מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?

RaikaRakka

New member
מספר דברים

אבל פרוס על פני חודשים.
JoJo's Bizzare Adventure - אני בחלק 2 וזה נעשה מגניב וממכר, חבל קצת שצחקתי על זה שנים בטענה שזה גיי. האומנות מצחיקה בקטע גרוע לפעמים.

The Science Of Evil - הגעתי לשליש וזה נעשה מדעי מדי עבורי. אני לא חוקר מוח אחרי הכל והפוקוס על חלקי המוח הוא משמעותי. עדיין נהניתי קצת להכיר על טיפוסים חסרי אמפתיה.

Altered Carbon - סיימתי, ספר מד"ב סייברפאנק מהנה. כיף להיכנס לעולם מדומיין כזה(סייברפאנק באופן כללי), אולי בגלל שבעתיד אני צפוי לחיות בחברה דומה לזה במקצת מבחינה טכנולוגית.. עם מציאות וירטואלית, גיבוי הכרה, ממשק מוח-מחשב.

Neal Stephenson - Diamond Age
היה איטי בעיני ופרשתי ממנו.. אולי יכולים להמליץ לי לדבוק בו. מצאתי ברשימת 'ספרי סייברפאנק הטובים ביותר'.

קורא כרגע - The Blind Watchmaker

צפיתי -
Space Dandy - אנימה מגניבה, משוגעת, מושקעת.. מהטובות שצפיתי בהן בשנים האחרונות ונכנסת לפנתיאון 'הטוב ביותר' שאני צפיתי בו לפחות.
זה בחור דנדי בחלל, הרפתקאות מטורפות עם חייזר חתול ורובוט שואב אבק. הם רודפים אחרי חייזרים במטרה לרשום אותם תמורת עמלה אבל בעיקר נקלעים לצרות והרפתקאות מסוגים רבים.

Made In Abyss - ההתחלה הייתה יותר מבטיחה. זאת אנימה עם הרפתקאות ומעט מסתורין בכיכוב שני ילדים. 4 פרקים מעניינים, 4 משעממים כמעט לחלוטין.

Predestination - סרט מיינדפאק עם Plotholes out your ass and all around
אבל עדיין שווה לגמרי.

עונה 3 של ריק ומורטי עד עתה.
מאכזבת במקצת. בוא נאמר שהטריילר לעונה 3 היה יותר מדליק.

הופאק

New member
את תור היהלום קראתי מזמן

אבל ממה שאני זוכר (ויש כמה קטעים שאני זוכר טוב) הוא מפורסם בזכות האווירה ורעיונות פורצי דרך כמו ננו רובוטים וחינוך ממוחשב ופחות בגלל העלילה.

is00

New member
קורא מחדש את סדרת "המגדל האפל".

פחות טובה ממה שאני זוכר. הספרים היותר מתקדמים בסדרה מזכירים לי את הסגנון של קינג בשנים האחרונות - מריחה אינסופית.

הופאק

New member
המגינים

סדרת האיחוד של כל גיבורי מארוול בנטפליקס.
כרגע הסדרה עשויה היטב והשילוב בין כל הדמויות מוצלח ומאוזן אבל אין את הערך המוסף שהיה בדרדוויל ובג׳סיקה ג׳ונס (ושניסו להוסיף ללוק קייג׳).

הרוצח של הליצן- החדש של רובין הוב- מעולה!

השאלתי את הספר בחשש מסוים, כי בשנים האחרונות פחות מתחברת לזאנר הפנטזיה
אבל פשוט נהנתי מכל מילה
הכותבת מצאה קו חדש ומעניין לעלילה, התחברתי מאוד
בכלל אני מאוד אוהבת את סגנון הכתיבה של הוב. היא יודעת היטב איך להכניס אותך בדיוק לתקופה והלך הרוח של הדמויות
מחכה כבר לספר הבא.

ולריאן ועיר אלף הכוכבים

סרט ברמת הפקה גבוהה, אבל תסריט מזעזע ובנלי, וגם קצת פוגעני בעיני.

למעלה