הפעם זה לא בדיוק שעשועון.

הפעם זה לא בדיוק שעשועון.

זה יותר רעיון משעשע, נכון כמעט כל יום באים לכאן אנשים ושואלים מתי יצא הספר השביעי? אז במקום לענות להם, "מחר" כמו תמיד, בואו נחשוב על דרך יצירתית יותר לענות להם, כמו למשל: שניה אני בדיוק בטלפון עם רולינג, היא כבר אומרת לי ואני אגיד לך. משהו בסגנון, בהצלחה ! ( קרדיט על הרעיון לדרור )

ZoHaRoT

New member
חח... חביב!

"רק רגע... איפה רשמתי את זה?" " וואי! אתה עוד לא יודע?" אוף... אחותי באה, אז זהו לבינתיים...

Guid

New member
ללא נושא

``אף אחד לא יודע, רולינג רוצה להפתיע את כולם!`` או ``עוד הרבה זמן, היא בכלל לא התחילה לכתוב אותו``...

Gummy Bears

New member
וההמשך לזה הוא

"אחי, איפה אתה חי? הספר השביעי כבר יצא מזמן! מה, לא קראת אותו עדיין? בכלל? כולל הקטע שבו הארי נרצח ע"י לונה ורון והרמיוני הופכים לזוג?"

ZoHaRoT

New member
../images/Emo45.gif

וולדמורט נהייה טוב והוא התחתן עם מקגונגל ומולי וארתור וויזלי התגרשו ובסופו של דבר פלר התחתנה עם פרסי....

Gummy Bears

New member
שכחת שהרמיוני יצאה מהארון

והתחתנה עם לונה, ורון התמגמגל (הפך להיות מוגל
) ואומץ ע"י גברת פיג, ודאדלי מת בגלל רזון-יתר, ואמברידג' הפכה לאנימאגית ונתקעה בדמות קרפדה (ועברה לחיות עם גברת נוריס), פיטר פטיגרו נמצא בביתה של פמלה אנדרסון ונכלא באקזבאן, שבו כבר לא שומרים סוהרסנים אלא סקרוטים פוצי תחת, ואוליבר ווד החזיר לחיים את דמבלדור, שעשה הסבה מקצועית והפך להיות מגדל מוסמך של שנורקקים פחוסי קרן.

מה יא

New member
רעיון חביב D:../images/Emo96.gif

"לך קצת למעלה, אחר כך שמאלה ואז ישר עד לשנורקק הענק והאדום שיגיד לך את התשובה"
עכשיו יראה מי יבין
למרות שזה לא מצחיק D:

Winter Blue1

New member
../images/Emo108.gifרעיון ענק!

"ממתי יש ספר שביעי?! חשבתי זה עד השישי!" "זה בדיוק כמו שאני אשאל אותך, האם ההורקרוקס השביעי הוא הגרב הקסומה של וולדמורט?"

A Radcliffe

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo129.gif

יש פה אנשים מצחיקים
[זאת רק אני או שההודעה המנהלתית הפכה להיות בגודל של פיל שרוכב על זברה?
]

mjlk

New member
טוב נו..../images/Emo9.gif

מתי יוצא הספר השביעי?
טרלוני עדיין לא מצליחה לראות את התאריך בכדור בדולח.. אז כנראה שאפילו עין כמו שלה לא יכולה לדעת.
מתי יוצא הספר השביעי?
הוא יצא בשנה שעברה, עכשיו רולינג עובדת על השמיני.
מתי יוצא הספר השביעי?
למה את צריך לדעת?רולינג כבר גילתה את כל הסיפור... רון ינשק את הרמיוני, ואז הרמיוני תושפע מאימפריוזס ותרצח את הארי...
מתי יוצא הספר השביעי?
שמע, אנחנו לא רוצים להיות כל כך לא נחמדים, אבל אתה כבר הבן-אדם ה-מי יודע כמה שבא ושואל, אז אולי תעשה לומוס ותסתכל שמאלה?!
מתי יוצא הספר השביעי?
כשסיריוס יקום לתחיה
מתי יוצא הספר השביעי?
היום אירוע ההשקה בלונדון...
מתי יוצא הספר השביעי?
"בשלהי יולי...."
_
הוממממ!!
מתי יוצא הספר השביעי?
הגעת לפורום הלא-נכון
|התכחשות|
מתי יוצא הספר השביעי?
רולינג אמרה שלא יצא ספר שביעי, כיוון שהיא בחובות...

The T Shirt

New member
חחחחח

מתי יוצא הספר השביעי?
הגעת לפורום הלא-נכון אחד החזקים

למעלה