שרשור קשר חדש

jogy

New member
שלום

שם: יגל מין: זכר גיל: 16 מיקום: באר שבע רספקט אייסי:284060637 שונות?...: מצייר, כותב, ובעל כישרון יוצא דופן לקרוע רצועות....

יו הו ../images/Emo195.gif../images/Emo90.gif

תכלס, צודקת, לעניין. ותתחדשי על המסנ. שם - שירן גיל - 18 וחצי בקרוב
מיקום - קריות מסנ - [email protected], ויש לי אותו כבר המון זמן, מה שאומר שאבי הנבלה גנב לי את הניק בשביל תפוז, אבל אנחנו לא נגלוש לפסים אישיים כלל וכלל. איציקיו - 119449115 תבורכו.
לכתוב עוד משהו? מיום שלישי לא יהיו לי חיים.

KillER SmiLEY

New member
אהוי!../images/Emo210.gif

שם: סתיו גיל: 13 וחצי (לא לשכוח חצי!) מיקום: ראשון מסן: בקשו במסר אם באלכם אייסי: אין. ~תמונה ישנה~

the ror

New member
תגובה.

שם דרור גיל 19 מיקום מיבנה אבל כיום מתגורר ולומד רוב הזמן בירושלים אייסי 135162068 אין מסנ'

ykay

New member
אני...

שם: יונתן גיל: 17 מיקום: ירושלים של זהב מסן: [email protected] אייסי: אין אין לי עוד הרבה מה לכתוב, אה דווקא נזכרתי, אתמול הודיעו לי שתוך שנה-שנתיים אני אוכל להתחיל להשתמש במשאף אינסולין במקום להזריק אינסולין (מה שאני עושה היום מי שלא הבין, יש לי סכרת נעורים...) וזה ממש גורם לי להרגיש מצויין !!

YaEloNeT

New member
משאפים../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif../images/Emo204.gif../images/Emo184.gif../images/Emo23.gif

ScOrPiO gIrL1

New member
../images/Emo190.gif../images/Emo72.gif../images/Emo182.gif ניני? דורי?

אני מטומטמת!! ואני במצב חירםון כי אני שומעת רמשטיין!!!!!!!!!!!!!!!!!

ScOrPiO gIrL1

New member
../images/Emo190.gif../images/Emo72.gif../images/Emo182.gif*חירפון!!!!!!

שלא תחשבו שאני חרמנית.......... אני חרמנית רק כשהחבר'ה שלי נוגעים לי בציצי חיחיחי

ykay

New member
אני...

שם: יונתן גיל: 17 מיקום: ירושלים של זהב מסן: שמור במערכת אייסי: אין... יש מה להוסיף ?! כן !!! הודיעו לי אתמול שתוך שנה-שנתיים אני אוכל להפסיק לקחת זריקות אינסולין, אלא להשתמש במשאף במקום זה (אני חולה סכרת נעורים, מי שלא הבין...) וזה ממשגרם לי להרגיש מצויין !!

ScOrPiO gIrL1

New member
../images/Emo190.gif../images/Emo72.gif../images/Emo182.gifאין לי תמונה../images/Emo7.gif

אבל יש קשר!!! שם >> אמממממממממ...... אה כן! אלה! גיל >> עכשיוס סוףסוף לפני חודשיים מלאו לי 14!!!! למרות ש-13 זה גם מספר יפה......די נמאס להזביר לאנשים למה בכיתה ט' אני בת 13....... מיקום >> בבית..... מול המחשב, עם אוזניות שבהן מתנגן רמשטיין והארי פוטר ביד
מסן >> לא עובד >> נדפק איסי >> 253526384 ואם בא לכם כתבו עוד משו >> כותבת עוד משו

n lee

New member
ואני ../images/Emo65.gif

שם: הדר גיל: 24.5 מיקום: ישראל ICQ: 160780808

למעלה