תגידו....

raistleen

New member
תגידו....

אתם חושבים שרולינג תרחיק לכת (אפילו במונחים שלה) ופתאום ההורים של הארי יתגלו כחיים (אסירים לוולדמורט או משהו בסגנון)? ודבר אחד שאני לא יכול להבין- מה בדיוק קרה שם אם סיריוס? פשוט נפל לאין סוף וזהו?? ולמה לא קיבלנו הסבר של לתוך מה הוא נפל? ואם זה קטלני למה שמו את זה במשרד הקסמים? ועוד פעם אשמח לתגובתכים השנונות

אממ...

כשמדובר ברולינג אז הכל יכול לקרות. בקשר לפרגוד: אם היה לי את המספר של רולינג הייתי נותן לך כדי שתשאל אותה מה בדיוק קרה שם. אני חושב שתתאזר בסבלנות עד שייצא הספר הבא ואז נהיה חכמים יותר! סליחה, אם לא הצלחתי לעזור!

אממממממממממממ...

-לא נראה לי שהיא תעשה דבר כמו להחזיר את ג'יימס ולילי כי: א. זה יפגע גם באמינות של הסיפור וגם יהפוך את זה לקיצ'י. ב. זה בלתי אפשרי, כי תחשוב שבמשך 11 שנה (עד הספר ה-1) לא היו לו כוחות, וכל תומכיו הגלויים היו באזקבן. אז מי ישאיר אותם כלואים ויפקח עליהם. אפילו אם הם היו תחת קללת אימפריוס (כתבתי נכון?) אז אם הזמן הם יכולים להתנגד, ולהתחזק מול זה (כמו ברטי קראוץ'+ ב"ק ג'וניור בספר הרביעי). - הסברה לגבי סיריוס שכשהוא נפל אל הפרגוד, הוא מת (האולם נקרא "איכל המוות", וסבורים שהפרגוד הוא הפתח לעולם המתים). אני באופן אישי מאמינה שסיריוס לא מת, הוא מאותגר קיומית מצטערת שלא היה שנון (בדרך כלל אני מצחיקה יותר, אבל בגלל שאני לא, אני אפצה אותך ב

raistleen

New member
היית מעולה

אומנם התשובה לא סיפקה אותי לגמרי אבל גרמה לי לחשוב הכיוונים שלא חשבתי עליהם מקודם, אכתוב אותם בהמשך

sweet shir

New member
עונה...

בקשר לג'יימס ולילי, אז שאלו אותה את זה כבר פעם בריאיון, והיא אמרה שהם לא יחזרו, כי הם מתים.
ובקשר לסיריוס, אז אני לא ממש מבינה בעצמי, אבל אני בטוחה שג'ק"ר תסביר הכל בספר ה-6..

raistleen

New member
שיר?

לא יודע מה איתך אבל אני חושד שבשביעי נמשיך לגשש באפלה ( סליחה על הפלצנות) והיא תמשיך את הסידרה הלעוסה הזו גם ככה לשמיני

בהחלט מסכימה איתך

וגם תעלומת דמבלדור ושר הקסמים אנא ממך תחכה לספר השביעי ואל תתעקש שהוא חי וכל זה.. לרולינג יש פתרונות לכל זה.... המפתח כאן הוא סבלנות
אוף שיגיע כבר!!!
בראד פיט מושלם??? אלוהים ישמור.....

Gastrix

New member
אוי הזכרת לי את סיריוס...

זה פשוט עצוב, סתם נפל לאלוהים-יודע-איפה, ולא נשארה אפילו גופה לקבור... אם תשאלו אותי, לדעתי הדבר הזה בעצם הציל אותו וסיריוס יחזור במלוא הדרו בספר השביעי ותנו לי לחיות בבועה שלי. ולדעתי, כן. היא תרחיק לכת ותחזיר את לילי וג'יימס בתור אסירים או משהו מרגש עד כאב אחר.. במידה וכן, אני אבכה

Stinki Winki

New member
בלי קשר לנושא...

