היי! ^_^ אמרו לי לכתוב את זה פה....

0Onegaineko0

New member
היי! ^_^ אמרו לי לכתוב את זה פה....

אז אתה רוצה להיות אוכל-מוות? אפשר לומר שזה כמו פאנפיק, אני מניחה ^^; אבל קחו בחשבון שקראתי את כל הספרים באנגלית. עמכם הסליחה על ההערות ששמתי לעצמי על כל מילה... (לא מכיל ספויילרים לאף ספר, אפילו אם אתם רק בשני~ אבל זה לא שתבינו אם אתם רק בשני >.>) ברוכים הבאים לעלון השימושי הזה בלהיות אוכל-מוות. עלון זה יספק לך את כל המידע שאתה צריך בשביל להיות משרת מוצלח של האדון האפל. בבקשה קרא כל עמוד לפני שתאכל. מטרת החברה 1. שלום עולמי* 2. להיות מרושע 3. לכבוש את העולם 4. חיסול את כל המוגלגים 5. חיסול את כל הבוצדמים (מאדבלודס) 6. חיסול אלבוס דאמבלדור ומסדר הפניקס 7. חיסול בכלליות 8. לשרת את הלורד וולדמורט 9. בניית מקדשים לנחשים בסכנת הכחדה * הצהרה זאת היא שקר רשימת מצרכים בשביל אוכלי-מוות חדשים ·חלוק שחור ארוך (יומיומי) ·חלוק שחור קצר (לימי קיץ) ·ברדס שחור ארוך (משי עדיף יותר מעור בגלל שהוא יותר סופגני) ·מסכה שחורה (לא רשמית) ·מסכה שחורה (עם חורים) ·מגפיים שחורים (עקבי סטיאלטו לא מורשים יותר) ·כפפות שחורות (ארוכות או קצרות זה אופציונאלי) ·שרביט ·שרביט ספייר למקרה שהשרביט הנוכחי נאבד ·שרביט מפלסטיק למקרה שהשרביט הספייר נאבד גם הוא ·ארון קבורה ·חרב ·מסור ·שרשראות מסודרות ·אזיקים ·מקל חד *אוכלי-מוות מורשאים להביא נחשים, היפוגריפים או דרקונים, אבל רק ללורד וולדמורט מותר לשאת באסיליסק!!! המלצות קריאה "קללות וניטרולן" - פרופסור וינדיקטוס וירידיאן "רשעות: מדריך למתחילים" - א.מאלדיקט "ספר המחשות של עינויים" בלאטריקס בלאק "מה לא ללבוש בחדר עינויים" נרקיסה מאלפוי "סקס, שקרים, וקללות-שאין-להם-מחילה:האוטוביוגרפיה המאושרת של האדון האפל, לורד וולדמורט" - פיטר וורמטייל פטיגריו "טיפול הקעקוע החדש שלך: מדריך לסקרנים" - בית החולים סיינט מונגו'ס, מחלקת טיפול בעיות עור חוקי אוכלי-המוות 1. אף אוכל-מוות לא יהיה מרגל בשביל אלבוס דאמבלדור 2. אף אוכל מוות לא ינגן במפוחית. 3. כל אוכלי-המוות חייבים לדעת להשתמש בכוחות האופל: רצח, קללות שאין להם מחילה, ריוור דאנס, וכ'ו 4. אף אוכל-מוות לא יתנהג ביושר אלא אם כן זה היה בטעות 5. אוכל-מוות חייב להיות טהור-דם (פיורבלודד) 6. אין להזכיר שהלורד וולדמורט עצמו הוא לא טהור-דם 7. אסורה הריגת אוכלי-מוות אחרים אלא אם כן זה מסיבה טובה 8. כל אוכלי המוות מחויבים לבוא ברגע שהם נקראיםאל הלורד וודמורט מיד!... אלא אם כן הם באמבטיה, אז הם יכולים לשים את חלוד המקלחת שלהם, ואז לבוא... 9. כל אוכלי-המוות מחויבים להיות בעלי כינויי שם רשעיים ביתר המידה 10. כל אוכלי המוות יעברו לצד שמאל. FAQ - שאלות שנשאלות הרבה - מה יקרה אם הלורד וולדמורט לא מרוצה ממני? מכיוון שזה ארגון בעל מעט אנשים ומורץ היטב, רוב הסיכויים שתקבל הזהרה. וקצת עינויי הריסת הנשמה. בפעם השנייה שהלורד לא יהיה מרוצה אתה רוב הסיכויים תמות מוות איטי. אופציות כוללות: · להיאכל באיטיות על ידי מאנטיקור · להתמוסס על ידי רעל של הבאסיליסק של הלורד האפל · חריטה או\וקריטת היד שלך · מוות על ידי מאנדרייקים (לפי העונה) · קללת הפנקייק. (הקללה החדשה הזאת תחתוך אותך לחתיכות קטנות מאוד. קורבנות הנהרגים בדרך זאת באופן מסורתי מבושלים על שמן חם ומוגשים לארוחה המסורתית של אוכל-המוות) · מופשטים מעורם (לאחר העור הנותר משומש בתור בובה בגודל מלא במסיבות של הילדים של אוכלי-המוות) · אבדה קדברה (אם אנחנו ממהרים ואין לנו רעיונות מקוריים לאיך להרוג אותך) - מה אני צריך לעשות כדי לעזוב את האירגון? הכן את אירגוני הלוויה