יש לי רעיון!

Power of3

New member
קטע מפציץ......

פיניאס ניגלוס אומר לפאג´ אחרי המאבק בדמבלדור בספר החמישי "אומנם אני חולק על דמבלדור אבל חייבים להודות שיש לו סיגנון".......

קטרפי

New member
הזכרת לי ציטוט אחר מאותו קטע../images/Emo110.gif

"נו, אז בואי נשמע אותך, מיידלע, אל תתביישי...." מה ניסגר עם הגילי הזאת

Power of3

New member
בין החמישיה הפותחת...

"טוב תמיד היה ברור שניכשל בזה" אמר רון בקול קודר כשעלו במדרגות השיש. הוא שיפר את מצב רוחו של הארי מאוד כשדיווח לו כיצד סיפר לבוחן באריכות על איש מכוער עם יבלת על האף שהופיע בתוך כדור הבדולח שלו עד שהרים את מבטו והבין שלמעשה תיאר את ההשתקפות של הבוחן עצמו...

OrlOsh

New member
הציטוטים שלי: ../images/Emo58.gif

"People find it far easier to forgive others for being wrong than being right" – Dumbledore – h"p and the half blood prince p. 95 It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."" p.529

OrlOsh

New member
ונטול ספויילרים

"לא טוב לשקוע בחלומות ולשכוח לחיות. זכור את זה." – אלבוס דמבלדור "לאנשים עם מוח מאורגן המוות נתפש בסך הכל כעוד הרפתקה גדולה." "אזקבאן – בית־הסוהר של הקוסמים, גויל. באמת, אם היית עוד טיפה יותר איטי בקליטה, היית כבר מתחיל לחזור אחורה." – דראקו מאלפוי "לעולם אל תבטחי במשהו שחושב בכוחות עצמו אם את לא יודעת איפה הוא מחזיק את המוח שלו." – ארתור וויזלי דראקו מאלפוי, הנמייה המדלגת…" – רון וויזלי, זה שלך יש מנעד רגשי של כפית לא אומר שכולנו כמוך.״ – הרמיוני גריינג'ר לרון וויזלי, ויש עוד מלאאאאא בויקציטוט

ToryMaster

New member
תגידו

מה הקטע של אנשים לעשות אתרים על שמי? ויקיפדיה, ויקציטוט, מה עוד?

OrlOsh

New member
חחח LOL (ועוד אחד חובה)

"ומעכשיו והלאה, מצידי שיהיה כתוב בעלי התה שלי מות, רון, מות – אני זורק אותם ישר לפח, לאן שהם שייכים." – רון וויזלי, עמוד 735.

nitzani2

New member
אני הכי אהבתי

את הקטע בספר השלישי כשסנייפ מנסה לכשף את מפת הקונדסאים וג'ימס לופין סיריוס ופיטר בשמות שלהם אומרים את דעתם בנושא...חחחח

בבל בבל

New member
וואוווו!

רעיו שהצעתי הפך לכזה שירשור!!! אני מאושרת!!! =) תודה אנשים! |מאושר|

סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים! ../images/Emo47.gif

dumbledore: "Ah! Bertie Bott's Every Flavor Beans! I was unfortunate enough in my youth to come across a vomit flavored one, and since then i'm afraid I've rather lost my liking for them - but I think I'll be safe with a nice Toffee, don't you?" He smiled and popped the golden brown bean into his mouth. then he choked and said, "Alas! Ear Wax!" (Harry potter #1, Page 300-301)

Rukia

New member
^-^

"ו - אה, גברת לונגבוטום, אתם הולכים כל-כך מהר ?"

Mr Squirrel

New member
../images/Emo58.gif מהשישי,אבלא אומר הרבה.

איך אהבתי את השורות שלו בספר השישי D: (דמבלדור) קיבלת העלון עם העצות נגד אוכלי המוות?" (הארי) "אה, כן." "קראת אותן?" "אה, כן" "ואתה רואה אותן שימושיות?" "אה, לא ממש" "אהא. כך שבתי. לא שאלחת אותי, למשל, מה טעם הריבה האהוב עליי. אתה לא יכול לדעת אם אני אוכל מוות, או שאני אכן דמבלדור. לפעמים הבאות, תדע שזה פטל" XD (אנש) "הו דמבלדור! חזרת! היית זמן רב בשירותים. מה קרה, קיבה רגישה?" (דמבו) "לא, סתם קראתי את עיתוני המוגלגים..." XD (תרגום חופשי! [יאי, איך רציתי לומר אתזה {תראו! סוגריים בתוך סוגריים! אוי, זה מתחיל להזכיר שיעור מתמטיקה...}])

למעלה