בהודעות שאתה (או את?) פותח כאן זה נשמע כאילו אתה בכוח מחפש דברים רעים בספרים...:S

raistleen

New member
קודם כל זה אתה

ולא את, אני זכר. שנית אל תטעה אני מעריץ גדול של הסידרה. אבל עלית עלי בדבר אחד, אני אוהב תמיד למצוא בעיות (תראה את זה כמשחק חשיבה שאני מפתח לעצמי)

131187מיכל

New member
זה לא הגיוני

אומרים שהארי ניצל כי אמא שלו מתה כדי להגן עליו, אז אם היא לא מתה, הארי לא היה מוגן. חוץ מזה שבספר השלישי, הארי שמע את ההורים שלו מתים.

תראי נושא המוות בסדרה הזאת

היא מאוד "מגוונת" ואת זה ניתן לראות לפי הדיבורים של דמבלדור של סיריוס של ניק בלי ראש ושל לונה לאבגוד שטענה שהיא מאמינה שאמה נמצאת מאחורי הפרגוד כי היא שמעה מילמולים וגם הארי שמע. לא ייתכן שסתם אנשים היו שם כדאי לתעתע בהם. כל שאר הדמויות שם אומרות שהמתים הם חלק מהחיים כלומר הוריו של הארי הם בתוך לבו וראשו ואני נוטה לחשוב שבאמת הפטרונוס של הארי הוא קרניים וזהו היה אביו למה רולינג לא שמה למשל סוס חד קרן או אפילו אריה... וגם המתים נוהגים לשים טביעה על פני העולם בדרך מסוימת למה הכוונה לא יודעת נדע את זה בספר השביעי. מה שברור נושא המוות יהיה מאוד מודגש בספר השביעי ורולינג אמרה את זה. אולי בכלל יהיה תחיית המתים...

The Walrus

New member
../images/Emo41.gifהכל על הפרגוד.

או לפחות, כל מה שידוע לנו... אז מה זה הפרגוד? הפרגוד הוא שער לעולם המתים. מה קורה למי שעובר דרכו? מת. למה הוא מוחזק במשרד הקסמים? דבר ראשון, יש לזכור שהוא מוחזק במחלקת המיסתורין. המחלקה יחסית נטושה, עם מספר עובדים קטן מאוד. מי שמנסה לפרוץ לשם מקבל עונש כבד במיוחד - לדוגמה, סטרג'יס פודמור, שנשלח לאזקאבן. הפרגוד נמצא שם כדי ללמוד. למעשה, זוהי כל המטרה של מחלקת המסתורין: ללמוד. כל הדברים המוזרים ביותר, הנדירים ביותר והלא מזוהים נמצאים שם: וילון שמוביל לעולם המתים, המוח האנושי, נבואות, זמן, והחומר המיסתורי ההוא. האם יש סיכוי שסיריוס יחזור? לשאלה הזאת לא אוכל לענות בודאות, אבל רוב הסיכויים שלא. אנחנו יודעים שמי שעובר בפרגוד עובר לעולם המתים. אנחנו לא יודעים מה קורה שם, ולכן תיאורתית ייתכן שיש אפשרות לחזור לעולם החיים. אם כי הסיכויים שואפים לאפס. אם יש אפשרות לחזור מעולם המתים, למה אף אחד לא חזר עדיין? דמבלדור חוזר ואומר ששום קסם לא יכול להחזיר את המתים לחיים. כמובן, ייתכן שדמבלדור לא יודע משהו, אבל בכל זאת: מספר עצום של אנשים מתים, ולא ידוע על אחד שחזר לחיים, כך שככל הנראה זה לא אפשרי. בכל זאת, ייתכן שרק מי שנופל דרך הפרגוד יכול לחזור, וזה מצמצם בהרבה את מספר האנשים שעברו דרכו - והמעט שכן עברו פשוט לא רצו לחזור. כל תומכי התיאורייה 'סיריוס יחזור' - זה הסיכוי הטוב ביותר שלכם.

hcarmiel

New member
הגיוני

ואם זה באמת עולם המתים וסיריוס יצליח לחזור זה אומר שאם וולדי ימות גם הוא יצליח לחזור

The Walrus

New member
זה לא הגיוני,

זה בטוח. רולינג אמרה מה הוא הפרגוד. מכיוון שמספר עצום של אנשים מתו ואף אחד מהם לא חזר, לא ממש הגיוני שיש אפשרות לחזור מהמתים. מה שיותר הגיוני, זה שמכיוון שסיריוס עבר פיזית לעולם המתים, אבל גופו לא מת, ייתכן שבמקרה כזה יש לו אפשרות לחזור. לא מאוד סביר.

למעלה