תגידו....

רגע מה הקטע.

עם המילמולים שהארי ולונה שמעו? לדעתי יהיה תחיית מתים זה יהיה עם סיריוס ודמבלדור. מכיוון שתיאוריות נסיבות מותם והדרך שהיא מתוארת במיוחד אצל דמבלדור היא מעוררת תחושה שהם בחיים אבל בצורה אחרת במיוחד עם דמבלדור. זה יהיה ענק!!

אף אחד לא מחליט

רק האלוהים שזאת רולינג תחליט. אני אישית חושבת שזה יהיה ענק. אבל כל אחד ודעתו.

תצחקי כמה שאת רוצה

אבל כאן אלוהים בסדרת הארי פוטר זאת רולינג. היא מחליטה מי ימות ומי ישאר בחיים ואיך. תאמיני לי גם אני צחקתי מזה בהתחלה וכמה שהשמצתי אותה חברי הפורום יודעים שההנהלה נאלצה למחוק הודועות שלי... וכעת הכל ההפך.... מדהים איך אנשים לפעמים משונים ומשנים את עצמם...

ToryMaster

New member
נכון

אבל מצד שני, גם רולינג נשארת נאמנה להגיון הכללי של העולם בספר, וחלק חשוב בו הוא שאנשים שמתים, נשארים כאלה.

איך את תמיד יודעת

לומר את המילה האחרונה
<חיזוק חיובי> בנוגע לתיאורית המוות אינני יודעת מה היא תעשה אולי היא תעשה תחיית המתים ואולי לא נדע את הסוגייה המורכבת הזאת בספר השביעי. אבל אם אינני טועה יש סופרים שעשו ההפך ממה שהיה הם הקימו דמויות לחיים כמו בשר הטבעות וגם שרלוק הולמוס שהסופר הרג אותו ובסוף השיב אותו לחיים. ככה שזה לא ודאי פה וגם שם.

ToryMaster

New member
למען האמת

בראיונות, בספרים, בכל מקום בעצם - היא דואגת להבהיר לנו שמי שמת, לא חוזר.

טוב, בסדרה.

אבל את כתבת 'רק האלוהים שזאת רולינג' - נראה כאילו רולינג היא האלוהים - האלוהים. ועל זה הגבתי.

מזכיר לי משו..

בעצם שני דברים- 1. בלה לא הרגה את סיריוס עם אבדה קדברה, אלא רק הפילה אותו.. יכול להיות שהיה לה קשה מידי להרוג אותו ממש? אהמ אהמ...
ו-2.בספרים ה5 וה6, מוזכרות כמה פעמים שדמבי אומר שהוא טעה וכו' (כמו אחרי המוות של סיריוס), יכול להיות שהוא באמת טעה לגבי המוות

אם ככה זה

מאשש ומחזק מאוד את הטענה שסיריוס מת אבל ליתר ביטחון איפה כתוב שדמבלדור חושב שהוא טועה בנוגע לסיריוס

בסוף הספר ה5, כשהארי מדבר עם דמבי

במשרד שלו, אחרי שהם חוזרים ממשרד הקסמים, דמבי אומר כל הזמן- "טעות של אדם זקן", (סורי שאני לא מביאה ציטוט מדוייק, אין לי פה תספר)

יש לי אותו

וקראתי אותו כעת. אינני חושבת שזה קשור לסיריוס אלא לתוכנית עצמה התוכנית של ההגנה וכל זה. כן חלק קטן מהתוכנית היתה סיריוס והנה הציטוט: מותו של סיריוס הוא אשמתי.... או אולי להגיד ****כמעט**** לגמרי אשמתי ובלה בלה בלה בלה.. אילו הוא (דמבלדור) היה כן איתו לא היה קורה כל זה... כבר מזמן היית יודע שוולדמורט עלול לנסות לפתות אותך להגיע למחלקת מיסתורין .... וסיריוס לא היה הולך בעקבותייך (הארי)האשם בזה הוא אני ואני בלבד. אבל הוא גם מתאר מצב של זיקנה שאנשים שהם זקנים הם נוטים לשכוח את החוויה של הצעירים. תראי גם לי נראה חשוד כל נסיבות מותו של סיריוס כמו דמבלדור. אם בלה היא באמת "איתגרה אותו" כמו שאומרות המעריצות שלו אז ייתכן שהוא נפגע והיה משותק מהלם או משהו כזה אך הבעיה כאן הוא ששוב זה השערות ותיאוריות כמו עם הלוויה של דמבלדור. אנחנו תמיד מעדיפים להיאחז בתקווה ששניהם או אחד מהם יחזור לתחייה. אך עדיף שנחכה לספר השביעי. יש כמה רמזים עבים אך הם תיאורטי בלבד. ייתכן שברגע שהארי נכנס למשרד בזמן הזה דמבלדור יידע את קורנילוס פאד'ג במה שקרה ובזמן הזה אחד מחברי המסדר או אפילו דמבלדור נכנס לפרגוד והצליח להוציא את סיריוס למיסתור טונקס- בספר השישי היא לא מראה תהליכי אבלות אמיתים אלא תחושות של אהבה נסתרת כלפי לופין אם סיריוס היה באמת מת היא הייתה במצב הרבה יותר גרוע בכל זאת הם היו קרובי משפחה והוא אישית אהב אותה כאחות (ככה אני חושבת) זה מה שעלה לי בראש. אבל לא הצלחתי למצוא רמזים עבים מאוד על שהוא בחיים ואם הכל זה מהראש וכל זה, זה לא עובדה מחזקת כי הכל תיאורטי וזה הבדל ענקי לעומת נסיבות מותו ולוויתו של דמבלדור ששם רואים באמת ציטוטים מחשידים ביותר. מצטערת
.

למעלה