מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?

יצא הכרך השלישי בסדרת Stormlight Archive של ברנדון סנדרסון

אבל דווקא נובלת הביניים על הגנבת הקטנה נראית לי יותר מעניינת מהכרך העבה שמתמקד בדאלינר, שהוא בעיני אחת מהדמויות הכי פחות מעניינות בסדרה. אני גם מודה שלא התלהבתי מסוף הכרך הקודם והכיוון שאליו הוא מוביל את העלילה בכרכים הבאים.

RaikaRakka

New member
The Matrix (1999)

צפיה חוזרת.
&nbsp
לחלוטין צפיה מפקחת.
פתאום ראיתי כל מני פגמים קטנים.. אבל העיקרי שבהם הוא פגם הזמן.
המטריקס לא נראה משכנע או יפה כמו בסוף המאה הקודמת.. ואני בחיים לא חשבתי שהמודלים התלת מימדיים היו לא משכנעים לפני הצפיה הזאת.
פתאום טכניקות הצילום שנותנות לניאו מהירות על אנושית לא נראות מדהימות כל כך(אבל עדיין יפות)
פתאום אני רואה שאין באמת כישורי לחימה מבוססים, ושהכוריאוגרפיה מציגה יותר מדי אגרופים מקיפים שבאים בצורה הכי פחות ישירה שיש.
&nbsp
הפריע לי שבנו את הצוות של הספינה ואז הרגו חצי מהם.
&nbsp
בסדר.. סרט חביב.
&nbsp

tomasth

New member
בטח תתאכזבי אפילו יותר אם תראי את הקומה ה 13 שוב פעם.

בפעם הראשונה מה שמעניין זה הרעיון למי שזה לא מוכר.
אחרי ההיכרות באה האכזבה [אחרי צפיה חוזרת].

dude101

New member
Dark Angel: The Ascent

קומדיית אימה רומנטית משנות ה-90.
&nbsp
b movie על שדה מהגיהנום שלא רוצה לענות את נפשות החוטאים, מה שיוצר חיכוכים בינה לאבא שלה, וכשנמאס לו הוא מתחיל לרדוף אחרי עם סכין קצבים במטרה לבתר אותה לגורמים.
היא בורחת לכדור הארץ, שם היא נתקלת ברופא בו היא מתאהבת ומפתחת איתו קשר רומנטי.
על הדרך היא גם מנצלת את זמנה על כדור הארץ כדי להרוג חוטאים במטרה לשלוח את נשמותיהם לגיהנום.
זה לחלוטין b movie עם ערכי הפקה נמוכים ומשחק שנע בין סביר-מינוס ללא-משהו ברוב המקרים, פרט לשחקנית הראשית. היא די טובה, ומצליחה לגלם דמות שמצד אחד מאוד תמימה ומצד שני היא, נו, שדה מהגיהנום שרוצחת אנשים.
מהסרטים האלה שיש להם לב (מטאפורית ומילולית) ורואים שמשהו פשוט ממש ממש רצה לעשות אותם, ונהנה מהתהליך, גם אם התוצאה לא הכי מקצועית (למרות שערכי ההפקה של הכמה דקות הראשונות, בגיהנום, די גבוהים).
החלק של הרומן לא משהו, בעיקר בגלל שהשחקן השני לא יותר מדי טוב, אבל יוצר פלטפורמה טובה להומור.
יש לא מעט קטעים מצחיקים. או לפחות קטעים שהצחיקו אותי. למשל, באחת הסצינות השדה הורגת זוג שודדים/אנסים, ומציעה לקורבן את עמוד השדרה של אחד מהם בתור מזכרת.
&nbsp
אגב, אם מישהו מתעניין מספיק כדי לעשות חיפוש בגוגל ונתקל בפוסטר שנראה מזוויע - הסרט ממש לא נראה ככה.

למעלה