מי הכי דומה לנקניק?

your avi

New member
סליחה סליחה!

האגריד לא בקר. לא לא. האגריד דווקא יותר תרנגולת כזה והארי הוא הבקר. הגודל לא קובע! (של הנקניק...) (ניסיתי להפוך את זה למשפט לא סוטה, אבל נהיה דווקא יותר גרוע
) אני חושבת שפרד הוא הנקניק בין השניים. אוף, עכשיו אני מבלובלת.

והתשובה של הכל להכל כמובן../images/Emo118.gif../images/Emo71.gif

אני מניחה שנצטרך לחכות לספר השביעי בשביל לגלות.

sky44

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מזמן לא צחקתי ככה. וההערה הזאת הביאה אותי לשיא... |נקניקיות לשלטון|

your avi

New member
אני אומרת לכם

(?) בסוף נגלה שסנייפ הוא נקניק וראב הוא פסטרמה. מהאלו עם הזיתים בפנים. *מתגעגעת לאוכל של ישראל* |Spotted dick|

כע, התלבלבתי.

חשבתי ששאלו אם פרד או ג'ורג', לא פרד או רון
בכל מקרה, לרון אין רמת נקניקיות מספקת, הוא יותר חזה עוף מאשר נקניק. אני הייתי אומרת שדמבי הוא נקניקי במיוחד, הנקניקון המנוקנק והממנקק הזה, השובב, הציע לדרק (באחת מארוחות חג המולד באחד הספרים) נקניקיה באופן כה מנונקי עד שהילד התמים והמסכן הזה הפך לנקניקון סלמי מעושן ותוסס!!! אין לו גבולות, לשובבון הפסטרמי הזה...

אני חושבת שעלית על זה! ../images/Emo118.gif../images/Emo71.gif

זה מדהים! איך לא ראיתי את זה מהתחלה? אבל בקשר לרון יש מצב שאת טועה... זאת אומרת, אני אומרת שהוא לא יסתפק ברמת חזה-עוף רגילה, בטוח איזה קבנוס מסתתר שם. אני אומרת לך-אם לא תגלה שהוא קבנוס... ודמבי הכי נקניקי, לא סתם הוא מנהל. ודרק המסכן... עד עכשיו אני לא שוכחת את רמת הנקניקיות שהוא נאלצץ להתמודד איתה. טראומות ילדות, אני אומרת לך. בכל אופן, לא דנו פה באחת הדמויות הכי חשובות! הרמיוני! דעתי? אני מפחדת להגיד את זה... אני חושבת שהרמיוני היא בעצם... זה קשה... נקניקיה! של זוגלובק! בפרסום של ג. יפית!

לאאא../images/Emo3.gif../images/Emo21.gif

אין מצב שהיא נקניקיה של זוגלובק. הרמיוני היא יותר... אמממ... מיוחדת!! כן!! הייתי אומרת שהיא חזה הודו מעושן וטרי, פרסקו פרסקו, בתוך מכשפת חול (סנדוויץ') מלחם שחור שחור בלי הקשה של הלחם ^^. ובקשר לרון... כן, כנראה שהוא באמת קבנוס... אבל גיליתי על סיריוס!!! סיריוס הוא חתיכת סטייק עסיסי ונהדר!! צלוי!!
מקגונגל היא נקניקית בקר מצומקת. פליטיק הוא הקצה של הסלמי. ספראוט היא האמצע של הסלמי
. סניפי-פו הוא תרנגול הודו ממולא לטנקסגיבינג!!!
ואם אני טועה פה, אני סלט קליפורניה
.

Roonil Wazlib

New member
ואו!../images/Emo11.gif

אני חשבתי לתומי שהנקניק היחיד שם הוא פרופסור בינס, שהוא הפפרוני של הפיצה...

אני בושה ונכלמת ../images/Emo118.gif../images/Emo71.gif

בידיעותיי הצרות בנושא נקניקים. לעולם לא הייתי מצליחה לפרש את זה בכזאת צורה נפלאה כמוך. |סגידה| וסיריוס הוא לא סתם סטייק, הוא סטייק עם תוספות! עם תפוחי אדמה אפויים וסלט מתובל בכמויות מדויקות... אחחח סיריוס...

../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif

סוגדים ליייי!! איזה אושר אילעי!! חחחחחחחחחחחחחחחח
עכשיו קלטתי מה כתבתי.. סליחה, עילאי
בכל מקרה, אני לא מסוגלת להפסיק לצחוק, גם בגלל זה וגם בגלל עוד שרשור הזוי במיוחד בפורום טלנובלות
הם פסיכים שם לא פחות מאיתנו כאן
אם הם ירשו לי אני אגנוב את הרעיון לפה, נראה מה אתם מסוגלים

ToryMaster

New member
אני חושבת שזה שווה טאגליין

[היה לי יום רע והצחקת אותי, זה מספיק טוב].

אלוהים אדירים

יש פורום ששוברים את גבולות השרשורים ההזוים כל הזמן! אני יודע שלא שרשרתי למי שפתח את הדיון אבל מה לעזאזל עבר לך בראש בזמן שכתבת את השרשור הזה? או שהיית על סמים חזקים?

למעלה