ערב הארי פוטר (:)

מיכלצי

New member
ערב הארי פוטר (:)

העברתי איפשהו בשנה שעברה לקבוצת ילדים גאונה. אם מישהו מכם מדריך, או סתם רוצה להעביר לחברים, כי זה ממש מגניב, אפשר לקחת, ויהיה אפילו נחמד אם כל אחד יוסיף כמה רעיונות. רעיונות לערב הארי פוטר: *אפשרי, אבל מטופש: לעשות כרטיסיות שם שכל אחד לוקח בהתחלה ושם הוא כותב את השם שלו ואת הבית בו הוא "נמצא". בגלל שיש כמות קטנה של אנשים, וכנראה כולם מכירים את כולם, זה מטופש, אבל אפשר לרשום שם של דמות מהספר. *כרטיסיות עם נושאים שונים מהספר 6, להוציא נושאים מMUGGLENET *השאלה הזהה: יש מיכל עם פתקיות ועליהן רשומות שאלות. כל אחד בתורו מוציא פתקית ומקריא את השאלה, וכולם עונים עליה. למשל: הדמות האהובה, החלק האהוב בספר, איזה תפקיד במשחק קווידיץ' היית רוצה, מי הכי היית רוצה להיות, מי הכי היית רוצה לפגוש וכו'. *אפשר למנות HEADS OF HOUSES, ולסווג חלקים שונים בחדר (או בבית) לאזורים שונים בספרים- הוגוורטס, סמטת דיאגון, THE BURROW, משרד הקסמים וכו'. (אנחנו בנינו תפאורה שלמה לערב, ממש התלהבו). *להכין שרביטים בחנות של אליבן- לקשט כל מיני מקלות עץ *ליצור חוגת טלפון רק עם המספרים 6, 2, ו-4 ואז צריך לחייג 62442 (MAGIC) כדי להיכנס. *** שאלות לדיון - רק עם אנשים שבאמת מעניין אותם... אחרת יסבלו -_-" סוגיית סוורוס סנייפ האם הוא טוב או רע? או האם הוא עובד בשביל המטרות שלו, ויתמוך באיזה צד שישרת אותן? והאם המוות של דמבלדור היה מתוכנן? האם סנייפ יודע על ההורקרוקסים? (הציל את היד של דמבלדור אחרי שהוא השמיד את ההורקרוקס בטבעת – האם דמבלדור סיפר לו מה קרה?) האם אנחנו יודעים את כל האמת על הסיבה שדמבלדור בטח בסנייפ כל כך באדיקות? איפה הוא עכשיו? מה יהיה עם דראקו? ההורקרוקסים האם באמת קיימים 7? האם וולדמורט כלל את הנשמה של עצמו בתוך המניין? האם הארי הוא הורקרוקס? האם הוא יהרוג אתעצמו על מנת שייתכן יהיה להרוג את וולדמורט- האם זה לאנוגד את הנבואה של טרלוני? האם וולדמורט התכוון להכין הורקרוקס בלילה בו בא לרצוח את הפוטרים, ובעצם היו לו רק 6 חלקי נשמה ולא 7? אם כן, האם הוא הספיק ליצור הורקרוקס מאז שחזר? ר.א.ב האם ר.א.ב הוא אחיו של סיריוס? האם המשכית שאף אחד לא הצליח לפתוח בגרימולד מס' 12 היא אותה משכית שהייתה אמורה להיות במערה? אם ר.א.ב הוא רגולוס, איך הוא גילה על ההורקרוקסים, על המערה? איך עבר את השיקוי? האם הוא קוסם מוכשר כמו דמבלדור, שגם לו היו קשיים במערה? או האם הייתה זו מזימה אחרת? (עקב אחרי אוכל מוות בשליחות של וולדמורט או אחרי וולדמורט עצמו למערה) הרומנטיקה בספר ג'יני והארי נפרדו, אבל עדיין יש את החתונה של ביל ופלר. מה יקרה כשהם ייפגשו? מה יקרה לג'יני בהמשך הספר? האם רון והרמיוני צריכים להיות ביחד? האם נזכה לראות אותם כזוג בספר השביעי או רק נקרא על כך באפילוג? ומה יהיה עם לוונדר? האם טונקס ולופין הם זוג טוב? מי ימות? תורת האלכימאים – השלב השחור, השלב הלבן והשלב האדום, כלומר- רובאוס האגריד אולי זנב-תולע? מה עם חוב החיים שהוא חב להארי עוד מספר 3? אולי ג'יני תילקח קורבן? סוף הסרט הרביעי – בבית הקברות וולדמורט (ראלף פיינס) מספר להארי שמה שגרם לכך שהארי ישרוד היא ההקרבה של לילי את חייה מתוך אהבה להארי. בספר, דמבלדור הוא זה שמגלה את זה להארי, ובכל הספרים הוא חוזר ומדגיש שוולדמורט לא מכיר בכוח האהבה. אז הם לא הרסו את כל הפואנטה של הספר? הספר השביעי האם הארי יחזור להוגוורטס כתלמיד? או האם יבקש את עזרתו של הדיוקן של דמבלדור, אם יתאפשר בכלל? ומה עם אחיו של דמבלדור? הארי רוצה להגיע לגודריק'ס האלו – האם ימצא? הבית הרי אמור להיות מוגן ע"י קסם הפידליוס. וורמטייל, שומר הסוד, עדיין בחיים – ורק ביכולתו להסגיר את המקום. אך האגריד יודע – גם דמבלדור וסיריוס ידעו (לפי הספר הראשון בו דמבלדור שלח את האגריד להביא את הארי התינוק מהמקום והאגריד פגש שם את סיריוס). זהו

