יש לי רעיון!

בבל בבל

New member
יש לי רעיון!

בואו נעשה שרשור של ציטוטים! תצטטו את המשפט שהכי אהבתם מכל הספרים של הארי פוטר! מה אתם אומרים?
חחח..=)

ToryMaster

New member
וואי היו לנו המונים ../images/Emo2.gif

אבל סבבה בעיני, לשם שינוי נוכל לטגלן את זה

J Halliwell

New member
סבבה

ה-"ציטוט" שעולה לי עכשיו זה: Harry: "There's no need to call me 'sir,' professor."

עדי 89

New member
הציטוט שלי:

נראה לי מהספר החמישי... רון אמר ללבנדר בשיעור גילוי עתידות משהו כמו "תראי לי התחת מאדים"

זה מהרביעי

וזה כל כך נהרס בעברית, באנגלית זה shoe me Uranus (אוראנוס= יור אנוס, כלומר התחת שלך)

avinoam edry

New member
המממ

אני אהבתי את הציטוט הבא: "אוף זוז מהדרך פרסי" אמר פרד "הארי ממהר" "כן הוא צריך לקפוץ לחדר הסודות לשתות תה עם המשרת המפלצתי שלו"אמר גורג עמוד 219 הארי פוטר וחדר הסודות

קודם כל, ניסיתי לחפש בדיחה אחת

של פרד וג'ורג' שהצחיקה אותי הכי הרבה, אבל יש יותר מדי כאלה אז אני הולכת על--> "האדון רך כף מבקש לציין את תדהמתו מכך שאדיוט שכזה הגיע למעמד של פרופסור.." (שסנייפ ניסה לגלות את "המידע הצפון" במפת הקונדסאים)

D o o S h a

New member
חח כן גמאותי זה הצחיק..

אבל אני אהבתי ת'בדיחה שלהם משו בסגנון: (אני לא זוכרת באיזה ספר ובאיזה הקשר) "ומה אנחנו? השכנים ממול?"

Jifannit

New member
מהספר החמישי (לא זוכרת איזה עמוד),

כאשר גברת וויזלי אמרה משהו כמו "זה כל כך נפלא! כל הבנים שלי נהיו מדריכים!" או משהו כזה :p

ציטוט מעולה ../images/Emo3.gif ../images/Emo29.gif

'I don't believe it! I don't believe it! Oh, Ron, how wonderful! A prefect! That's everyone in the family!' 'What are Fred and I, next-door neighbours?' said George indignantly​

למעלה