מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?

is00

New member
"יער פרא" - קולין מלוי וקרסון אליס.

מדובר בספר פנטסיה לילדים ונוער(כנראה אחד מטרילוגיה) שנכתב על ידי מלוי ואוייר ע"י אליס. אם תהיתם למה בחרתי לכתוב קודם לילדים ולא לנוער, אז זה בגלל שהוא לא מזכיר פנטסיה לנוער, שאתם בטח מכירים(בסגנון "משחקי הרעב"). הוא יותר מתאים, לטעמי לילדים, אבל זה לא הפך אותו לקריאה פחות מהנה. יצירת מופת זאת לא, הוא סובל מהרבה קלישאות ולקראת הסוף שלו הוא ממש הדרדר בתחום הקלישאות, אבל בסה"כ זt, קריאה מהנה להעביר בה את הזמן, לטעמי. כל עוד לא תחפשו בספר עומק או דמויות מפותחות - אולי גם אתם תוכלו ליהנות ממנו.

eitanreder

New member
סיימתי את מת ברובו ..מוכן שיתרגמו את כל הסדרה

כתוב בצורה שונה..קצת קסם קצת טכנולוגיה.. מרתק

RaikaRakka

New member
sic mundus creatus est

בינג' יחסית לאיטיות בה אני צורך סדרות או סרטים.
Dark by Netflix
סיימתי את כל הסדרה תוך 3 ימים.
סדרה מעניינת, קריפית, מסתורית. פסקול נחמד. שומרת על מתח גבוה. מתוכננת טוב מבחינת חשיפת האירועים.
אהבתי! ואהבתי במיוחד לקרוא קצת עכשיו על סיבה ותוצאה, זמן, אמונות occult.
&nbsp
סיימתי את Mr Robot S3
סוף חלש במידה מסוימת. לעונות הקודמות היה יותר פאנץ' אבל בהחלט היו פרקים מעולים! כמו הפרק של הפריצה לE-corp.

is00

New member
ועוד ספר שסיימתי שסגר סדרה... "ספרית הנשמות" של רנסום ריגס.

זה הספר השלישי בסדרה "המעון של מיס פרגרין לילדים משונים" ואיך אני אגיד את זה בעדינות? זה היה חלש. סיום מאכזב לסדרה שדי חיבבתי. ה2 הספרים הראשונים היו מותחים, מעניינים לפרקים ואפילו הכתיבה הייתה סבירה(בעיקר הספר הראשון), אבל הספר השלישי - לא היה בו אף אחד מאלה. הוא היה משמים. הכתיבה הייתה גרועה(לדעתי, אבל אולי זה רק התרגום?). אני בכנות הרגשתי שריגס לא ממש ידע לאן לקחת את הספר ואיך לסיים את הסדרה, אז הוא כתב טיוטה ראשונה לספר והחליט שזה מושלם ושלח את זה להוצאה לאור שלו שפירסמה את זה כמו שזה. אני באמת הרגשתי שהספר הזה היה מיותר לחלוטין, ועם טיפת יותר מאמץ הוא היה יכול לסיים את כל הסיפור בספר השני, במקום למתוח את זה לעוד ספר.
הסוף של הספר הראה קצת שיפור, אבל זה החזיק מעמד רק כמה עשרות עמודים ואז חזר לסורו.
&nbsp
כל כך מאכזב.

eitanreder

New member
דם כחול קריאה לרענון הזכרון

עקב צאתו לאור של הספר השני בסדרה.

למעלה