מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?

ראיתי את הסרט Apostle בכיכובו של דן סטיבנס (מתיו מדאונטון)

אני כמעט שלא רואה כבר סרטי אימה, אבל הרעיון והרקע של הסרט הזה נראה לי מספיק מעניין. זה שראיתי עד הסוף אומר שהסרט הוא לא רע, כי לי אין בעיה להפסיק באמצע אם הסרט גרוע בעיני, אני ממש לא מאלה שמכריחים את עצמם להמשיך. יחד עם זאת, הכתיבה לא משהו ותפניות העלילה המרכזיות פשוט לא הגיוניות (פתאום איזו דמות מחליטה שהיא יודעת משהו, שאין שום דרך שהיא אמורה לדעת את זה). אבל עדיין הרקע והאווירה נחמדים, מבחינתי, והאימה לא כל כך נוראה.

is00

New member
סיימתי את סדרת "פיץ והליצן" של רובין הוב.

סיימתי ממש היום את הספר האחרון בטרילוגיה(למרות שבארץ חילקו את הספר השלישי ל-2) והיה...מייגע. מעניין ברובו, אבל מייגע. יש לרובין הוב טבע בעייתי למרוח את הספרים שלה בסדרות שסובבות סביב פיץ' והליצן. אני חייב להגיד שמאוד לא הערכתי את כל דרך החתחתים שהוב העבירה את דבורה בספר. בכנות לא ברור לי למה היה צורך למרוח את הדרך הזאת כל כך. היו רגעים שהרגשתי שפשוט הוב שמה לה למטרה בכל ספר וספר שלה להעביר לפחות דמות אחת בסדרה המון... עינויים ולפרט על כך, והפעם היא פשוט בחרה לעשות את זה לילדה קטנה. זה מאוד פגם בהתרשמות הכללית שלי מהסדרה. מה שכן הסדרה הזאת קשרה לא מעט קצוות בעלילות של 6 הדוכסיות ואפילו חיברה בין עלילותיו של פיץ לעלילה שהוב יצרה בטרילוגיית הספינות החיות. את זה מאוד הערכתי.
בסה"כ התרשמתי לטובה מהטרילוגיה, אבל אני מקווה ליום שהוב תפסיק למרוח כל כך.

אמרת הוב אמרת מריחות

האמת היא שאני כבר לא בטוח שאני מסוגל לצלוח את המריחות שלה, בניגוד לעבר.

מצד שני, אני מוכרח לומר שיש לי חיבה מסויימת לעלילה ארוכה ומיוסרת, במיוחד אם היא כתובה היטב ויש לה סוף טוב.

אגב, הוב ממשיכה לרמוז בטרילוגיה הזו, כמו שעשתה הקודמת, לאיזשהו קשר רומנטי בין פיץ והליצן?

is00

New member
כן ולא.

אבל עדיין קשה להגיד מה הכוונה שלה.

למעלה