שירשור ציטוטים מובחרים!

yuvi217

New member
אוי אני כ"כ אוהבת את הציטוט הזה...

"הוא האשים אותי שאני 'איש של דמבלדור בכל רמ"ח אברי'" "איזו גסות רוח." "אמרתי לו שזה נכון." דמבלדור פתח את פיו להגיב, ואז סגר אותו שוב. מאחורי הארי, פלט פוקס, עוף החול, קריאה רכה ומתנגנת. למבוכתו האדירה של הארי, הוא ראה לפתע כי עיניו הכחולות של דמבלדור מתמלאות דמעות..." הנסיך חצוי הדם, 327 בפעם השנייה שקראתי את הספר הוא כמעט גרם לי לבכות
אין לי פה את הספר השישי, כי השאלתי אותו לידיד, אבל כבר מלא זמן רציתי למצוא את הציטוט המדוייק כדי לשים אותו בחתימה...

yuvi217

New member
יש לי!

"ממתי אתה קורא לי אדוני?" וממתי אתה קורא לי פוטר?"

colaboy

New member
יש לי גם D=

"בטוח שתצליח להשתלט על המטאטא הזה, פוטר?" אמר קול רק ויהיר. דראקו מאלפוי הגיע להעיף מבט מקרוב, ואיתו, כתמיד, קראב וגויל. "כן, נראה לי שכן" אמר הארי בקור-רוח. "זה בא עם כל מיני תוספות מיוחדות, לא?" אמר מאלפוי ועיניו נצצו ברשעות. "חבל שזה לא בא עם מצנח - למקרה שתעוף קרוב מדי לאיזה סוהרסן." קראב וגויל צחקקו בנבזות. "וחבל שלמטאטא שלך אי אפשר לחבר זרוע ויד, מאלפוי," אמר הארי. "אולי הן היו מצליחות לתפוס בשבילך את הסניץ'." XD (הארי פוטר והאסיר מאזקבאן, עמוד 265) וכל שאר הציטוטים כבר אמרו... -_-"

colaboy

New member
ועוד ציטוט אחד

אין לי כח להתחיל לחפש כי זה בספר ה5... אז אני אכתוב ממה שאני זוכר: הארי ורון בשיעור גילוי עתידות טרילוני: "אני מביטה לכדור הבדולח ואני רואה... אני רואה..." רון: "זקנה מכוערת במשקפיים גדולים?" XD וכל הציטוטים שהארי קוטל (או קותל :S) אחרים כבר לקחו :(

yuvi217

New member
אוי עוד אחד!

למרות שאין לי ציטוט מדוייק, כי זה מהספר הראשון... אולי עוד כמה דקות אני אעלה להביא את הספר באנגלית ונצטט ממנו, אם יהיה לי כוח
כשהאגריד בא לקחת את הארי מהבקתה ההיא בים, הוא ניסה להפוך את דאדלי לחזיר, אבל יצא לו רק זנב של חזיר, ואז הוא אמר משהו כמו "האמת שניסיתי להפוך אותו לחזיר, אבל כנראה שהוא כל כך דומה לחזיר ממילא, שכבר לא נשאר לי הרבה מה לעשות"

yuvi217

New member
ועוד אחד ../images/Emo13.gif

"פארי הוטר- הילד הנבחר בחיים! טוב נו... משהו כזה..." סלגי הזקן =] [ושוב, אין פה את השישי, אז אם זה לא מדוייק תתקנו]

yuvi217

New member
ועוד אחד!

[התמכרתי קשות
] בספר החמישי איפשהו- "אהמ אהמ!" "את בטוחה לגמרי שאינך רוצה לכסנית לגרון, דולורס?"

yuvi217

New member
ועוד אחד

[קבוצת תמיכה, מישהו?] "-כנפייה, זאת אומרת, כנופייה של ינשופים נכנסת ויוצאת לי מהבית....."

yuvi217

New member
ואחרון- אחד האהובים עליי בהתחלה../images/Emo6.gif

חדר הסודות- עמ' 351 [אחרון] "יהיו גאים בי?" אמר הארי "השתגעת? כל הפעמים שהייתי יכול למות, ולא הצלחתי? הם יכעסו נורא..." ויחד הם עברו בשער בחזרה אל עולם המוגלגים.

אנבלייי

New member
יש אחד

שאם אני לא טועה הוא מהחמישי, בשיעור גילוי עתידות לבנדר שואלת את טרלוני משהו על המפה, וטרלוני עונה לה ואומרת- "וכאן מתחת זה מאדים, יקירה.." [משהו כזה
] ואז רונה לוחש- "תראי לי איך התחת מאדים, לבנדר!"

מה יא

New member
אחד טוב../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo96.gif

ויש גם קטע שטרלוני אומרת ללבנדר להזהר מגבר אדמוני ואז היא מתרחקת מרון

אממ

ב"ה "הייתי מוריד בפניך את כובע לולא היו עלולים ליפול עלינו מטר של עכבישים" ספר שישי,לא זוכרת בדיוק. "דראקו מאלפוי, הנמייה הקופצנית" ספר רביעי, שוב..מהזיכרון. "צלקות זה דבר מועיל מאוד, לי עצמי יש צלקת בצורה הרכבת התחתית של וילגניג." <משו כזה, ספר ראשון>

למעלה