סוף השביעי - סדר בבלאגן.

Gummy Bears

New member
סוף השביעי - סדר בבלאגן.

לא יודעת אם זה מצריך הודעה חדשה. בכל אופן... ידוע לנו שיש רק שלוש אופציות לסיום הספר השביעי (בגלל הנבואה):
הארי יהרוג את וולדמורט.
וולדמורט יהרוג את הארי.
הסוף ישאר פתוח ואיש מהם לא ימות. האופציה השלישית נפסלת בגלל שג'קר אמרה שהיא תפתור את כל השאלות והבעיות עד לסוף השביעי, כך שסוף פתוח לא בא בחשבון. נטפל בשתיים האחרות.
הארי יהרוג את וולדמורט: זה, בעצם, אומר שהארי יהיה חייב למצוא את כל ההורוקרוקסים ולהשמידם לפני שיהיה מסוגל לרצוח את וולדמורט עצמו. אם במהלך הספר השביעי הארי ימצא את ההורוקרוקסים – זה כמעט ומבטיח שהוא לא ילמד בהוגוורטס אלא יצא למכתש גודריק, כפי שהחליט בסוף השישי, ויחפש את ההורוקרוקסים. רון והרמיוני יבואו איתו, רוב הסיכויים (א. כי רולינג לא תעז להשאיר אותם בהוג בלי הארי, יהיה לה עסק רציני איתי
. ב. כי זה מאוד לא טיפוסי בשבילם להפנות להארי גב ולתת לו לסכן את חיו ולצאת למסע הכי חשוב שיש בשביל להספיק כמה בחינות. הרמיוני יודעת שיש דברים יותר חשובים מללמוד, ורון, אחרי מה שעשו פרד וג'ורג', בהחלט יסכים לאכזב את אימו בשביל הארי. מה גם שאמא שלו תכעס עליו אם הוא ינטוש את הארי ככה, לא יהיה מי שיכריח אותו ללבוש סוודרים
. טוב, טוב, לעניינינו). אם הארי ירצה למצוא את ההורוקרוקסים, הוא כנראה יזדקק לעזרה ממישהו. רון והרמיוני, כמובן, אבל מישהו יותר מנוסה או מבוגר. יכול להיות שהוא יעשה את זה לבד, בגלל שאף אחד לא יודע על ההורוק' מלבדו, אבל יש גם סיכוי (קטן, למען האמת) שהוא ישתף מישהו מהמסדר. לא יודעת מי, וגם לא חושבת שזה יקרה, אבל צריך להעלות את כל האפשרויות, וזו בהחלט אפשרות. אם לא, הוא יצא לבדו. אם הוא רוצה להרוג את וולדמורט, הוא גם צריך להפגש איתו (משפט חכם
). בעצם, גם אם וולדמורט יהרוג אותו, יהיה מפגש בניהם, ובטוח שיהיה גם קרב. קיים הסיכוי גם שוולדמורט ישתמש בהארי בשביל קסם מסוים כשהוא הורג אותו. אם הארי יהרוג את וולדמורט, הוא יצטרך להשתמש בקללה שאין עלייה מחילה. ידוע שזה דבר מאוד מאוד קשה שמצריך המון אימונים. יש אפשרות שהארי יתאמן על נמלים או משהו, אבל הוא לא ילך וירצח אנשים בשביל לנסות את הקללה, ולכן יש ספק גדול אם הקללה תצליח לו מול וולדמורט – שהוא קוסם האופל הכי חזק שיש, ובוודאי יותר חזק מעכבישים או משהו. יש את האפשרות שרולינג פשוט תעשה שהארי יצליח, סתם כך, בפעם הראשונה, אבל אני אהיה מאוד מאוד מופתעת. אם יהיה קרב בניהם – זה אומר שיהיו גם אוכלי מוות. אוכלי מוות ו-וולדמורט (
) מול הארי, ואולי גם הרמיוני ורון. יכול מאוד להיות שמישהו ימות (מלבד הארי או וולדמורט, דמות משנית). למען האמת, רולינג בהחלט אמרה שדמות משנה תמות, אבל איש לא מבטיח שזה יהיה בקרב הזה. בכל זאת, זה שם את רון והרמיוני בסיכון גדול (וגם אוכלי מוות, אבל למי אכפת מהם). יש סיכוי נמוך מאוד (מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד) שגם אנשים מהמסדר יעזרו להם, אבל, פחח, כאילו שזה יקרה.
אם הארי יהרוג את וולדמורט, מה יקרה לאוכלי המוות? שאלה טובה. או שהם ימשיכו לרדוף את הארי עד סוף ימיו ולחולל בהלה והיסטריה עקב זעם גדול, או שהם יפחדו וירוצו להסתתר כמו עכברושים. רוב הסיכויים שהאופציה הראשונה תקרה, לא? הפי-אנדינד זה בטוח לא יהיה. מצד שני, אם הארי יחיה ו-וולדמורט ימות, הארי יוכל להיות עם ג'יני.
וולדמורט יהרוג את הארי. מה שאומר שהארי נכשל במשימה, למצוא את כל ההורוק' ולהשמידם ואז להרוג את וולדי. לא בטוח באיזה שלב הוא יכשל: במציאה, בהשמדה או בקרב. אם וולדמורט יהרוג את הארי, זה בעצם יגרום לכך שהסיכוי היחיד של וולדי למות נגוז. וולדמורט יתקיים לנצח. אוכלי המוות בטח ישתוללו כמו פסיכים, האופל ישתלט על הכל, תהיה מלחמה שוב, המסדר יקרוס כנראה, המונים המונים ימותו, ותהיה הצדקה לשם הפסימי של הספר
. אם הארי ימות, זה בוודאי יעורר שינויים גם בדמויות המשניות. יכול להיות שמישהו ילך איתו, נגיד רון או הרמיוני או אפילו ג'יני. דמות משנה כלשהי. אבל הדמויות הקרובות להארי שישרדו יחיו די בעצב. בעצם, כולם יחיו בעצב. זה יהיה חתיכת סוף |צמרמורת|. בשורה התחתונה – מותו של הארי יגרום לזה שאיש לא יוכל לנצח את וולדי. בשלב מסויים כוחות האופל ישתלטו על עולם הקוסמים כולו.