שלך (ראה את השאלה הקודמת) - מה המשכורת? אתה אמור להיות פה בשביל המטרה של העניין, לא בגלל העניין הכלכלי שבזה. בוא רק נאמר שזה בהרבה הרבה יותר טוב ממה שמשלמים במשרד לקסמים. כמו כן יהיו לך הרבה הזדמנויות לגנבות ואיומים בזמן שאנחנו צועדים בערים והורסים דברים בדרך - האם האות האפל כואב? ברור שכן! זה ארגון מרושע, מה אתה פחדן? - האם האות האפל יכול לרדת בעזרת ניתוח לייזר\חומצה? לא. רק אידיוט ישאל שאלה מטומטת כזאת. אבל איפור טוב יכול להסתיר את זה נהדר (דאג שהאיפור יותר כהה מהצבע עור שלך, כי זה ימשוך תשומת לב לקעקוע על היד שלך.) - האם יש גיל גימלאיות בלהיות אוכל-מוות? רוב הסיכויים שלא תחייה מספיק זמן בשביל לבתמודד עם בעיה זו - האם אני יכול להרוג אויבים אישיים או שאני מחוייב רק להרוג אויבים של הלורד? רצח בכלליות הוא מומלץ אצלנו: אבל כמובן שהלורד וולדמורט בא לפני הכל. - מה לעשות כשהלורד וולדמורט נהרג בשיא כוחו על ידי ילד בן שנה? דעה זאת היא כל-כך בלתי אפשרית שאין אפילו צורך לדבר עליה בכלל. בריאות וביטחון להיות אוכל-מוות היא כמובן עבודה מסוכנת. הלורד וולדמורט לא לוקח אשמה על כל כאב\עינוי\סבל\איבוד איברים\פגיעה חמורה בגוף\אי-שפיות\שהיה באזקאבן או כל כלא שהוא\איבוד נשמה\מוות שאולי תחווה בזמן עבודתך בתור אוכל-מוות. שום תועלת לא תבוא מלשכנע אותו שהוא מעביד גרוע. תאמין לנו. למרות זאת, עצות ביטחון אלה נתנים לך בתור אוכל-מוות בשביל שלא יהיה לך שום סיכון בזמן העבודה. · אל תנסה להרוג את הארי פוטר בעצמך. השאר אותו ללורד וולדמורט, בעל הרבה יותר ניסיון בעיניין. · הסווה את העובדה שאתה אוכל-מוות בכל דרך שהיא: למשל, אם מישהו מאשים אותך בזה שאתה אוכל-מוות, צחקק ותאמר: "לא, אני לא אוכל-מוות, אתה רוצה כוס תה?" התרגיל הערמומי והגאוני הזה צריך להיות מספיק בשביל לשכנע אותם בתמימותך · אם זה לא יצליח, דאג שהם ירצחו לפני שהם יקשקשו לדיילי פרופט או למשרד הקסמים. · השאר את השרביט שלך איתך בכל זמן שהוא. גם אם אתה ישן\בדייט לוהט\באמבטיה\בים\לובש ג'ינס מאוד צמוד · דברים ראוותניים שיכולים להצהיר שאתה מרושע כמו צחוק מטורף\להתלבש בלגמרי שחור וגלימות נופלות (זה אומר אתה, סוורוס סנייפ)\תגובות אפלות\להרוג אנשים צריך להעשות בפרטיות. · אם אתה חושד במישהו שהוא בוגד או\ומרגל הרוג אותו ואת כל משפחתו. אם מסתבר שטעית, העמד פנים כאילו זה היה סתם בדיחה ברוח טובה. · אכול רק אוכל שאתה או המשרת הנאמן שלך מכין. אל תבטח באשתך\בניך\שותפיך לא משנה כמה היא\הוא\הם מפתים. · כמו כן, אל תשתה במקומות ציבוריים. זה אומנם יכול להיות מעליב מתי שאתה מבקר בבר או פאב, אבל זה יותר טוב מלהיות מת. מן הסתם. · אל תוריד את המסכה בזמן שאתה במשימה. אם אנשים יראו אותך עושה את האות האפל\עושה הרג המוני הם עלולים לחשוד שאתה אוכל-מוות. · אל תנסה לעשן בזמן לבישת המסכה. היא לא עמידה לאש · אל תקרא לחבריך למשימה בשמותיהם. שורדים עלולים להזכיר את זה בזמן חקירה. · שרוף כל מסמך שיש לך על המשימות שאתה עושה בזמן עבודך כאוכל-מוות כדי להוליך שולל את המרגלים, וזה גם משעשע בצורה מרושעת מכיוון שזה מוסיף להתחממות כדור הארץ · הכן כשפים שנגד התעתקויות (אפאריישן) אבל וודע שיהיה מפתח מעבר (פורט קי) במקום נוח כדי שלא יהיה המצב המביך שאורורס יפרצו לך לבית ובלי דרך לצאת ממנו. · הכן מחבוא נוסף למקרה ששלך יתגלה. למקרה שאין לך, הצטרף למשפחה אחרת של אוכלי-מוות, מה שבדרך כלל מביא אותך למקרה מעצבן מאוד של חוסר בשירותים או מלחמות על השלט של הטלוויזיה · אל תעצבן את הלורד וולדמורט. זה רק ייגמר בבכי (וכמה כוויות,שברים ונזק נפשי.) לא תודה על זמנך.

