מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?

is00

New member
"קרניים" - ג'ו היל

זה ספר שגם קיבל גירסא קולנועית, לפני כמה שנים שלא ראיתי, אבל אני מקווה שהוא יותר מוצלח מהספר, כי הספר... הספר היה לא משהו בלשון המעטה. אפילו לא הצלחתי לגרום לעצמי לסיים אותו. הרגשתי שהוא היה מאוד קלישאתי. הסופר ניסה ליצור אנטי-גיבור שהקורא אמור לחבב, נראה לי, אבל הוא לא ממש הצליח בזאת. "הנבל" היה קצת "over the top" וגם לא אמין במיוחד. בנאלי מאוד, אם נהיה כנים. .בנוסף אני חייב להגיד היו המון חלקים בספר שבעיקר גרמו לי להרגיש אי נוחות ומבוכה. נראה לי שהספר היה אמור להיות גם הומוריסטי, אבל אם לזה הכותב קורא הומור - שיבושם לו. עלי זה ממש לא עבד.
בקיצור... בזבוז של זמן.

RaikaRakka

New member
קומיקס וזה.

Megalo Box (אנימה)
סיימתי בשעה טובה (בערך חודש אחרי שזה נגמר..)
מסכם בזה שזאת אנימה טובה, היא 'מרגשת' במובן שקיבלתי עור ברווז פה ושם וזה מדד של הגוף שלי לומר לי שאני צופה במשהו איכותי.
הפעם הקודמת הייתה באנימה Mob Psycho 100 שהיא אחת האיכותיות מהשנים האחרונות.
&nbsp
We Stand On Guard (קומיקס)
מה קורה אם בשנת 210X(בערך) תוקפים את הבית הלבן ובעקבות זאת ארה"ב תוקפת את קנדה וכובשת אותה, תוך קיום משטר דיקטטורי למדי.
אז.. הרבה אקשן טוב, שלג, סיפור כובש שמסופר מצד מחתרת קנדית. התחברתי לדמויות.
והיי, ארה"ב הם הרעים, לא רואים את זה הרבה.
&nbsp
Goblin Slayer (מנגה)
אקשן חביב כזה, אומנם למבוגרים בגלל האלימות והמין אבל נוטה לצד הקליל. זה לא עמוק בסגנון berserk או ווטאבר.
כיפי.

RaikaRakka

New member
שכחתי את the boys

עולם גיבורי על מהצד האפל.. ממש. אדיר.
גארת' אניס זורק פצצות בכל פרק. 10 עמודים לתוך החוברת הראשונה כבר יש איזה מאורע קיצוני שמפיל מהרגליים, והוא לא מרפה מהרמה של האלימות\שוק.
לא ברור לי אם למנהיג של the boys יש גם צד חביב וגם צד קשוח או שהוא שחקן, מעניין לגלות.
&nbsp
the boys הם חבורה של אנשים שהמטרה שלהם היא לשמור על כך שגיבורי העל לא יגזימו, בהנתן הכוחות שלהם.

גלקטור

New member
Future-Man סדרה קומית חמודה

גיבור העלילה הוא ג'וש פוטרמן, בחור צעיר, שרת שעובד בחברת תרופות. הוא עדיין גר אצל ההורים, אין חברה, משחק במשחקי וידאו בזמנו הפנוי. בפרק הראשון, הוא מנצח במשחק מחשב עתידני שאיש לא ניצח לפניו. ואז מגיעים שני לוחמים מהעתיד שאומרים שכל מה שבמשחק הוא אמיתי ומי שמנצח במשחק הוא המושיע.
עתה הם מגייסים אותו למסע אל העבר כדי למנוע מחוקר לפתח תרופה שתהפוך אנשים מיוחדים ל"ביוטים" שיחסלו את שאר האנושות. במסגרת המשימה הוא גם צריך ללמד אותם את חוקי המסע בזמן.

הסדרת מתכתבת היטב עם ז'אנר המדע הבדיוני ומשחקי המחשב, החל מאזכורים לlast starfighter וכלה בהמון המון רפרנסים לסרטי מסע בזמן פופולריים, ובחזרה לעתיד בראשם, עם וריאציות משעשעות על הנושא.
אה, והפרק בבית של ג'יימס קמרון - מעולה!

יש לא מעט גסויות (מעשים, לא רק ניבולי פה) ולכן זה לא מתאים לילדים. האלימות היא כמו במשחקי מחשב אלימים שאתם מכירים.
בסה"כ סדרה משעשעמת ומהנה ואני מחכה כבר לעונה השניה.

למעלה