Gummy Bears

New member
וכתוצאה מזה,

גם רולינג תרצח ע"י חבורת מעריצים היסטרים וזועמים
! (לא חשבתי על זה, צודק
).

Gummy Bears

New member
רגע רגע(!), נזכרתי בעוד אופציה,

שהארי יהרוג את וולדמורט, אבל ימות ממשהו אחר, למשל אוכלי מוות שירדפו אותו, או... משהו. קללת עטלפי נזלת שהוטלה לא נכון, נו, לא יודעת. תומכים של וולדי שיתנקמו.

lilach d

New member
../images/Emo45.gif סביר מאוד,

במיוחד שיש להניח שעצם עשיית הקללה שאין עליה מחילה תחליש אותו מאוד.

ותהיה הצדקה לשם הפסימי של הספר!../images/Emo6.gif

ואני קורא... לטגלןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!111

גם אותי לא.

טוב, זה כי אני כותב בעיקר שטויות. אבל גם לכתוב שטויות זה חשוב, אני שטוטניק מקופח ולא מעורך מספיק.
אבל למי יש זמן להתאבל? צריך לרוץ לחשוב על שטות חדשה לכתוב כאן, ביי.

חרבביש

New member
כל הכבוד!!!

סחטיין על ההשקעה. באמת. באמת לא לקחת בחשבון ששניהם ימותו, אולם לא נראה לי שרולינג תהרוג את שניהם ביחד - אולי אחד אחרי השני או משו, כך שבעצם הראשון שהורג הוא זה שנחשב, והשני מת בנסיבות אחרות. בכל מקרה, אלא אם כן רולינג ממש אכזרית, בסופו של דבר הארי ימות. בין אם מזקנה, בין אם מאבדה קדברה - הוא ימות. אצל וולדמורט זה לא בטוח, כי יש לו הורקרוקסים ששומרים עליו מפני מוות. רק הפריע לי שאמרת שהארי יהיה בסוף עם ג'יני, במידה והוא ינצח את זה-שאין-לנקוב-בשמו-בשם-אישתו-בשמות-ילדיו-וכל-משפחתו - כיוון שאז ג'יני תלך אלי. מאז ומעולם ג'יני ואני אהבנו אחד את השני - בעצם, מאז שנפגשנו (מתישהו באמצע הספר השלישי..). אבל רולינג איימה עליה ולכן היא מחוייבת לעשות את עצמה כאילו היא מאוהבת בהארי, אע"פ שזה לא נכון. ברגע שהיא תשתחרר מהארי ומרולינג היא תבוא אלי. כי ג'יני = שלמות.
אם כבר, אז יש את כל המבחנים האלה שבודקים איזו דמות אתה - הרוב המכריע של הבנות יצא ג'יני. אני לא מאמין למבחנים האלה יותר. אצלם זה לימודים - הרמיוני, אוכל - רון, זיכרון גרוע - נוויל, תעלולים - פרדג'ורג', מסכנות - הארי, מוזרות - לונה, מאוהב נואשות - ג'יני. נה נה נה ההודעה הזו, לבדה, דורשת טאגליין! גם אם היו משקיעים כזו השקעה בתאוריה שאומרת שסדריק דיגורי מת זה היה מתטגליין. ואני לא רוצה להיות קוטר, אבל יש כמה שגיאות דקדוק (לא כתיב), שאני לא אתייחס אליהן כי הן באמת לא מפריעות. איי, כמה כיף לכתוב הודעות ארוכות באמצע הלילה! XD תגיבו

Gummy Bears

New member
../images/Emo12.gif

תודה
כמובן שיש את האפשרות ששניהם ימותו, אבל הקרב העיקרי שבין שניהם יכריע מי ימות. אם אחד מהם ימות אח"כ מכאבים/מתנקמים/קללה/זקנה וכאלה, זה לא יהיה קשור לקרב בניהם. בסוף הארי ימות בכל מקרה, כי בני אדם מתים. יש להם נטייה מוזרה כזו. לעומת זאת, אם הארי לא יהרוג את וולדמורט, הוא לא ימות לעולם. "זה היה מתטגליין"
.

למעלה