שרשור קשר חדש

2 Mיכל

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

שם: מיכל גיל: 17 וחצי מיקום: ירושלים מסן: [email protected] (לא לצפות לראות אותי מחוברת) אייסי: אין

Jifannit

New member
אנוכי!

אני חדשה, פחות או יותר. הייתי פה פעם שבועיים ועזבתי, ונראה לי קצת הספמה לפתוח שרשור "חדשה" עוד פעם. [מישהו פה זוכר אותי בכלל?] :) הנה הפרטים שלי! שם: נעמה, אבל הרוב קוראים לי נהמע. עשו את שיקוליכם. ^^ גיל: 12, באפריל 13 [כיתה ז'. קטנטונת.] מיקום: מרכז הארץ [: מסן: [email protected] אייסי: אין. שונאת אייסי.;; קישור לתמונה: http://rapidshare.de/files/12004503/IMG_0082.JPG.html נמ, אני ההיא שמחבקת את הקטנה. זה הכי עדכני, מאילת (התמונה צולמה לפני שבו בידיוק). איכ. זה נראה כאילו אני קורצת.

sun girl f

New member
שלי

שם: גל גיל: 15 וחצי מסן: אני מביאה במסר איסי: אני לא נכנסת הרבה מיקום: יבנה

I love Nsync

New member
אני אני אני אני!!

שם: שיר גיל: 16 וחצי מיקום: חור קטן במרכז העונה לשם "מודיעין עיר העתיד" מסן: No sir! אבל יש אי-מייל [email protected] אייסי: 162786786 ואם בא לכם, כתבו עוד משהו. -אה לא בא לי... (ואפשר גם תמונה) -אפשר ורצוי גם תמונה, כי אתמול הצטלמתי עם עברי לידר!!

יאווו איזה חמודה

כייף לך הצטלמת אם איברי לידר... חולה על השירים שלו *אני לא מקנא ביכלל...* אוףף כול מי שראיתי תמונות שלו פה בפורום כול כך יפים ואניי? בעעעעעעעעעעע

אניאניאני!!!../images/Emo9.gif../images/Emo210.gif

שם: -דניאל- מין: נקבה!!!!
דברים שאני אוהבת... לקרוא הארי פוטר, לקרוא בכלל,אירובי, לרקוד, ללכת לצופים (כן כן ובלי הערות זדוניות
) ואותכם
דברים שאני שונאת... חצילים (בעע), את הסרטים של הארי פוטר (התסריט בכלל לא תואם לספר!!!), אנשים צבועים, וו..... זהו.

oran001

New member
מי אמר *אני* ולא קיבל?

שם: אורן גיל: 15 מיקום: ישראל? מסן: לעע אייסי: גם לעעע

MorH

New member
../images/Emo174.gif =]]

שם: מור גיל: 15 מיקום: ישראל בין עפולה לג'נין =]] חח מסן: [email protected] אייסי: 236997661 ואם בא לכם, כתבו עוד משהו. המממ רוכבת =P
(ואפשר גם תמונה) אני בת.

MorH

New member
../images/Emo174.gif הגלבוע

חחחח ונראלי שכדאי שנמשיך לא לדבר פה זה סתם מבלגן ת'פורום =]] בואי נמשיך במסרים/איציק או משו =P...

למעלה