מה מה מה קיבוץ אפק

הלו הלו זה שני מטר מהבית שלי ביאליק שליטה
זה משהו שכבר היה או יהיה לא ממש הבנתי =]

Eos14

New member
../images/Emo29.gif קבלי ח"ח על ההשקעה../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

mjlk

New member
יש לי רעיון נוסף

נותנים לכל אחד 4 פתקיות: פתקית אחת: מי את/ה? (שם של דמות מהספר) פתקית 2: מה מעשיך בחיים? (התפקיד האמיתי של הדמות. דוג' - דמבלדור - מנהל הוסגוורטס) פתקית 3: מה אני אוהבת לשתות בבוקר: עונים משהו שמתאים לדמות (לדוג' אני מניחה שמנרווה קמה על הבוקר עם אספרסו כפול או משהו) פתקית 4: הסוד הכי גדול שלי ? משהו טיפשי שמתאים לדמות אבל... (דוג' פאג' - אני אוהב בגדי נשים.) אח"כ, שמים שלוש מיכלים (קופסאות או משהו) קופסא לכל פיתקית, והקריין מוציא כל פעם פתקית מקופסא אחרת ואז יוצא שילוב של הכול וזה אמור לצאת מצחיק. דוג': פתקית 1: אני רון וויזלי פתקית 2: הייתי קוסם מוכשר עכשיו אני אסיר שנמלט מאזקבן פתקית 3: אני אוהב לשתות על הבוקר דלי ברצפת וחצי חבית של וויסקי אש פתקית 4: הסוד הכי גדול שלי זה שאני אוהב את דמבלדור בסתר. *אמור לצאת מוצלח יותר, כמובן..*

The T Shirt

New member
תמיד ידעתי

תמיד ידעתי שהיחסים בין דמבלדור לרון הם לא יחסים רגילים של מורה-תלמיד

Shiri from the block

Active member
חחחח../images/Emo113.gif "אני מניחה שמנרווה קמה על הבוקר עם אספרסו כפול או משהו" ../images/Emo6.gif

למעלה