חדשות, עדכונים והודעות משוטטות

אני בעדך, אבל אני חושב שרצוי שתפרט את הסיפור המלא
להגיד "בשנה שעברה העלבתי לדעתם את אחד ממנהלי הכנס" זה לא מספיק. אני מניח שמדובר באיזשהו אירוע ספציפי שאתה יכול לספק לגביו גרסה ברורה וגם לתאר את הגרסה שלהם. דבר אחד שאנחנו יודעים על כנסים זה שהם עמוסים, אז זה אומר שרוב הסיכויים שהיו עדים לאירוע. מה הם ראו ושמעו?
&nbsp
אם באמת השתמשת באיזה ביטוי לא ראוי, אז אולי הפתרון הוא להתנצל, גם אם נניח שהכעס שלך שהוביל לשימוש בביטוי היה מוצדק?
&nbsp
בקיצור לדעתי אתה יכול ללכת לכיוון של בירור עובדתי מלא אם אתה חושב שהאמת בצד שלך, או לכיוון של התנצלות. אבל אם אתה נמנע משניהם אז כנראה שיהיה קשה לעזור לך, עם כל הרצון הטוב.

מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

haimgds

Member
עזרה עם GetBooks לקריאת "המועמדים לפרס גפן 2017"

האם ניתן להוריד את הספר כקובץ EPUB או MOBI? ממש לא בא לי להתקין תוכנה יחודית כדי לקרוא ספר אחד (יש לי ניסיון מאוד מר עם ה"עברית"...)
אאל"ט, בעבר היה ניתן להוריד את הסיפורים ישר מאתר האגודה כקובץ PDF

שנה טובה וחג שמח

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום

בברכה

HomeEq

New member
טרילוגיית הלווייתן מבבל - ערב השקה בפסטיבל אייקון

עשור לאחר שהתפרסמה לראשונה - טרילוגיית הלווייתן מבבל של הסופרת הגר ינאי יוצאת מחדש בשלמותה.
טקס השקה חגיגי להוצאה המחודשת של הטרילוגיה, כולל שלושת החלקים: הלווייתן מבבל, המים שבין העולמות והמסע אל לב התהום

אירוע ההשקה נערך כחלק מפסטיבל אייקון, שמתקיים בחול המועד סוכות במתחם אשכול פיס בתל אביב
הכניסה חופשית - כולם מוזמנים :)

פרטים נוספים באיוונט
[URL]https://www.facebook.com/events/174103653162237[/URL]

משתתפים באירוע ההשקה:
הגר ינאי - סופרת, מתרגמת, עורכת ומנחת סדנאות כתיבה. כלת פרס גפן עבור שני הספרים הראשונים בטרילוגיה
רני גרף - מו"ל ועורך ראשי של הוצאת גרף, המתמחה בספרי פנטזיה ומדע בדיוני
אסף שור - עורך "המסע אל לב התהום", סופר, עורך ומתרגם. בין ספריו "כה אמר וינסנט, החתול הטיפש" ו"למה דג ציפור"
אופיר טושה גפלה - סופר. בין יצירותיו "עולם הסוף" (זוכה פרס גפן), "עשתונות" ו"האורחים"
שהרה בלאו - סופרת, יוצרת תיאטרון ואשת תקשורת. בין יצירותיה "נערות למופת", "יתד" ו"ותכתוב" - מופע ספרותי בימתי
יואב אבני - סופר ומתרגם. זוכה פרס גפן עבור "החמישית של צ'ונג לוי" ו"הרצל אמר"

ישראל 2112

לום לכולם,
אחרי כמעט חצי שנה של עבודה, ורגע לפני קו הסיום, פתחתי פרויקט "האדסטארט" קטן כדי לסיים ולהוציא אל האור את חוברת הקומיקס החדשה "2112".
מדובר בקומיקס מז'אנר המדע הבדיוני, החזון האישי שלי כיצד יראה העולם, ומדינת ישראל בפרט, בעוד כמאה שנים.
אין יותר מדי פלטפורמות להפצת קומיקס בישראל, אבל עכשיו יש לכם הזדמנות להשיג את חוברת הקומיקס החדשה לפני כולם, במחיר מוזל, יחד עם עוד הרבה מאוד תמורות חביבות:
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=24832
אשמח ואודה לכם מאוד אם תתמכו בפרויקט!

מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים

מתכננים טיול בחו"ל

רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה