכל(ביחד או בחלקים)
לדרגה פירורית (לא עיסה).
זה צריך להיות חמצמץ,מרענן.מתאים ומאזן לעומת כבדות מנות עיקריות
(גם טבעוניות).מופתעים מהמצאות השומר בסלט,וזו דרך נהדרת להזכיר את קיומו.

למעלה