יש לי רעיון!

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo60.gif

אפילו בעברית הוא נשמע טוב!

../images/Emo80.gif../images/Emo47.gifדמבלדור:

It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more.

קטרפי

New member
נממ מה שעולה לי בראש ../images/Emo110.gif

"רון, אפשר לשאול ממך את פיגוודג`ן?" שאל ג`ורג`. "לא, הוא יצא בשליחות," אמר רון. "למה?" "כי ג`ורג` רוצה להזמין אותו להיות הבן-זוג שלו בנשף," אמר פרד בעוקצנות

well

"הדברים שהאנשים הכי משתוקקים אליהם, הם בדרך כלל הדברים שפוגעים בהם הכי הרבה" - דמבי "אדם בנעוריו אינו מכיר את המחשבות והרגשות שתוקפים אדם לעת זיקנה אבל אם אדם זקן שוכח איך הרגיש בצעירותו הוא אשם" דמבלדור בהארי פוטר ומסדר עוף החול עמוד 844
"זמן הנפילה של סיריוס נדמה כמו נצח. גופו התעקל בקשת חיננית, והוא שקע לאחור אל תוך הפרגוד הפרום התלוי על קשת האבן... הארי ראה את את מבט הפחד וההפתעה המעורבים על פניו המיוגעים והנאים לשעבר של סנדקו, שעה שנפל אל תוך השער העתיק ונעלם מאחורי הפרגוד." הארי פוטר ומסדר עוף החול, עמוד 823
"אם רצונך ללמוד להכיר אדם, שים לב כיצד הוא מתייחס לזוטרים ממנו,לא לשווים אליו"
סיריוס ^___^

Jifannit

New member
הוממ...

שאלה טובה... קצת קשה לבחור ציטוט נבחר מתוך בערך 2000 דפים (שכחתי כמה זה באמת Oo). אבל אם צריך לבחור- "הארי הרים מבט אל דמבלדור, וראה דמעה בודדת זולגת במורד פניו אל זקנו הכסוף הארוך." (חמישי, 862) זה משפט שריגש אותי. תודו שזה עשה לכם משהו בלב כשקראתם את זה.

Jifannit

New member
אבל בכל זאת משהו XD

הספר החמישי הכי טוב. ואחריו השלישי. בכלל, ג'יי קיי צריכה להוציא ספר שלם שכולו היסטוריה של ג'יימס ולילי ^.^ זה יהיה מעניין *-*

Roonil Wazlib

New member
כן. ספר על החיים של ג'יימ

של ג'יימס, סיריוס ורמוס (וגם לילי והשאר) בזמן הלימודים

Jifannit

New member
זה יהיה מצחיק XD

ג'יימס והשטויות האלה שלו. שתוציא ספר נספחים! ^.^

avinoam edry

New member
לגבי ספר נספחים

היא הוציאה שני ספרים שהם נספחים להארי פוטר קווידץ בראי הדורות וחיות פלא ואיפה למצוא אותם אבל זה היה בשביל צדקה לאיזה אירגון וגם הם לא ספרים עם עלילה אלה רק עם עובדות מאוד מענינות (ומצחיקות ) לא יודע ,להוציא ספר עלילתי מחוץ לסאגה לא נראה לי משהו שיקרה

למעלה