מי הכי דומה לנקניק?

SunChild1

New member
מובן ש...

השאלה היא מי יותר דומה לנקניק מבחינה חיצונית או נקניקי יותר בפנימיות, בלבב פנימה. כי הרי מובן וידוע לכל קורא הארי פוטר בחיתוליו שהדמות הדומה ביותר לנקניק הוא הדוד ורנון, ואפילו שמו מזכיר לי נקניק שחותכת רוסיה בסופר. הדוד ורנון הוא נקניק מהלך.צווארו השמנמן זועק נקניקיות. (וגם בטנו, ואם חושבים על זה גם איברים אחרים בגופו) אין ספר שורנון הוא נקניק בכל רמ"ח איבריו. ואם בנקניקים עסקנו, הרי שמבחינה פנימית אני הייתי מגדירה את לוקהארט כנקניק הנקניקים המנוקנק ביותר בכל הזמנים. אני יכולה לתאר לעצמי את לוקהארט צועד לו במסדרנות הוגוורטס וצועק "נוקנקתי!" ובעצם, אולי הרוח ערופת הראש ניק, היא הנקניקית ביותר! ניק הנקניק! ניק הנקניק! כן. ניק הוא הנקניק.

מרי15

New member
זה תלוי על איזה נקניק את מדברת...

אם זה סלמי אז הייתי אומרת רון... אם זה פיין סלמי אז פרד וג'ורג'... אם זה פסטרמה אז הייתי אומרת הארי... ואם זאת סתם נקנקייה אז האגריד...

Roonil Wazlib

New member
חחח!

אבל להאגריד היה צרור נקנקיות בכיס בספר הראשון (ואני לא אתפלא אם זה עוד אצלו בכיס בספר השישי, יחד עם הביסקוויטים לכלבים והעכברים והמפתח לכספת של הארי ועוד כמה דברים יותר גרועים שאנחנו לא רוצים לדעת שהם שם...")

black robe

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo63.gif

שירשור קורע
אייי הבטןןן

Roonil Wazlib

New member
../images/Emo6.gifתגידו,

אתם מודעים לזה שפתחנו על זה דיון שלם?!
אפשר להוסיף משפט מאגד חדש על זה...*חושבת*...*לא מקורית היום*...*נכנעת*...טוב, שמישהו אחר ימציא!

../images/Emo9.gif

פורום 160- כי אנחנו הכי מנוקנקים שיש כי גם לנו יש 160 נקניקים רקובים [לא כלול במשפט, רק הערת הכותבת: ואז באו זבובים ורדי גילה שהוא אידיוט!!
] כי גם לי ניק הנקניק גנב 160 נקניקים מנוקנקים

Roonil Wazlib

New member
חחח!

כרגע בדיוק הקלדתי את כל החומר על רדי...
וגם על פסטר... אחלה משפטים, ד"א!

עזבי אותך מכשרות ../images/Emo118.gif../images/Emo71.gif

למה זה טוב? לא שהייתי "אוכלת" את דאדלי... אהמ אהמ... *מנקה את הגרון*

../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

זה אחד השרשורים ההזויים היותר שהשתתפתי בהם אי פעם
נשפכתי פה אבל למדנו לקח לחיים: להיות נקניק מנוקנק זה לא בריא!! ולא בהכרח כשר (מפי חנה, על דאדלי הפיגל'ה הקטן והחביב). לאן הגענו

למעלה