0Onegaineko0

New member
אה... והיי, אני חדשה. XD

שמי מאיה ואני בת 14 (גיל ארור) מרעננה ._. אוקיי. זהו.

Vanderulu

New member
לאאא..... בצעירותה לסטריינג'

ואחר כך גם לסטריינג'.. אל תשכח/י שיש לה אח עם אותו השם משפחה..

Pr0NgS

New member
היא נולדה לבית משפחת בלק.

אחר כך שידכו לה את רודולפוס לסטריינג', ואז היא הפכה לבלטריקס לסטריינג'. אין וויכוח על זה.

0Onegaineko0

New member
קראו לה בלאטריקס בלאק....

"but harry was now looking at the name to the left of Andromeda's burn: Bellatrix black, which was connected by a double line to Rodolphus Lestrange"

Pr0NgS

New member
ואת זה אמרתי, לא הבנתי מה העניין

בתגובתך, חוץ מהציטוט שהבהיר.

0Onegaineko0

New member
העניין היה הציטוט שהבהיר XD

אני מניחה שזה היה יותר לעצמי >.> לא הייתי בטוחה.... סורי XD

I an crush

New member
ברוכית!! ../images/Emo140.gif

אני הילה בת 15 מקווה שתהני!

Pr0NgS

New member
../images/Emo6.gif גדול!

תמיד דמיינתי בסוף: 31.12 - יום הולדת לאדון האופל! ערב עינויי מוגלגים ברוח חג-המולד יש לבוא עם מצב-רוח

black robe

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo63.gif

גדול
*נשפכת על הריצפה*
רק יש לך טעות קטנה: בלטריקס לסטריינג', לא בלק
ז"א, היא היתה בלק מזמן, לפני שהתחתנה עם רודולפוס לסטריינג', אבל אחר-כך היא הפכה להיות לסטריינג'. חוץ מזה, הכל מדהים ומצחיק כל-כך...

black robe

New member
אה, וולקאם כמובן../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo63.gif

אני נטלי
שהות נעימה

AnImE BaBe

New member
../images/Emo15.gif LOL אהבתי../images/Emo6.gif

"לא אני לא אוכל מוות, רוצה תה?"
*שלום עולמי (הצהרה זו היא שקר)
אהבתי מאוד

למעלה